Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
ahojte.. muma..ak cosi potrebujes,daj vediet..ja som uz dost toho pozhanala.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Lea tak vcera som absolvovala vyber siat ...jedne sa mi pacili ale nebolo uplne ono tak budem hladat dalej:) chcem sa ta opytat ako budes mat menovky a stol a hlavne z coho planujes kyticu? ja som chcela pivonky ale asi to nebude mozne lebo velmi opadavaju :-(
Odpovedať
a kde vsade si bola skusat? mas aj nejake fotky urobene? menovky budu ladit s vyzdobou..budeme mat morsku vyzdobu..tvar menoviek zatial vsak neprezradim :-) ale budu super.. kyticu chcem z modrych ruzi..taku visiacu..mam ju aj v albume.. akej farby budes mat vyzdobu?
Odpovedať
Ahojte dievcata, ja tiez planujem svadbu v juli. Este nemam presne termin ale chceli by sme zaciatkom jula. A bude to bud vo Vranove alebo v Presove. bo17: ty budes mat svadbu v Presove? kde presne?
Odpovedať
ahoj jani..a kedy sa chystate zajednavat?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lea skusala som v Nicole v zv ale chytsma sa este raz lebo im maju doniest este nejake modely tak photo potom..vyzdobu asi do slaboruzova.... :-)
Odpovedať
a mas aj nejake favoritky..ci ani nie?
Odpovedať
Profilova fotka
mam ale ich na slovensku nemaju :-)
Odpovedať
Profilova fotka
namibia z pronovias..tam sa mi vseobecne vela siat paci
Odpovedať
Profilova fotka
a ty ako uz mas svoje vyvolene?
Odpovedať
tiez cchem pronovias..mam zoznam,ktore sa mi pacia..a podla toho,co budu mat v salone,tak sa rozhodnem..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj a kde sa chystas pozerat.myslim salony..v zv vela z novej kolekcii nemali...a ktore sa ti pacia? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
v ZA..je tam jeden salon a ma saty znacky pronovias..a je ovela lacnejsi ako blavacky nicole.. zatial su moje favoritky nicole(model)..mam ich aj v albume.. dokonca ich nemali v blave v predkolekcii a v Za ano.. :-)
Odpovedať
nikde nikoho?
Odpovedať
Profilova fotka
uf, toto som si nemala citat. Dnes som sa strasne tesila, ze uz mame konecne aspon zhruba vybrateho fotografa a datum a vy tu ua mate vsetko! ved ja nestihaaaaaaaaaaaaaaaaam :-.
Odpovedať
ahoj jedna..ale kdeze..vsetko este stale nie je.. my to zariadujeme podla toho,co sa pritrafi :-D
Odpovedať
ahojte..ako vikendujete?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte julovky, pozeram, ze u nasa tema nejak zaspava. A pritom nas termin nie je velmi vzdialeny :-) Tak co mate nove?
Odpovedať
Profilova fotka
sme sa pobrali na zimny spanok |-| |-| |-|
Odpovedať
tak :-) ahojte baby, prechadzam z temy jun 2008 na jul... dnes sa to presne rozhodne (aspon dufam), ale predbezne vidim taky nejaky ze 19.7. v KE... 8-) celkom sa tesim, ale zaroven desim, lebo ja som taky nerozhodny typ - bojim sa, ze bude straaasne horuco a zaroven sa bojim, ze bude prsat, to by som nerada... ale kazdy mi hovori, ze "hore hlavu", tak na to myslite aj vy a nebojte, vseetko stihame... - lebo musime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
shaarka neboj! nejako bude a urcite si prave to zapamatame ako to najkrajsie, ci to uz bude riadny svadobny lejak alebo palava. teda ja to tak beriem, mamina mala hysteriu, ze bude teplo zakusky sa budu topit a ktotokedy videl svadbu v juli robit a co ja neviem co, ale ja sa celkom bavim. :-p Do septembra sa nam cakat neche 8-) a v maji sa zeni brat, tak sme to necheli dat hned na jun. Tyzden po mojich narodeninach tak padlo rozhodnutie na jul :-) Jedine co sa bojim, ze ak bude fakt taka horucava ako minulorocne 40tky, tak prepotim saty aj so spodnicou :-D :-D :-D to by bola pecka keby bol pri restauracii rovno nejaky svadobny bazen x-)
Odpovedať
helabela, tak my zakusky velmi neriesime, radsej budeme mat zmrzliny do bludu, ako sa hovori......:)
Odpovedať
Profilova fotka
no to je dobre :-) to ma ani neapadlo, povevac ja nie som taky zmrzlianr, ale moj mily ano.... ten by za zmrtlinu aj... neviem co Tak vylepsujem predstavu: so zmrzlinou v tom spominanom bazene 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
ahojte..dalsie nove sa tu objavili.. s pocasim to clovek nikdy nevie..ani v dec nie je zarucene,ze bude mrznut,ked mame to globalne oteplovanie.. ja som sa rozhodla jednoznacne pre jul..ked su letne prazdniny..kedze pracujem v skole.. :-) len na zaciatku sk. roka som sa dozvedela,ze koncime den pred mojou svadbou ]-( ale,ze nie je problem skoncit skor..tak som zvedava,ako to vsetko dopadne.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak tu zmrzlinu chcem aj ja.Ja som chcela svadbu v Juny na moje 25 narodeniny,ale drahy ma v praci dovolenku v July tak sme to museli presunut.Ja sa tiez obavam horucav,ale dufam ze to dopadne super.Ved to bude nas den D.
Odpovedať
Profilova fotka
birkata135 aj ja mam tak isto narodeniny v juni, ale nevyslo to. tak sa budem vydavat o rok starsia :-D aspon bude dovod potom neskor na dve oslavy a neodbavime narodeniny aj vyrocie naraz :-) :-)
Odpovedať
moj drahy vymyslel datum svadby 5.7. - na sviatok cyrila a metoda, a to vraj preto, aby sme kazde vyrocie mali volno a mohli spolu oslavovat :))))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj shaarka tak ja som na tom podobne a presne ten isty datum a ten isty dovod :-)
Odpovedať
Caute julovky, my sme mali mat tiez na Cyrila a Metoda, ale kvoli sale sa to prelozilo na 12. jula. A preco jul? Kvoli jednemu kamaratovi z Ameriky, ktory mozno na nasu svadbu ani nepride... Ale nebojte - ja som bola kamosovi na svadbe 7.jula tohto roku a vobec nebolo horuco - praveze vtedy bolo chladno a kamoska sa vydavala v maji a bolo horuco... Ja sa tiez bojim horucav, ale dufam, ze bude prijemne... kedze jul nebol nas favorit-mesiac
Odpovedať
Profilova fotka
baby to ste ma potesili s tym sviatkom C&M, predtym som si to vobec neuvedomila. My sme sa riadili len tym, ze to ma byt cez prazdniny a kedze sme nedockavi :-), tak co najskor. Takze volba padla na prvu julovu sobotu a len ma utvrdzujete v tom, ze to bol dobry vyber ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?