Svadba v Topoľčanoch, Partizánskom a okolí, 2011. Koľko nás je?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Kolko sa nas najde....? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak co baby,mate vybratych kameramanov a pod?Ja som bola v sobotu kamoske a kolegyni na svadbe...mala to tam krasne,ona na tom bola najkrajsia ako princezna...boli krasni a velmi im to svedcalo,snad aj my budeme take pekne :) Chytila som aj kyticu a dostala zavoj :D tak uz to mam snad potvrdene :D hehe drahy sa tesil z toho,ze prave ja som to chytila...
Odpovedať
Prosim poradte a dajte mi tip na fajinovu kadernicku ;-) pepiska:ste si sudeni :-) uz len smelo do toho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
susichkeit - tak s tym mam tiez problem,este nemam ziadnu vybranu :-| pepiska - to je super! neboj urcite budeme aj my take pekne,ved ktora nevesta neni :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo baby snad to tak bude :) JA by som uz aj kadernicku mala...kamosku...cesala ma raz na sesternicinu svadbu,stale ma striha a som spokojna...len je z dediny kusok odomna...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si dnes bola zajednat kadernicku a hned vedla je aj kozmeticka,tak aj tu. dalsia vec z krku :-D :-D
Odpovedať
dadika:a kde si bola??maju uz teraz kadernicky vybookovane terminy,ci mam este cas?? my sme boli kukat popolnocky a nejak spontanne som si vybrala.mam ich aj v albume :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bola som s tetou v TO na mravenisku,ta ju pozna. termin si zapisala,ale ze sa mam este v januari ohlasit a kozmeticka si tiez zapisala termin na koniec kalendara,a tiez sa mam este ohlasit. inak to nechapem nikto este nema novy kalendar a pritom sa uz predavaju najmenej mesiac :-| :-D byt tebou,tak si asi nejaku zajednam preistotu. :-D popolnocky som pozerala su velmi pekne,jednoduche a aj tie druhe vyzeraju dobre :-D
Odpovedať
no ja neviem,ci nebudem musiet zajednat dokonca 2 kadernicky :-| lebo my sa budeme chystat v hotely a budu tam aj obe svadobne mamy a asi aj svadkovia,teda este jedno dievca navyse.a asi vsetky sa budeme pripravovat tam.no musim to este dotiahnut dokonca a dako vymysliet. dakujem za pochvalu:-D vyberala som podla pohodlia:))uz sa musim len naucit na topanky s vyssim podpätkom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no,len ci ti budu ochotne prist tam,lebo pokial viem takych je malo :-| tak na tie topanky si budem musiet zvykat aj ja,lebo pri mojom nastavajucom som krpec a kvoli tomu budem musiet mat aj uces na vyssie :-D a uz mas topanky? ja zatial nie,ale uz sa budem musiet po nejakych poobzerat,lebo uz mam vybrate aj saty,ale mi ich bude upravovat,kvoli tomu ze je na nich vlecka a ja ju nechcem a potrebuje vediet aku dlzku mi ma nechat :-D
Odpovedať
dufam,ze nejaku zozeniem.keby som aspon mala predstavu kde mam hladat :-( najlepsie taka co je 2 v 1 ,keby ma aj nalicila. topanocky nemam,ale chcem aj ja nejake vyssie.bude to drina,kedze nosim len tenisky alebo topanky a max.podpätkom 2 cm 8-) stale prezeram boticky,pretoze by som nechcela cele biele ,ale s nejakou farebnou ozdobkou(napr farebny gombik alebo srdiecko alebo tak).aj ja mam saty vybrate,ale kedze sa mi budu sit neviem kedy ,tak to zatial nesilim...ale hadam sa rozhybem :-D a satocky mas aj v albume??uz vies aky uces zvolis?
