Svadba v septemberi 2008 v Košiciach. Ako ste na tom s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
AHojte, aj keď je tento termín ešte ďaleko chcela by som sa opýtať ako ste na tom s prípravami ....
Odpovedať
Ahojte, este som zabudla ze okrem jedla a vyzdoby si my musime platit casnikov co je dalsich 7500 sk :( takze ako sme sa tesili ze mame fajn salu, novu, peknu a lacnu uz z daleka nebude pravda. Ale oni s nami nechceli podpisat zmluvu o cenach len o prenajme saly, vraj ceny sa dohaduju az tesne pred svadbou... tak teraz sme mierne zaskoceny, lebo uznate sami, ze vo vsetkom nam tvrdili ovela nizsiu sumu.
Odpovedať
Profilova fotka
benulka: A skúsila si Baťu alebo Daichman.Tam zvykli mať.No neviem či ešte majú. skriatko. ahoj,dlho som ťa nevidela,ako žiješ.A ako pokračujete s prípravami?
Odpovedať
benulka: ano, v krasnej je sice fajn a pekna nova sala, ale pocula som uz aj od inych ludi, ze to tam funguje tak, ze dohodnuta cena je omnoho nizsia ako realna. ty si uz treti pripad co to vravi... a dokonca jeden pripad bol taky, ze vsetko bolo dohodnute a vyssiu sumu sa dozvedeli uz prave vtedy, ked to vsetko vyplacali... :-((((
Odpovedať
prakovce: ahoj ja mam tiez dost vysku 176 cm, a teize som sa nad tym zamyslala...ja uz mam svoje topanocky doma, objednala som si ich v salone maggie v ke...maju malinky opatok a su krasne...dam ich aj do albumu tak sa potom mrkni...stali ma 1600 sk a mozes si vybrat aky povrch chces, proste si vyberies sama, tam si dam objednat a na redovy, lebo triez chcem malinky opatok...
Odpovedať
emmilly:dik za typ.pojdem sa tam pozriet a nevies mi povedat da sa tam aj v tom salone len pozicat svadobne topanky,alebo ich len predavaju.nevies mi este poradit niejaky obchod v Ke s topankami na svadbu,bola som uz vo viacerych aj v Bati,Deichmane,Frank,John Garfield,Sona atd.a nic.no ja na redovy nepotrebujem topanky lebo ho mat nebudeme,mame len malu svadbu tak do 30ludi.
Odpovedať
prakovce poslala som ti ip...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, idem medzi vas, kosice, 27.september. momentalne sme uz druhy mesiac od seba, lebo ja som na juhu europy, a uz to zacina byt pridlho. svadbu budeme mat v spse, pekna sala. saticky som poobiehala na zaciatku januara pred odchodom, ale nakoniec urobim asi este jedno kolo ked sa vratim a poriesim to cez ebay, zda sa mi. moju mamu ta myslienka uplne nadchla, chce aj topanky odtial aj saty pre seba :)... joj, uz chcem byt doma.
Odpovedať
Profilova fotka
vikuska vitaj medzi nami septembrovkami.Teším sa že sa rozrastáme :-) .
Odpovedať
caute kocky co noveho???
Odpovedať
Profilova fotka
ja pozerám pretty woman,och krásny filmík.Tak bežím a ráno sa ozvem,papapa
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa prave snazim cez skype uzmierit so snubencom, s ktorym sme sa dnes cez skype pohadali. z tejto dialky nam uz vazne zacina harasit. (ale aspon nestresujeme kvoli svadbe, najdolezitejsie mame, a zvysok po navrate. aj ked vlastne, neviem co je horsie, ci byt od seba alebo stresovat spolu.)
Odpovedať
Profilova fotka
Cauko kocky, mne to stale tak vyjde, ze mozem len v noci pisat. A to uz tu potom nikto nie je:( Topa mas pravdu dlho som sa tu neukazala:( Tak s pripravami som teraz na bode mrazu, ale hlavne je ze saty su zajednane. A Ty? Uz zacina predsvadobna nervozita aspon trosku? Vikuska dufam ze ste sa so snubencom udobrili, ale vies ako sa hovori - laska nehadana nie je milovana Benulka chapem ze si asidost znechutena, a cloveka to dost nastve ked sa objavia vydavky s ktorymi sme neratali:( Aj mna urcite veci trosku rozladili co sa tyka nasej saly, ale asi si musime uvedomit ze sa vydavame v roku 2008 a vsetko je strasne drahe, a tisicky lietaju ako stovky:( Ale dost neprofesionalny pristup maju v tej krasnej podla toho co pises. Planujete zmenit salu alebo co?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj skriatko, zistila som dnes, ze ty si tiez kosicanka, salon maggie je absolutne jasne spoznatelny na fotkach :) Kde mas hostinu ty? Zda sa mi to, alebo si mala v albume spomenute GESko? Chceli sme GES, ale uz bolo obsadene, tak aspon viem pre koho. :) Budete to mat krasne, ak teda tam.
