Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :-) a mam 27, ked uz ste to tu vypisovali
Odpovedať
Profilova fotka
takze skvely rok 1980 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D no ved to..
Odpovedať
Profilova fotka
ano skvely rok naozaj.. a datum mam taky ako shaarka - som to niekde videla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) :-)
Odpovedať
kafa, ty si ta ges-kacka, ze?
Odpovedať
mas fotografa? ja este nie :(
Odpovedať
Profilova fotka
hej som ges-kacka 8-) foto mam uz od augusta manzelov Lukackovych z PO
Odpovedať
Profilova fotka
shaarka a vy mate aku salu?? nejako som nezaregistrovala este
Odpovedať
ryba anicka musim bezat z prace prec :) cafte zajtra
Odpovedať
ja budem mat 25 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa pripajam k 27ckam ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a kedy ams narodky myslim mesiac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
muma neviem koho konkretne si sa pytala,ale odpoviem za seba: 28. jun, tyzden pred svadbou budem mat :-)
Odpovedať
ahojte..tak ja som dnes bola zas pozerat svadobne saty..a zajtra ideme vybavovat kostol,kameru a aj vyzdobu v sale..ak vyjde na to cas..a zacali sme robit nakupy alkoholu..ved ten sa nepokazi :-D a po novom roku by sme sa mali zacat venovat oznameniam.. pohare hadam dojdu tento tyzden..
Odpovedať
Profilova fotka
fuha vy ste snazivi:-) ,aby sa vam tie flase do svadby dajak nevyprazdnili :-D a co leatea ako saty? vybrala si si nieco, padlo nieco do oka, co pristup personalu?
Odpovedať
hela..jedny sa mi pacia..ale neprezradim,ktore..kludne kukni do albumu..som ich tam prednedavnom len pridala.. tie flase budu plne..lebo ja som vacsinou prec..a drahy je sofer..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, pridavam sa do klubu :-) uz som kedysi zalozila temu 19.7.2008, ale nikto sa neozval :-N . Ja uz som skusala nejake satecky a mame az fotografa!!! :-D
Odpovedať
vitaj medzi nami..holi..mas tie saty aj v albume? u mna to uz vyzera tak,ze vo stvrtok budem mat vybrate saty :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to holiska: - a ktore saty si si vybrala?...mne sa paci v Bonaire... ;-)
Odpovedať
holi..tak musim povedat,ze tie vlecky tam urobia svoje..kde si skusala saty? mne sa paci hrozne model nicole..ale bez tej vlecky to uz nie je ono.. ake su tvoje favoritky? ella..ty uz mas vybrate?
Odpovedať
Profilova fotka
satecky mam v albume. "Fungujem" v Prahe, takze zatial chodim len ocumovat. :-) Bonaire mi boli veeelike a odfotila som ich len kvoli skoro-svagrinke Mirgulke, vid jej album :-) Ona si ich bude brat, tak som jej ich odfotila, aby vedela, ako vyzeraju na druhom cloveku.
Odpovedať
Profilova fotka
leatea: prazske salony Andelske svatebni a Poteseni 79. Mne tie Levante a Rahmanz a spol. pridu hrozne preflaknute. A okrem ineho by som do 34riek musela kilo-dve schudnut a do 36tiek tak 4 kg pribrat :) No a Nicol, tak to su nadherne saty, ale brutalne tazke. Ani som sa v nich hnut skoro nemohla. Na fotenie OK a potom fiju na prezlecenie. Inak, tieto saty sa poziciavaju za 8900 CZK incl. zavoj. To je oproti BA ako zadarmo. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to leatea: - tak som pozrela tvoje forky, mas ich veru pozehnane... ;-) mne sa pacis v Amelia c.2 a potom tie, co ste stiahli z figuriny...keby ti ich podhli a mala by si siroku spodnicu, tak su super, maju velmi pekny zivotik....ja som si rezervovala Madeiry, ale asi si este raz obehnem salony, pofotim sa a budem sa obzerat... ;-) lebo si uz ani nepamatam, ako v nich vyzeram...a dost sa mi paci aj Bohemia, vid moj album...
Odpovedať
Profilova fotka
to holiska: - ale Bonaire su veeeeeelmi zaujimave... ;-) ;-) ;-) ktore si si teda vybrala?....
Odpovedať
Profilova fotka
zatial veru ziadne. :-( Zo ziadnych som nebola uplne rozhodena. Bonaire nie su moja krvna skupina :) Ale doprajem ich Mirgulke, tej sadnu ako serbel na zadok. Idem skusat este do salonu Betty k nam na Myjavu, tak uvidim, co bude tam. Nosit saty z PRG by bolo trochen komplikovane.
Odpovedať
holi..ja som ich skusala v ziline a zial..v slone odstrihli vlecku,lebo boli nehorazne tazke s nou..no mne sa tam pyta ta vlecka.. v ziline stoja 8,5t..momentalne..aj so vsetkymi doplnkami..inac..10,5t co je celkom pohoda..
Odpovedať
Profilova fotka
to holiska: - ja busem svoje tiez prevlacat, sice len z Blavy, ale do Kosic jeto dost... :-D :-D :-D s vratenim ale nebude problem, v Ba byva buduca svagrina, tak slubila, ze ich vezme...a asi si to budes musiet obehnut este raz, ja som tiez po 1x skusani nevedela, ze veru kam a aj potm budes stale pochybovat... :-D teda aspon ja mam taky problem.... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak s vleckou mali asi 100 kg :D ale nadhera :-D tak to je slusny rozdiel oproti Nicol, kde stoja iba saty 14+ ci kolko :-) a ty si si uz taty vybrala? ked pozeram Tvoj album, tak jednoznacne stitch..model1268... Sa mi zda, ze v nich jedinych mas zvyrazneny pas ;-)
Odpovedať
mam zatial vybrate..ale nechcem povedat..dokial ich nezajednam..este sa rozhodujem :-D stitch ma jednoduche na moj vkus..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?