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez vacsinou nosim tenisky,tak to bude tazke :-| :-D saty nemam v albume,lebo som nemala so sebou fotak a nete som ich este nikde nenasla :-D uces,nieco na sposob z tych co mam v albume :-D drzim palce,aby si nejaku taku nasla,ale tu to asi bude zlozite ;-)
Odpovedať
dadika aj ja si myslim,ze to bude zlozite.ani neviem ako na to.lebo jedina moznost prezerat sluzby je formou webu.a na Slovensko ideme az na Vianoce,tak tam asi moc nepochodim.ale zatial nezufam :-D kedy sa robia skusky ucesu ? juj my sme mali tento vikend uplne svadobny.moj drahy cely cas len o tom mlel. :-) uz zachadza do takych detailov,co by ma v zivote ani len nenapadlo. 8-( tak z toho zacnam uz aj ja byt nervozna :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
myslim,ze uces sa skusa tak 1-2 tyzdne pred svadbou :-D tak u nas je to skor tak,ze ja o tom stale meliem a moj nastavajuci mi len povie "nemohli by sme to uz mat za sebou?" :-D ja som uz tiez z toho nervozna a najvacsie obavy mam z kostola :-|,ale tak hadam to nejako prezijeme :-D
Odpovedať
dadika aj ja mam obavy z kostola.viem,ze budem stremovana :-( a este ani nemame doriesene pripravy.lebo farar na slovensku povedal,ze si to mozeme urobit tu a nejak sme sa este k tomu nedopracovali.este som si tu chcela robit primanie,kedze mam len krst.ale,ze to zalezi na mne. ale mam pocit,ze to nesmierne rychlo ubehne :-| :-) a kdeze ste ostatne nevesticky?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no,my sme pre zmenu u farara este ani neboli,ale tak na dedine to neni take zlozite vybavit a myslim,ze je este cas... prijimanie si urob,podla mna ten svadobny obrad bude potom ovela krajsi :-D inak pozeram aj ja,ze si tu piseme tusim len my dve :-D
Odpovedať
Ahojte nevesticky,citala som vas a aby ste neboli same,nieco napisem aj ja,i ked ja to uz mam za sebou a vam zavidim,lebo je to krasny pocit a este raz by som si to zopakovala.Bolo to uzasne.Uz som 5mesiacov pani a nevedela som si zvyknut na priezvisko,ale uz ano,uz mi to celkom ide.Tiez som musela chodit na poucenie do kostola a mali sme fantastickeho fararka.Do dnesneho dna sme v telefon.kontakte,lebo nie je od nas.Krasny obrad aj sme ho potom volali na hostinu a predstavte si -isiel a bolo s nim fajn.Aj sranda aj sme si poplakali.Velmi sympaticky a zlaty aj stare totky z neho saleli.BOL to vojensky fararko,lebo nasi radsej pomlcim.Chceli sme to v Bojniciach a ten fararko nas odbil,ze ma vela a ked si zozenieme fararka,ze nam kostolik uvolni,tak sme ho chytili za slovo a nelutujeme.Este v kostole sme sa vsetcia rehotali ako kone.Vsetko obratil na srandu,ked videl ake mame stresy a tremu a vsetkym sa to nesmierne pacilo.Avobec cela svadba-proste super aj organizacia,vyzdoba,jedlo,hudba,kamera-foto v jednom,aj starejsi a to sme mali smutok,lebo tesne pred svadbou-3mesiace mi zomrel starky spolu aj s krstnym otcom 3 dni po sebe a fararko nas s toho dostal par vetami a krasnou recou.Tak sa drzte a ked budete chciet nieco vediet,kludne mi dajte vediet,na IP.Pozrite si moj album fakt to bolo krasne a nie drahe.papa.
