Svadba 9.6.2012

Zobraz úvodný príspevok
Dievčence, nájde sa tu nejaká, ktorá sa vydáva v tento dátum ? :)
Odpovedať
1
5
6
Profilova fotka
Caute baby, tak ako dopadli vase svadby? Moja bola velmi dobra. Poriadne sme si to uzili. Svadobcania sa zabavili, jedlo bolo chutne a pocasie nam vyslo. Iba pri foteni sme na niektore veci zabudli, takze nemame fotky so vsetkymi vecami co sme si nachystali na fotenie
Odpovedať
Profilova fotka
@47ala47 @cherinna mne to tiez strasne rychlo uslo. Mali sme obrad o 15.00h a ked sme vysli z kostola o 15.30h na gratulacie tak zacalo poprchat. Este ze sme to stihli. Po prevoze autobusom na miesto konania hostiny uz zacalo riadne liat, ale to uz sme boli nastastie vnutri. Inak kedy budete mat fotky? Ja na nase fotky este stale cakam
Odpovedať
aj u nás bola celá svadba v pohode. Myslela som si že budem viac v strese ale keď sme už vyšli z kostola bolo to super. Nás bolo len 35 ľudí potom prišlo ešte 10 ľudí ale zabavili sme sa a čoho som sa najviac bála t. j aké bude jedlo to si všetci chválili takže úplná spokojnosť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@borabora11 no nas to chytilo akurat pred kostolom (ten lejak)...mali sme mat obrad o 16hod,ale ti pred nami to pretiahli a tak sme mali pol hodinove meskanie...ale inak bolo super, dala by som si repete :) uslo to ako voda...a inak lepsie ze nam prsalo, lebo teraz v tychto teplotach by som tam asi odpadla :) a my uz fotky mame, len nemam cas ich sem podavat :) na dvd budeme dlho cakar zas...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@47ala47 no uz mas nejaky ten piatok po svadbe. Ako to vidis teraz? Kolko sa toho od svadby u teba pomenilo?
Odpovedať
Profilova fotka
@borabora11 noo uz je veru rok a pol od svadby...noo vela sa toho nezmenilo, fungujeme tak isto ako pred svadbou az na to ze sme rodina uz v pravom zmysle, pred nedavnom sa nam narodilo babatko, tak si zijeme super...ale inak ani nevnimam ci sme ci nie sme zobraty...asi je to uplne jedno ci je svadba, lebo nie :)
Odpovedať
Profilova fotka
My to tiez tak mame. Okrem maleho prirastku sa nic nezmenilo. Cela zmena je len v tom, ze mi ludia komolia nove meno. Gratulujem k prirastku.
Odpovedať
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?