Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
ja som kvoli tej oranzovej volila oznamka :-D a mali by sme mat kytice aj s oranzovymi kvetmi..v sale.. cez vikend sa liecim..zas mi nie je najlepsie..a musim sa dat dokopy..este 5dni musim pojedat atb ]-( ani nakupovat kvoli tomu nejdem.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
chúďa... :-( ...robí ti zle na žalúdok, alebo sa celkove cítiš zle? =-) ževraj u nás má byť zajtra škaredo a pršať..musím si pozrieť počasie...ale máme naplánované ísť do čokoládovne...mňamky :-D :-D 8-) a večer do kaviarne si posedieť...ked už je ten deň žien :-D :-D inak aj vám všetkým žienkam prajem kráááásny deň žien zajtra :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oprava...tak zajtra má byť oblačno...supiš..nebude pršáááť :-D ;-)
Odpovedať
no antibitika nie su dobre celkovo..a teraz ich uz mam 15 dni..pri klasickej chorobe su max 10dni..takze pecen a b vit dostavaju zabrat..a na alergologii som dostala nove lieky,lebo tie predtym mi robili horsie ako zle.. a je tu divoka zmena pocasia..min vikend len fucalo..cez tyzden sa rapidne ochladilo a od vcera je zas teplejsie..takze alergia sa hlasi..no a telo vycerpane ako fras :-( a budete mat aj coko fontanu na svadbe? no aj tebe..nech aspon cosi pekne sa ti ujde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
antibiotiká sú svine ]-( ]-( musíš sa nadopovať vitamínmi ;-) :-) čoko fontánka nebude...my budemem mať vlastne len takú predľženú slávnostnú večeru po svadbe :-D a vy?
Odpovedať
ved jem aj kopec jogurtov a uz ich ani citit pomaly nemozem.. no nasla som nejake na usa ebay,lebo by som chcela trosku vacsiu..tak uvidime,ako sa dohodnem s milym..predtym sme chceli obaja..tak sa ho este pre istotu spytam.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som závisláčka na čokoládky plnené tekutým karamelom :-D :-D :-D ..predávajú ich len v tej čokoládovni...a jeden kus stojí 25 korún..taký malilinký... ]-( ale nedaj si ....ked to tak super chutííí :-N ja jogurty nemusíím, viem, že je to zdravé...ale mne to nešmakuje :-S
Odpovedať
no ja mam rada len bielu cokoladu..ale obcas si dam aj mliecnu.. ja si nimi vela nahradzam..
Odpovedať
Profilova fotka
lea..tak pekný večer ti želám ;-) ...idem čumeť ta telku..budú dávať dokument o bleskovej vojne...to by sa mi mohlo zísť...na deják... :-D
Odpovedať
utekaj..ja mam nachystane dvd.. :-) pekny vecer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby...som celá happy :-D :-D :-D jedna kočka ma oboznámila s faktom, že v BA je svadobný obchod...a majú tam úúúúplne všetko...načo si zmyslííííš :-D :-D :-D aj tie kamienky...a rôzne farby....a....dokonce aj v tvere srdiečok 8-) 8-) 8-) v pondelok tam nabieham....najprv si to omrknem....a daľšia návšteva bude už nákuoná :-D :-D ....a dokonca je to v blízkosti bydliska mojej mamky :-) ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nákupná...preskočili mi písmenkáááá :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lorinko..jeeejjj :-D .tak to omrkni a potom zhodnotis co a ako a navedies nas tam kde to je :-) pojdem sa tam pozriet ked budem mat cestu...som zvedavaaa.. idem k nasim takze mozno vecer sem pridem ... pa pekny den este
Odpovedať
Profilova fotka
caly..pošlem ti do ip web adresu :-D :-D ja ju práve očumujem...a neviem sa odtrhnúť :-D :-D :-p i ked niektoré veci tam majú predražené...napr. mandle máčané v cukre kus za 6 sk :-S to sa mi zdá veľa :-| radšej nakúpime tie krabičky rafaelo a to rozdáme..je to tak lacnejšie ;-) a dokonca aj chutnejšie :-D ....ale tie dekorejšn.....áááách to je paráááááda.... 8-)
Odpovedať
ahojte baby.. lori..nie je to nahodou weddshop? ten som vcera obzerala..mam este zopar anglickych stranok,ktore chcem kuknut..mozno tam najdem lacnejsie..
