Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@rommynka no jasne, je to taký plánovač,, aby si nič nezabudla.... čo kedy, zoznam hostí, a podobne, a je aj dost hruby :)
Odpovedať
@eninka27 , Tak ohlaodm tohoto som sa infomoval, bo my to mamae nejak podobne ja som katolicka a partner je evanjelik. Je to ozaj len fararom - evanjelici v katolickom nemaju problem a tak isto aj prijimanie atd. Som sa pytala farara ci moze evanjelik aj prijimat a povedal, ze ak to tak citi, tak ano ...
Odpovedať
@eninka27 A kde planujete svatbu, teda myslim salu, bo my budeme mat po vas cca 2 tyzdne, tak zeby ste nam poradili, sme skoro z oravy :) Na okraji Liptova byvame ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@lusi2012 ale ano, vsetko prezijete, neboj :) vsetci chcu zarobit peniaze, tak sa ich podla mna dost najde nakoniec, co budu aj vo sviatok robit.
Odpovedať
Profilova fotka
@grasska my planujeme svadbu mozno v Stavbari, to je pri stanici taka restika alebo potom neviem :D moj brat sa zeni v maji a oni maju na Srnacom, tam je naaaadherne, alebo potom Hotel Park, a podobne .) a Ty kde?
Odpovedať
Profilova fotka
@grasska a vy chcete mat v katolickom? A nemusite slubit, ze narodenené deti budu krstene v katolickom?
Odpovedať
My mame termin 15.9.2012..mame svadbu v Krompachoch v SEZ....
Odpovedať
@eninka27 Nuz, ohladom toho kde budu vychovave deti podla mojho nazoru nema rozhodovat cirvek ale partneri. Ohladom toho kde budu krstene deti sa da s fararom ak je rozumny dohodnut, vsak co je cirkev ? .... Ja by som rada v evanjelickom aj on, ale moja mamka a polka (cela) rodiny by to nerozdychali. Takze sme si povedali, kedze je jedden Boh tak prepokoj v rodine sa zoberieme v katolickom ;) Este len pozerame kde by sme mali este nemame nic konkretne vybrate ... ;)
Odpovedať
@eninka27 Srnac ? to som este ani nepocula to je kde / ?
Odpovedať
Profilova fotka
@eninka27 áno plánujeme na 1.9 2012 :)) a som z oravyy
Odpovedať
Profilova fotka
@grasska jooooj, chapem Ta a zdielam Tvoj názor :) som rada ze sme na to dve :) Tak si drzme palce... Srnacie je hore nad DK, smerom ked ides na Ruzomberok a odbocis do mestskej casti Medzihradne :) Kraaasne je tam :) Vyhlad na Kubinsku holu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@rikakika a odkial si z Oravy ???? :) :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Presnejšie Trstená :) a ty hm ??
Odpovedať
Ahojte baby, aj ja som z Oravy..:-) a datum mame .22.9.2012.. co uz vsetko mate? My miestnost, kameramana a fotografa.. Nepoznate nahodou svad. agenturu Kamenik z TS? Ake su Vase nazory na nich?
Odpovedať
Profilova fotka
@miriam160 no nas farar povedal aby sme zmenili datum koli sviatku 15.9. tak sme datum upravili na 8.9. a ohlasit sa pojdeme na faru asi v januari lebo 3 mes. trva nauka ak chcete mat v katolickom kostole.tak sa ,,tesim,, ako to dopadne.
Odpovedať
ahojte my plánuje tiež svadbu na 15.9, tak dúfam, že nás knaz nebude mat problém s týmto dátumom.. Je tu niekto kto budem mat svadbu v okolí Trnavy? My zatial nemáme nic vybavené, bola som stále v tom, že ešte máme čas..ale ako vidim..tak by sme uz mali začať vybavovat.. snád nie je neskoro..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@tejuska kokso, to mi ani nehovor, my uz datum nechceme menit...uz mame toho dost zajednaneho a uz sme ho raz menili kvôli kameramanovi...no zas mam stres, dufam, ze natrafime na nejakeho ohladupleho farara.... :-|
Odpovedať
ahojte dievcata ja mam svadbu naplanovani na 1.9. salu,kameramana,hudbu a fotografa mam! a som z oravy
Odpovedať
Profilova fotka
@miriam160 no tak to dufam :-) ja som z dediny a knaz moze odsluzit len 3 omse takze nasa by mu nevysla nakolko ma 3 v tento den ale v meste by sa to mohlo dat len potom aspon vo februari na faru rezervovat datum tak hadam sa podari.my sme akurat dnes kupili obrucky nakolko kazdy rok cena zlata rastie. uplne jednoduche a pritom krasne! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tejuska no my to chceme bez omse, iba obrad, tak snad to bude ok :) chceli by sme sa ist ohlasit po novom roku, nech nam nevyfukne nikto 15 hodinu :D a daj fotku, ake ste si dali spravit obrucky? ja mam tiez v profile fotku jednych co sa mi celkom pacia....
Odpovedať
@nedielka My mame tiez 22.9 a nemam nic ... :) ale hadma niekedy vo februari sa to zacne robit ;)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojte, ja mam zatial naplanovanu na 01/09/2012 v snv x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@olgalubo ahoj, vitaj :)
Odpovedať
Ahojte budúce nevestičky. Mám kamošku, ktorá požičiava krásnu veľkú čokoládovú fontánu s pravou belgickou čokoládou :-) Veľkú 4 poschodovú.Ak, by sa vám hodila, rada poradím a odporučím :-) A držím palčeky s prípravami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sesto16 hod do ip info od kial poziciava za kolko atd
Odpovedať
@olgalubo mozem ti odporucit kapelu Dynamix z Prešova .... mladí chlapci, žijú hudbou ale hlavne vedia spraviť poriadnu show a čo je najdôležitejšie hrajú naživo to spoznáš sama .... môžem ti poslať kontakt ak chceš :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sesto16 juj, hoď infooo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@rikakika ja som presne z DK :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?