Svadba v Dunajskej Strede 2010. Ste tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ste tu niekto ktorá bude mať svadbu v Dunajskej Strede v roku 2010 :-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola v Gyori na veľtrhu..bolo pekne..zabudla som že bude aj v BA..no nevadí :-) ešte teraz ideme v sobotu na posledné školenie :-) minule sme prebrali tému - hétszentség :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cavte baby, aj ja som bola v Gyori na výstave a neuveríte, vyhrala som na tombole poukážku na 50% zľavu na svadobné šaty v jednom svadobnom salóne v Gyori :-) Ale pravdu povediac, ich šaty sa mi vôbec nepáčia a aj tak už mám vybraté z Mercedesu :-) ...takže uvidíme ako to bude..možno dostanem zľavu na popolnočné alebo šaty pre maminu :-) Keď budeme mať svadbu 11.septembra kedy musíme ísť na faru sa prihlásiť?
Odpovedať
Profilova fotka
ancsikae: aj my sme vyhrali na tombole :-)) tri sme kúpili a na dvoch sme vyhrali :-) večeru v Gyoru a druhá cena boli perlové náušnice :-) poslali poštou :-) my sme išli za farárom začiatkom januára..povedal, že máme do apríla ešte čas..a nakoniec druhý aprílový týždeň nás zavolal že máme školenie :-) ale ešte určite máte čas..len si treba zarezervovať termín a čas v kostole..vyplniť papiere, aj z matriky a potom oni sa Vám ozvú...
Odpovedať
Caute baby :-) . Super, ze ste vyhrali na tombole :-) :-) :-) . Gratulujem :-) . My sme mali tiez tri vhodene, ale nevytiahli nas. ancsikae - aj my sme si uz zarezervovali termin, ale na skoleni sme este neboli...to este ma cas. Ozaj pancsi vy o kolkej budete mat obrad? Lebo my sme chceli o 17.00, ale sekretarka nam povedala, ze vtedy je omsa...tak sme si to dali na 18.00.
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mať obrad už o 16.00 hod...veľmi skoro, lebo akurát kostol v DS slávi sviatok svätého Juraja, a farár sa ponáhla z Dolného Baru späť do DS..tak okolo pol 2 my už začneme..veľmi skoro..ale nevadí..zobudíme sa skôr :-) vy máte v dobrý čas..nebudete mať také veľké teplo.. :-)
Odpovedať
Budete mat aspon dlhsiu svadbu :-) :-) :-) . Aj ja si myslim, ze o 18.00 je to v lete optimalne :-) . Ozaj baby a fotit sa kedy pojdete? Ja nad tym strasne vela uvazujem. Neviem, kedy by to bolo najlepsie :-| .
Odpovedať
ahoj erika29, ja si myslim ze fotenie je urceti lepsie mat pred svadbou kvoli svetlu a este k tomu kym mladomanzelia / svad.parik su prec, hostia sa nenudia!
Odpovedať
Profilova fotka
Fotenie podľa mňa jednoznačne ešte pred obradom :-) Ozaj, už viete kde sa budete fotiť? Nejaký dobrý tip na pekné miesto? Ja rozmýšlam, že by sme išli k Malému Dunaju a do Tomášikova ku kaštielu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som sa chcela ísť fotiť az po obrade...nech ma až vtedy uvidí môj drahý :-) keby sme sa išli fotiť ráno a nepáčila by som sa mu, aby neušiel :-))) chceli by sme niekde vonku v prírode, keby náhodou pršalo tak neviem...
Odpovedať
Diky za odpovede :-) . Aj ja by som sa chcela ist najradsej az po obrade...ale neviem ci sa to bude dat realizovat. Rozmyslala som, ci by sa to nedalo tak, ze kym hostia budu jest olovrant. Kazdopadne nechceme chybat vela z vlastnej svadby, preto rozmyslame, ze iba niekde blizko by sme sa isli fotit. Tiez vonku v prirode by sme chceli:).
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky :-D ako ste na tom? :-D
Odpovedať
Ahojte, ja mam sice svadbu az 2011/marec, ale byvam kusok od DS a potrebovala by som nejaku sikovnu kozmeticku, vizazistku.. byvam tu len chvilu a nemam mi v tomto kto poradit.. ma niekto svadbu aj Lehnice a okolie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj barborav :-) ja mam jednu znamu kozmetičku, je veľmi sikovna... robi v DS vedľa gymnazia..ked budes chciet, dam Ti na nu kontakt :-)
Odpovedať
Pancsi no, ak by si mohla bola by som rada.. :-) a dakujem. k tej Gabriele mercedes sa chcem ist tiez kuk, mate s nimi dobre skusenosti zatial?
Odpovedať
baby a kedy bol ten veľtrh v Gyori? to je každý rok v tom istom čase? Ja to mám z Medera na skok a ani som netušila že také dačo v Gyori je :(
Odpovedať
Svadobný veľtrh v Gyori bol 16.-17.1.2010 v nákupnom centre Árkád.
Odpovedať
V Arkáde :-o to snáď nie, nikam inam tam ani nechodím...nevadí, behnem budúci rok a to sa koná každoročne?
Odpovedať
Ani ja som tam nebola :-( 16.5. bude v BA v hoteli Barónka Svadobný deň.
Odpovedať
zuanda: A to kto prosím usporadúva? O tomto nič neviem, napíš niečo bližšie ale prosím pošli link, kde si to môžem pozrieť, či sa oplatí ísť...
Odpovedať
http://www.svadobnyveltrh.sk/veltrh_r...
Odpovedať
ahojte, my sme tiez rozbehli pripravy na oktobrovy termin. Svadba bude v okoli Samorina, este sa to upresnuje... Chyba mi este hudba (ak by ste mali tipy a pripadne aj tel. kontakty, napiste, budem rada) a potrebovala by som poradit aj s vyberom starejsieho. Ktoreho by ste odporucali z uvedenych? :-. - Lorant Zalka - Attila Szajner - Adrian Gal - Attila Nagy - Laszlo Kocur
Odpovedať
Cez IP ti pošlem kontakty. :-)
Odpovedať
Ahojte, my sme tiez na zaciatku s pripravami, svadbu planujeme na 25.9. Svadba bude madarsko - slovenska, hladam hudbu - skupinu, ktora ma siroky repertoar aj slovenskych aj madasrkych pesniciek. Viete mi niekto poradit? Zaroven by som potrebovala aj ja poradit s vyberom starejsieho, v nasom pripade by mal byt dvojjazycny... Za vsetky tipy vopred dakujem ;-)
Odpovedať
Ahoj abrakati, dvojjazyčným starejším je Eugen Kaiser zo Šamorína, ak chceš, tak môžem ti poslať cez IP jeho tel.číslo.
Odpovedať
Ahoj Zuanda, super, prosim posli mi jeho cislo. Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcatá :-) vítam Vás medzi nami :-)
Odpovedať
Ahoj Pancsi, videla som v albume tvoje popolnočné šaty, sú veľmi pekné, kde si ich kúpila?
Odpovedať
Profilova fotka
kúpila som si ich v Győri :-) budú na predaj po svadbe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte..leely ja Tebe odporucam Loránta Zalka.... on je velmi super starejsi, ked chces mám jeho telefonné cislo... cez IP ti poslem.. pancsi uz sa tesis na svadbu??? buduci tyzden bude vsak?? si nervozná trosku???
Odpovedať
ahoj kiskifli, aj v mojom okoli boli same dobre referencie na Zalku, tak sme ho este v utorok zavazne zajednali. ale diky za odporucanie :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?