Svadba v Ružomberku v roku 2012 a vaše prípravy na ňu

Zobraz úvodný príspevok
Nevesty z Ružomberka spojme sa! :) Ake su moznosti saly v RK? Ake su ceny? Ako riesite vyzdobu a vsetko ostatne?
Odpovedať
@iwilion skus teda poradit aj na tu ozdobu aj tortu - moznoze pozname rovnaku :)
Odpovedať
neviem, ci mozem takto verejne robit reklamu... tusim to tu admini potom mazu - poslem do spravy
Odpovedať
Profilova fotka
baby odkial ste si poziciavali saty alebo odkial ich mate? ja nie a nie zohnat dake pekne :-(
Odpovedať
@monciatkod aHOJ,, no aj ja tam idem svadbu uz na buduci tyzden, uvidime, ako tam bude,, ale vyzera to tam velmi pekne:-)
Odpovedať
ja mam saty z Noblesse v RK. maju tam pekny vyber a teraz v aprili by im mala prist nova kolekcia siat ;)
Odpovedať
No uz som viacmenej rozhodnuta pre salon na mostovej poznas?tam poziciavaju aj siju saty na mieru realizuju vyzdobu a maju v ponuke perka aj pohare a podobne.holka odtial aj pecie koncom aprila zistim ako
Odpovedať
@kalla01 viem, hned na zaciatku pesej... kolko tam je na osobu vyzdoba? bo ja mam za 2,5 a mam tam komplet aj navleky, masle, stoly, servitky (obyc. i platene), sviecky, svietniky, zrkadla... viem, ze ked som to pozerala na ich stranke, tak to bolo podstatne viac....
Odpovedať
Tam je presne to iste co si napisala len suma je 3,50 na osobu.a ty ides odkial mat poskytnute sluzby? Ja viacmenej nemam este nic rezervovane v sobotu buducu maju den otvorenych dveri
Odpovedať
@sisus23 aj ja mam a som velmi spokojna , aj cena vyborna
Odpovedať
@kalla01 ja z jedneho salonu v DK. buducu sobotu? to mozno budem doma, pojdem kuk :)
Odpovedať
joooj škoda, že budúcu sobotu...svokrička slávi 50ku..a ja by som už veru rada šla pozrieť šaty... kde sa mi ani neoplatí chodiť???
Odpovedať
@kalla01 aj my máme fotografa Tomáša - joj už sa teším na fotenie, tiež sa mi páči jeho práca a ked vidim pozitívne reakcie na neho, tak sa teším :) a jedna baba tu mi ho odporučila :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@filajka ja som videla jeho fotky od kamosiek co im fotil svadby a pozdavali sa mi...a verim ze spolupraca s nim bude super, je ustretovy a hlavne pohodovy chalan....
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa pridavam...my mame svadbu 6.10, salu mame zarezervovanu pri priemyslovke,vyzdobu nam urobia oni v akejkolvek farbe, v cene boli aj casnici aj vyzdoba...s jedlom od nich tiez boli vsetci zatial spokojni, no my sme si ju rezervovali rok dopredu,lebo sa na nu dost dlho caka :) ja si saty beriem zo salonu v Likavke,uz ich mam zarezervovane :) mam rezervovaneho fotografa, kameramana, Dj-a a subor na odobierku a cepcenie :)
Odpovedať
@katrenka87 koho mate na cepcenie? kolko vyjdu?
Odpovedať
Profilova fotka
@katrenka87 aký salon je v Likavke???
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam svadbu 28.7. v moteli Gombáš, šaty mam z noblesu aj oznámenia,, fotografa aj kameramana mám v jednom,,je to profesional za fajn cenu,,živá hudba musí byť,,, :-) _________________________ I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky aj ja sa pripájam. Svadbu plánujeme 20.10. 2012 a ešte nemáme doriešenú hudbu poraďte niektorá .... nejakého dobrého adepta....Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@katrenka87 bola si si vybrať nejaké menu na tej priemyslovke....alebo ti niečo oni navrhli a tiež by ma zaujímalo info o salóne v Likavke pekný výber .....???
Odpovedať
Profilova fotka
Je to novy salon Jaris, hned pri hlavnej,v podstate sa s nou da dohodnut na vsetkom,urobi mi aj pierka,aj vyzdobu do kostola,aj podbradnicky aj proste vsetko :)...ja som si vybrala saty skoro hned,no priebezne si saty objednava,takze s vyberom by nemal byt problem :) na cepcenie mame subor Turiec z Matrina,oni vyjdu tak okolo 80eur,ale da sa dohodnut s nimi (mozno aj Liptov by prisiel,lebo teraz su uz pod ZUŠ,tak by nemali byt ani drahi) a na priemyslovku pojdeme az niekedy v septembri sa dohadovat,lebo ta pani povedala,ze skor netreba a v podstate ani neviem,ze co by som chcela ako menu...povedali,ze oni urobia uplne vsetko,co budes chciet a platis len za suroviny,co spotrebuju...
Odpovedať
Profilova fotka
@katrenka87 kde v Likavke????
Odpovedať
Profilova fotka
hned pri hlavnej ako zides z mosta smerom na Kubin...ma tam velky plagat na brane...
Odpovedať
Profilova fotka
@katrenka87 a aké šaty tam má asi, nevieš daku značku? neobjedná, ked sa mi nejaké páčia a nemá ich tam?
Odpovedať
Profilova fotka
objednava z Talianska,ale neviem aku presne znacku...ale poslem ti na nu tel.cislo a uz sa jej popytaj ;)
Odpovedať
Baby..asi idem vo štvrtok skúsiť nejaké šaty...treba sa v RK nahlasovať dopredu???
Odpovedať
Profilova fotka
@filajka ja som bola minulú sobotu bez ohlásenia a dopadlo to tak že....svadobný salón Nobles bol komplet plný a nedalo sa tam nič vyskúšať .... potom som zašla do svadobného salónu Carmen a tiež som musela čakať kým jedna zákazníčka odíde... Takže asi je lepšie ohlásiť sa potom majú na teba viac času....:)) Príjemné vyberanie ja som sa ešte pre žiadne nerozhodla :(
Odpovedať
@matulindaaa ďakujem za odpoveď..ja som uvažovala, že pôjdem do toho salónu oproti tesfu a ešte do toho, čo je pri Letkovi (Noblesse tuším...) ...ale nakoniec to presúvam na neurčito, lebo mi zo štátnic kvalitne lepí, tak kašlem na šaty... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám svadbu až v októbri a minulou sobotou som sa presvedčila, že to fakt netreba riešiť v taktom veľkom predstihu. Niečo som si pozrela ale vážne to začnem brať až niekedy koncom augusta....takže máš čas....:) a čo sa týka štátnic držím prsty nech ti to rýchlo zbehne ;-)
Odpovedať
@matulindaaa no som rada, že je aj niekto, kto mi netvrdí, že je neskoro..poslednú štátnicu mam druhý júnový týždeň, tak bude musieť stačiť, keď pôjdem potom..
Odpovedať
Profilova fotka
no a jasné vôbec sa s tým nezaťažuj ..... netvrdím že niektoré veci treba vybaviť skôr ako kameraman, fotograf a DJ lebo to môže byť problém, ale šaty ti neutečú .... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?