Odpovedať
Profilova fotka
lea...awój...je to on :-D :-D celý som ho dôkladne prešla...a je dosť drahý :-p :-S ale tie kamienky a nejaké konfety tam určite nakúpim ;-)
Odpovedať
no nieco som nasla aj lacnejsie..napr tie postavicky na tortu..ale zas tie tvaricky nemaju najkrajsie.. co dnes porabas?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli ráno v nákupnom centre na marlenke...mňamky :-D :-D ....a potom sme velice chceli robiť oznamko...ale začali sme hladať fotky....a aj sme pri tom ostali..... :-p chceme to nacvičiť na nečisto s nejakými staršími fotkami...ale v podstane sme sa len chystali...a to je celé... :-p :-S a ty si čo porábala? =-)
Odpovedať
ja som vstala o pol tretej :-p poupratovala som..a sadla za net..mam tu film akurat nachystany a stuhy,z ktorych budu masle na auta :-) a rozmyslam nad tymi sandalkami a satami..mam normalne dilemu.. ale drahy ma potesil,ze tie saty pre male druzicky mozu byt..tak ich mozem potom objednat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
o pol tretej? to si koľko spala 2 hodiny???? =-) =-) a nad ktorými sandálkami, tie čo sa mi tak páčili??? :-) =-) a šaty teda ktoré??? cez ebay??? si na tej dražbe???
Odpovedať
ale poobede :-p ano..tie,co som posielala naposledy link sa mi zda.. zatial som sa na ziadnu drazbu nedala..pisala som babe,ze ako je to s vratenim siat,ak cosi bude..tak zatial neodpovedala..a tie princeznovske mozem objednat kedykolvek..takze este sa stale rozhodujem..
Odpovedať
Profilova fotka
jáááj...tak ty spávaš aj poobede??? ty si teda riadny spachtoš :-D :-p tak to som zvedavá, ako to nakoniec dopadne :-D ;-)
Odpovedať
no ked som sla spat dost neskoro..som pozerala film a potom este cosi zhanala na nete..a to som aj tak nespravila vse,co som chcela =-) mam pocit,ze vsetci budu totalne sokovani mojim konecnym rozhodnutim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a aký film? no už by si si mohla aj trošku pohnúť s tými šatami :-D :-D :-p
Odpovedať
no teraz je to love actually..zdokonalujem sa v jazyku.. a saty maju stale este cas..skor by som sa mala konecne pustit do popolnocnych.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si dobrá...aj ja sa chcem po štátniciach pustiť do výučby jazykov...v tomto moc zdatná nie som... :-S :-S ]-( práve popíjam kakauko 8-) jáj....ty ideš šiť...hm....tak to si dvojnásobne šikovná :-D :-D 8-)
Odpovedať
no mne sa hrozne nechce ucit gramatiku..tak som sa rozhodla,ze aspon budem pozerat nejaky film..a hadam raz sa pustim do gramatiky..potrebujem totiz dostat vse do hlavy..lebo chcem potom zacat s matikou v anglictine.. neviem ake saty zvolit..akosi sa neviem rozhodnut..mam tu jedny vybrate..no stale ma cosi ine napada..hlavne,ci zvoli dlhe alebo kratke.. ty nebudes mat dalsie saty..ze..
Odpovedať
Profilova fotka
ja nebudem mať popolnočné...len svadobné... :-D ;-) ...no to by bola dilema aj pre mňa :-S :-N
Odpovedať
napis ako si predstavujes priebeh svojho dna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no..už teraz mám strach , že sa nevyspím... :-D :-p ale...ráno sa zobudím..chlop ma zavezie k mamine...potom hajde ku kaderníčke...odital k mamke...kde by mala písť kozmetičky...chlop medzitým pôjde ( dúfam ) pre kyticu....potom pre mňa príde...cez obed odjazd do mesta sa fotiť...odtial je to len na skok do Zichyho palácu...tam ( dúfam ) už všetci budú nachystaní :-N ....a po formalite...odjazd do Apollo klubu, kde sa začne slávnostná večera....ale deteily ešte presne nevieme :-) ;-) a vy? vy to budete mať asi náročnejšie...teda aspon na program, ktorý musíte vymýšlať... :-D :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?