Odpovedať
Profilova fotka
Ano som to ja, prepac :0 A vy kde?
Odpovedať
Profilova fotka
My SPSE, maju tam velmi peknu salu, a stuzkovala tam moja mama, sestra, aj snubenec, bude to velmi nostalgicke. Len sa zatial nespravaju ako biznismani, podla referencii tam vraj neplati nas zakaznik-nas pan. Tak uvidime ako bude. Ako s vami jednaju v GES? A kolko ludi planujete? A k tvojim fotkam, ked som prisla k tej, kde uz su vitazne saty, uplne som sa usmiala zosiroka, nadherne si si vybrala. Cela si sa rozsvietila, velmi ti pristanu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ani nevies ako si ma terazpotesila ze sa Ti moje satky pacia, urcite na mne vidiet ulavu a pocit stastia, lebo to bol posledny salon ktory mi ostal a bala som sa ze si nevyberiem. Bola som uz neskutocne znechutena a vsetko to sprevadzala bolest zuba, tak asi tak. Mile panie predavacky v niektorych salonoch ma tak znechutili vetami typu : aaa tie jej nepojdu, do tych siat sa nenavlecie, nie tie nie, lebo ma siroky chrbat, tie nie lebo ma velke prsia ( ako keby som bola lolobrigida),tie ani nech neskusa tie neskracujeme....abolo ich este ajajajaa....no a samozrejme veta typu, na vas nemame ste velmi nazka Vobec neviem ako vyzera vasa sala, pridaj niekedy nejaku fotecku. Robia casto svadby? V gesku s nami jednaju v pohode, no bola som tam zatial len raz.:) Plaujeme 80 ludi. A vy kolko? A ako si na tom so satickami? Tie slahackove su chutne.V akych salonoch si este bola?
Odpovedať
Profilova fotka
Ale vidiet na tebe hlavne, ze si nasla "svoje" saty, fakt ti sadli. Ja som zatial obisla stepahnie, ceremoni a bonnet, a maggie, kde sa mi velmi paci, kocky su velmi fajn. skriatko, ktore salony su v tvojom albume tie prve dva? spoznala som az tie dalsie, stephanie, maggie a ceremoni. rada sa necham poucit, lebo este mam co obiehat po navrate. uz nech som dom. u mna slahackove zatial vedu, chcem asi nieco blaznive a excentricke, maju jediny problem a sice, ze su tazke velmi. a to s tou vyskou, presne vravis, ja som tiez taky drobizg, na tie sa ani nedivajte slecinka, to pre vas skracovat nebudeme. my ludi asi do sto, velka rodina a vela priatelov. sala tu http://picasaweb.google.com/vikuska/S... malo by ta to hodit rovno na fotku. ak nie, a hodilo ta to na zaciatok albumu, tak prepac, sala je niekde v polovici s napisom, nasa sala :) .
Odpovedať
Profilova fotka
No tie prve dva salony boli v Presove, v salone Angello fuuu a dalsich nazvy si nepamatam prepac. A vizitky som nechala doma. Ale urcite sa chod mrknut aj do presova, aj lepsie ceny su. Akde si v zahranici? Ja som v Irsku momentalne. Ajmne sa v maggie saty zdali byt velmi tazke a strasne sami tam pacili tie co mam aj v albume a mam pri nich spomenute ze su velmi tazke. To boli moje favoritky ale fakt su tazke a sa mi zda ze je taka hruba latka. A na svadbe sa predsa treba zabavat a neverim zeby som to v takych satach vydrzala. No musim povedat ze sala je veeelmi pekna, taka dostojna.budete mat fajne. Aku vyzdobu planujes? A kde budete mat sobas?
