Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
lea..chce x-) lebo mám už abstinenčné príznaky...dlho som si nič nekúpila :-D :-p to si dnes teda riadne makala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lea ja som sa chytala za hlavu ked som prisla domov. Moja mamina to hrozne prezivala, prva svadba ta musela byt tip-top. Prave som pozerala SWK program a nic normalne nejde v telke, no ja by som kukla na nete. No ja by som isla kuknut na Obchodnu, uz 2 roky som tam nebola a aj do Auparku a Polusu. Lori tak to ti zavidim, asi sa vratim spat do BA a hlavne do Auparku.
Odpovedať
na aupark sa uz chystam..v aprili idem domov na chvilu a kedze mame cas,tak tam urcite skocime :-D ja som tento mesiac minule viac ako som mala..ale co uz..zijeme len raz :-D :-D :-D kelemka..tak moja sestra je uz vydata..ale ja zas budem mat svadbu v ziline,takze menej starosti pre nich..skor svokrovci to prezivaju horsie..u nich je to prva svadba..a mozno aj jedina :-N
Odpovedať
lori...cauko, ako sa ti nakupovalo? som si na Teba dnes spomenulo, ze isto riadne nakupujes :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leatea..to je viacmenej jedno, hladam nejaku inspiraciu...radsej si ich dam vyrobit, lebo v KE nic moc v zlatnictvach
Odpovedať
Profilova fotka
lea...to máš pravdu..žijeme len rez..tak si treba riadne dopriať :-D :-D pia..awoj...nó..ved som si skoro nohy zlámala...jak som vláčili chudáka chlopa mojho..a nakoniec ja nemám nič a on má :-N kelemenka...hybáj do auparku :-D 8-) i ked ja mám radšej polus...aupark na mna pôsobí viac nesympaticky
Odpovedať
dartka..daj do google svadobne obrucky a wedding rings..najde ti tam dobre stranky ;-) pripadne pozri do temy www stranky pre inspiraciu..tak mas niekolko zahranicnych ;-) ja skusim kuknut,ci nemam cosi v pc :-) pia..uz vsetko hotove?
Odpovedať
lori...to poznam, ked si silou mocou chcem nieco kupit, tak nikdy nekupim :-|
Odpovedať
lea...jo jo uz mame vsetko hotove, uz mame doma pohodicku, dala som si akurat kavicku a k tomu ochutnala aspon jeden kolac :-N
Odpovedať
Profilova fotka
pia...a čo si robila, ked už máš teraz veget?..inak presne si to vystihla...s tým snažením...a nič nekúpením :-D ;-)
Odpovedať
no ja som si kupila viac nez dost :-p :-D 8-) akurat cakam na zopar veci,co mi maj prist..ved po svadbe sa musim pekne obliekat..to mi povedal svokor :-N
Odpovedať
lori...no piekli sme kolace dnes s mamcou, potom sme piekli sirek ( mäsova plnka so sunkou zapecena mňam) , a robila som zemiakovy salat.. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujem idem hladat
Odpovedať
Profilova fotka
lea...presne a svokra treba brať ne vedomie :-D :-p pia...takže ste mali zaberák v kuchyni, čo? :-D to ste riadne šikule...zajtra asi čakáte polievačov, čo? =-) :-N
Odpovedať
no bol to zaberak, ale uz mam klud, idem si pozriet nejaky dobry film... asi to budu Wedding crashers :-D poznate?? polievaci budu az v pondelok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahá...no mne zas dnes šibe :-D to nepoznám...je to dobré?
Odpovedať
lori..len skoda,ze to ide tak do penazi =-) :-N ale hadam budem spokojna..aj tak si budem stale robit podla seba..nie som male decko,aby som musela pocuvat jeho..a reci typu,ze patrim do rodina na mna neplatia :-p 8-) mna tiez este caka varenie dnes..musim spravit ryzu na zajtra a zantra uz len ruka,aby bolo cerstve x-) pia..o com je? dartka..pozeraj..nebudes si vediet vybrat :-p
Odpovedať
je to super film...http://www.csfd.cz/film/194881-wedding-crashers/ pozriete link
Odpovedať
Profilova fotka
lea...sámoška...tvoja garderoba..je tvoje rozhodnutie ;-) x-) kočky ..vy ste aké šikovné kuchárky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia..to môže byť dobré x-)
Odpovedať
;-)
Odpovedať
pia..ten poznam..len som nepoznala nazov v angline :-N lori..no ja rada varim a este radsej peciem..len teraz nemam komu,takze sa mi nechce..ale hadam po svadbe bude komu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nesvadbovi...to je dobreee :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea..tak ja viem upiecť akurát tvarohovú štrúdlu :-D :-p lebo my na zákusky a koláčiky moc nie sme...á ešte viem nivové koláčiky..ale to je úplne jednoduché 8-) presne..ani mna moc nebaví..ked viem, že to chlop jesť nebude :-p ale ak príde mimčo niekedy...tak sa určite pustím s radostou do toho :-D
Odpovedať
no ja rada peciem kolace pre druhych..ja ich vacsinou nejem.. baby to aprilove pocasie je uz aj tu =-) uz krupy stihli padat,slnko rado svieti a aj sneh sa objavi :-N
Odpovedať
holky...kebyze si mam vybrat, tak asi radsej varim, pecenie mi moc nejde :-N ale po svadbe by som sa chcela naucit, drahy lubi sladke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kočky...ách...v Zara...mali taký krásny kabátik...ale bol mi trošku úzky cez prsia :-( ..teraz ma máte..jek by som ho chcela...a ešte nádhernú kabelku som videla...už som ju aj mala v ruke..že si ju kúpim...ale stála 100euro :-p :-S tak som ju zas pekne postavila do výkladu :-D
Odpovedať
pia..jednoduchy navod na to ucenie..staci otvorit kucharsku knihu ;-) lori..no ja som si tak kupila kabatik..biely v tom polsku..uz len cakam na pekne pocasie :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea..ved..ja už tiež mám červený..a už vyše mesiaca trčí v skrini ]-( ...ale tento bol tak nádherné trendy a šik a božský...ale trochen úzky... ]-( 8-(
Odpovedať
lori...to mi je luto, ze si nekupila.. =-) lea...asi zacnem nacvicovat s knihou v ruke :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?