Odpovedať
ahoj Monika ;-) pozerali sme si s drahym fotecky :-) a musime skonstatovat,ze ste mali naaadherne auticko!!! ;-) :-D dnes som mala velke prekvapko od draheho :-D ako som lamentovala nad vizazistom(kadernikom),tak uz ho mam :-) ako meninovy darcek ;-) ja si fakt nemusim o nic starosti robit...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas super darcek :-D to moj drahy nechava vsetky organizacne zalezitosti na mne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a monika dakujeme za povzbudenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby,tak dlho som tu nebola :) Ako ste na tom s pripravami?My sme si zajednali restauraciu,kameramana a pracuje sa uz aj na fotografovi,snad bude mat volny termin...a este DJa...toho ktoremu som volala sa mi celkom pozdaval,len sme sa s nim este nestretli...inak viac vybavene nic nemame...
Odpovedať
Ahojte dievcence ;-) Dadika zvacsa to tak byva,ze chlapy sa do toho neradi montuju,ale mozno ta jedneho dna prekvapi :-D musis to brat i z tej stranky,ze vsetko si mozes spravit podla seba :-) (aj ked je toho naozaj dost :-| ) Pepiska,myslim,ze to najhlavnejsie mate :-) Baby nemate skusenosti s hotelom Zara?co si o nom myslite?vy alebo vasi pribuzni? robime si prieskum,lebo som bola spochybnena ...a hladame co najviac info :-| juj mam scvrknuty zaludok :-(
Odpovedať
hladam nejakych tanecnikov(styroch),najlepsie z TO(a okolia) nepoznate??
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! pepiska a kameramana mate toho,co si mi pisala,lebo ja som sa aj nanho pytala,ale nic som sa nedozvedela :-( a tiez si myslim,ze to podstatne uz mas a do augusta mas este casu dost :-D susichkeit,ja ten hotel poznam len tak,ze chodime okolo,takze v tom ti neporadim :-( a tanecnikov tiez ziadnych nepoznam,ale myslim,ze v TO su nejake tanecne skupiny. a na co ich potrebujes,ak sa mozem opytat :-)
Odpovedať
chceli by sme prekvapko nacvicit na prvy novomanzelsky tanec :-) prekvapko pre vsetkych.a nieco sme nasli na nete a tak sa nam to velmi zapacilo,ze by sme to radi zrealizovali.dadika prosim posli mi na IP tvoj mail,poslem ti fotecky zo saly ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Dadika...kameramana mame nakoniec z Velkych Ripnian,je to taky starsi panko,ale je velmi mily a mala ho aj buduca svagrina a ti si ho chvalili...tak sme si ho boli rezervovat...fotografku budeme mat z Nitry,dnes jej ideme vyplatit zalohu a s DJom sa mame stretnut buducu sobotu,ten je Bosian.
Odpovedať
Profilova fotka
a neni to nahodou ten pan Kucerka,co som ti ho spominala,ze aj my ho mame? Katka,dakujem za fotecky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo je to on :) Ja som nevedela ,ze ho aj ty budes mat...on je perfektny...a je taky v pohode,aj sa zasmeje,urobi si srandu...a nie je taky drahy...my sme uz rezervovali fotografa...este dj a ist na faru a huraaa nech uz je august :)
Odpovedať
Profilova fotka
no,ved ja som ti vtedy aj posielala na neho kontakt :-D ,on je perfektny,sme sa nasmiali ked sme u neho boli :-D my sme uz boli tento vikend aj na fare,ale nam len povedal co mame vybavit na matrike a mame potom prist na nauky az po novom roku :-). vy ked to mate az v auguste mate este cas ist na faru ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
NO hej,len fotograf povedal,ze by sme tam mohli behnut spytat sa,ze chceme v ten termin...tak asi len sa pojdeme popytat a asi tiez nam povie,ze ostatne az po novom roku,ved po hube nam neda :D A foto vam kto bude robit?
Odpovedať
Profilova fotka
sak,jasne ze neda :-D u nas je to tak,ze je tu svadba raz za rok,takze s tym problem nebol :-D fotografa mame,takeho mladeho chalana z batovky ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?