Menu Forum

Svadba jún 2012. Plánujete už niekto?

9. nov 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
mery177 (27 r.)
15
Registrovala sa 20. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 115 príspevkov. Má 75 priateľov. Okres Detva.
  • Svadba bude 15. júla 2017
    okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
mery177 (27 r.)
15
Registrovala sa 20. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 115 príspevkov. Má 75 priateľov. Okres Detva.
  • Svadba bude 15. júla 2017
    okres Detva
 ženy ako to tu takto čítam máme toho veľa spoločného a musím povedať že ste úžasné že sa takto podporujete emoticon .... no čo sa týka chlapv môj sa tiež do toho nehrnie emoticon emoticon ale ja ho zas chápem my sme ešte dosť mladý (ja 22 on 23) ..... ja som sa tiež ešte nechcela vydávať a dlho som nad tým rozímala a nakoniec som prišla na to že ma brzdia strašné hlúposti.... my sme spolu už 4 roky a obaja sme si istý že chceme byť spolu .... emoticon ja by som na vašom mieste použila argument (ja som ho aj použila emoticon ) či vyjadrenie, že ked vieme že chceme byť spolu prečo by sme nemohli byť spolu ako manželia?? ved aký je v tom rozdiel ked už sme spolu, žijeme spolu ako partneri tak prečo nie ako manželia?? a manželstvo má oveľa viac výhod než ako byť len partneri.... no a mňa hlavne brzdilo to že som ešte veľmi mladá a že by som bola prvá kto sa vydáva s pomedzi mojich známych a priateľov hlavne tento dôvod.... ale prišla som na to že je to úplne nepodstatné a nedôležité ..... záleží iba na tom ako to cítime my a čo chceme a my chceme byť spolu emoticon emoticon možno si budú tý čo nas poznajú že sa beriem mladý že oni by to nerobili ale no a čo??? nech si hovoria čo chcú my sme sa našli a nech to vedia všetci a nech si myslia čo chcú.... a pár rokov si zas ja budem hovoriť že som šťastná vydatá a mám rodinu zatiaľ čo oni neúspešne hľadajú partnera či sa rozvádzajú a podobe ..... takže myslím si že svadba je to najlepšie čo môžem urobiť... emoticon a môj priateľ naveľa súhlasil z lásky ku mne pretože ma to robí šťastnou emoticon emoticon a ja som teraz v tomto taká šťastná aká som ešte nebola emoticon tak posúdte sami či myslím dobre chi emoticon emoticon emoticon
23. sep 2011 o 12:57  •  Svadba bude v júli 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majkka28
1
Registrovala sa 12. júna 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 16. júna 2012
    Jamnik, okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
majkka28
1
Registrovala sa 12. júna 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 16. júna 2012
    Jamnik, okres Spišská Nová Ves
 ahojte dievčence,tak čo mate nové?ako pokračuju pripravy na svadobný deň?
8. nov 2011 o 19:56  •  Svadba bola v júni 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kathyka28
1
Registrovala sa 14. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
kathyka28
1
Registrovala sa 14. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
 Ahojte,
rada by som sa s vami podelila o pocity a vybavovačky ohľadom svadby. Naša svadba sa bude konať 16.6.2012. Máme už vybavenú miestnosť v okolí BA a zajedla som koláče. Sv. šaty by som chcela čím skôr zabookovať a hlavne kostol.
Chcem sa spýtať, ktorá z vás je len krstená a chce sa vydávať v kostole? Ako mám postupovať a čo povedať farárovi kedze nemám birmovku, prvé sväté primanie, hmm....poradte mi prosím.......ďakujem emoticon
Katka
9. nov 2011 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kathyka28
1
fotoportrét
fotoportrét
kathyka28
1
 @mia123456 Ahoj Mia aj my sa budeme svadbovať 16.6.2012, celkom zapamätateľný dátum emoticon, však. No v mojom prípade to bol jediný voľný termín, tam kde chceme svadbu. Ale bude to tam super, len všetko vybaviť uuuufff je toho hodne.
9. nov 2011 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kathyka28
1
fotoportrét
fotoportrét
kathyka28
1
 @lienka9488 Ahoj Lienka tento dátum budeme zdielať spoločne emoticon
9. nov 2011 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lea002
Registrovala sa 27. októbra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lea002
Registrovala sa 27. októbra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahojte. my mame datum 2.6.2012 a tiez uz mame kopec veci ako sala kameraman hudba menu fotograf dokonca uz aj saty mam....inac baby nemate niekto skusenosti s vystrelovacim balonom?
9. nov 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veve22
Registrovala sa 14. marca 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 30. novembra 1999
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
veve22
Registrovala sa 14. marca 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 30. novembra 1999
    okres Banská Bystrica
 ahojte.. citam vsetky mate datum letny aj ja sa pridam my budeme mat svadbu 2.6.2012 ale zatial nemame este nic .. neviem nemam z tym skusenosti hadam nebude neskoro ]]]
9. nov 2011 o 18:16  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to