Menu Forum

Svadba 5.5. 2012 v Technopole v BA, mali ste tam svadbu?

12. máj 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
wewulik
14
Registrovala sa 22. apríla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
wewulik
14
Registrovala sa 22. apríla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Bratislava.
 caute babule tak ako pokracujete? @lucind51 prepac za vyfuknutie.....ja mam vyzdobu kremovu ale aj fialova a zelena su pekne obe.ja iba malujem som vizazistka a mna osobne budu vlasy robit v pierote
25. okt 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucinda51
1
Registrovala sa 13. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lucinda51
1
Registrovala sa 13. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 @wewulik ahoj ako Vám dopadla svadba?emoticon aká je obsluha v technopole? jedlo? my máme tam isto v septembri, aby som vedela prípadne vychytať chyby. dakujem za info
5. máj 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wewulik
14
fotoportrét
fotoportrét
wewulik
14
 Ajoj jedlo bolo apsolutne bez chyby uplne super len vela a obsluha bola uplne super perfektnaaaaaaaaaaaaa kludne sa pytaj nacokolvek
7. máj 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
caalve
Registrovala sa 29. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
caalve
Registrovala sa 29. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Bratislava.
 Ahoj wewulik, v prvom rade gratulujem emoticon Vyzera, ze ste mali super svadbu. My budeme mat tiez v Technopole v lete a zatial je spolupraca s Technopolom super. Chcela som sa ale opytat, ci predsa len neboli pocas vecera nejake komplikacie cohokolvek, aby sme si na to pripadne vedeli dat ostatne pozor emoticon Inak pozeram, ze aj fotografa mame rovnakeho emoticon vopred vdaka za info
12. máj 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucinda51
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lucinda51
1
  • Nevie kedy bude svadba
 @wewulik Tiež gratulujem, bola si krásna nevesta, mrkla som tvoje fotečkyemoticon, ja mám tiež z toho istého salonu šaty, tiež v TEchnopole hostinu a aj toho fotografa máme rovnakéhoemoticon, tak verím, že bude super. Tiež by ma zaujímalo, či ste mali niečo v Technopole, čo Vás zaskočilo alebo s čím ste neboli spokojní, akú ste mali výzdobu? farba? od nich? ja chcem taku jemnú zelenkavú, tak som zvedavá. Kde ste sa fotili s fotografom? koľko to trvalo? do koľkej ste boli v Technopole? do rána?emoticon
12. máj 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to