Odpovedať
Profilova fotka
Som v spanielsku, este nieco okolo mesiaca. Maggie saty boli famozne, ale mas pravdu, v tom sa nevyblaznim. Vidim to tak, ze obeham, co sa bude dat, najdem cosi do coho sa zalubim, a dam si to cez ebay usit. Dievcata na fore s tym maju dobre skusensoti. Ako velmi sa lisili ceny v presove a ke? ta sala vyzera nadherne, len na druhy pohlad vidis stare stolicky a stoly, okopane steny, a tak. budem musiet zdobit, mame v hlave predstavu cohosi nie typicky romantickeho, uz len najst nejaku agenturu co nam to spravi v sobotu doobedu. ak by si o nejakej vedela, ocenim velmi.
Odpovedať
Profilova fotka
a sobas ecav na mlynskej. mame tam vela kamaratov, taky nas bude aj sobasit. a ja som ucila celkom dlho na gjaku (gymko mlynska/puskinova), a decka tam kazdy stvrtok zacinali skolu, cize ja budem mat tiez svoje nostalgicke miesto, ako drahy spse. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak o tom som este nepocula nikdy ze sa daju saty dat usit cez ebay, dobre vediet ;-) Co sa tyka svadobnych agentur to Ti ja velmi neporadim. vikuska ja uz budem koncit pre dnesok , som rada ze sme takto pokecali,ale ja idem spinkat uz sa mi oci zatvaraju a o 6,5 hodiny musim vstavat do prace. Tak zajtra mozme popisat znovu, dobru nocku Aj ja chcem ist do spanielska ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Maj sa fajne, dobru noc. Idem aj ja, dlhy den mam zajtra. Drz sa. A ja by som sa rada vratit do Belfastu.
Odpovedať
skriatko: Ahoj, skusali sme piatok obvolavat vsetky mozne aj nemozne saly v KE, ale zial ani jedna uz nema volny nas termin. Teda ci chceme ci nie, zaplatime viac a ostaneme v povodnej sale.
Odpovedať
Profilova fotka
tak dobre ste sa tu rozkecali. benulka: No to je fakt hnusné jednanie, mohli vám to povedať vtedy keď ste sa boli pýtať a nie teraz čo už nič nie je voľné. Držím prsty,možno sa Vám ešte niečo podarí a ak nie tak to bohužiaľ musíte prekusnúť.
Odpovedať
Profilova fotka
benulka: a party pod stanom? kamoska si minuly rok prenajala od mesta areal Rodosto, zaplatili za to 5tisic korun, a objednali si firmu, ktora im urobila stany. vedia to aj vykurit, keby bolo potrebne. Ci toto je uz prilis velka zmena? Hm. A areal ryba? ak by este bolo pekne, mohli by ste byt aj vonku. Vnutri je to prerobene, a je to tam pekne. kapacita asi 80. Drzim palce. Fakt, velmi neseriozne jednanie.
Odpovedať
Ahojte holky Košičanky. Poznáte niektorá salón Štúdio krásy KVP na Húskovej ulici 13? Aké s nim máte skúsenosti. Tá kočka bola na Výstave svadba v Dome umenia. Robí aj svadobné účesy, aj líčenie. Podľa fotiek vyzeralo, že je šikovná, ale rada by som počula aj názor niekoho z osobnej skúsenosti. Vďaka
Odpovedať
Profilova fotka
zuzu1111: nepoznam, ale ved zajdi na jedno stretnutie, uvidis ake to tam ma, ako s tebou jedna, a uvidis. babenky, kde ste riesili obrucky? kde sa k vam spravali pekne, pripadne mali normalne ceny? (resp. co je normalna cena na par obrucok?) velke zlatnictva na hlavnej ma hrozne odradzaju, ale mozno je to len predsudok.
Odpovedať
ahoj vikuska velmi pekne aj za dobru cenu maju obrucky na hlavnej v zlatnictve Rubin. Aspon nam sa tam pacili a v porovnani so zlatnictvami co boli na vystave Svadba 08 maju prijemne ceny.
Odpovedať
ahojte kocky...aj ja mam saty z maggie no nema ich nafotene ale je ukazka v albume...:-))) mne sa tam tiez velmi pacilo...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,neviete mi poradiť kde mám kúpiť svadobné ŠPZ na auto.Je na to niejaký obchod v Košiciach?Alebo sa to dá objednať len cez net?Prosím o radu.Dík.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?