Svadba 21.8.2010

Zobraz úvodný príspevok
Kto sa najde s takým dátumikom??
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
no co baby ako idu pripravy? ja sa rozhodujem ktore saty, ake oznamenia, este nemam kadernicku, vizazistku objednanu.nak to co treba velmi dopredu zajednat uz mame, takze pohoda, uz len tych 1000 drobnosti :)
Odpovedať
no ja idem vo štvrtok skušať šaty, a cez víkend do kostola dojednať veci, možno skočíme aj oblek kúpiť, alebo aspon len pozrieť
Odpovedať
Profilova fotka
anemi to ja som spominala toho kameramana za 200eur a veruze to bolo podozrive lebo to bol nakoniec chlap co si neznacil terminy,nedosiel vobec na dohodnute stretko takze radsej si priplatim aj 100,200eur naviac ale nech mam svadbu seriozne a pekne natocenu :-) premna je to dvd velmi dolezite snubenec vravel ze fotky su dolezitejsie lebo komu sa bude chciet pozerat dvd ale ja sa prave na to dvd velmi tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cawte baby, tak my sme vcera kupili oblek, koselu, kravatu. Vcera nam prisli aj hotove obrucky:) Tak ich teraz obzeram stale:) A saty som si rezervovala v utorok:))pekne nam to ide...Este oznamenia si pozerame. Uz "len" polrokaaaaa!:)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, aj ja sa pridam ku vam .... hoci svadbu mam 20.8.2010 ale aspon lulu999 zahrejem parket v Kamile :))
Odpovedať
leuš hlavne treba zariadiť aby bol pekný slnečný víkend! 8-)
Odpovedať
tak ja mam zatial babenky - salu, kameramana, fotografa, matriku, DJ-a, alkohol....a to je asi tak vsetko. Vy uz mate zarezervovane alebo kupene saty? Ja este nie a neviem ci by som sa uz nemala rozhybat, lebo nakoniec nenajdem tie co by som chcela a ked ano, tak uz budu rezervovane...uz mame aj hruby nacrt nasich obruciek, takze ich davame teraz nacenovat do roznych zlatnictiev....kolace uz mate vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
lulu999, neboj to mam pod palcom .... pekne pocasie si prajem zhora ako darcek k sobotnajsim meninam,ktore ciastocne oslavim na svojej svadbe z piatka na sobotu :) som totiz jana .... :) napadla ma otazka, ake menu si si zvolila?
Odpovedať
Profilova fotka
inac co sa vybavovaciek tyka, mam : miesto, kameramana, fotografa, dj-a, oznamenia uz doma, pierka, k vyzdobe nakupene vazy, drziaky na menovky, navleky s maslami dohodnute ale nevyskusane, saty zaplatene, .... takze vcelku pohoda.
Odpovedať
lea však ty sa môžeš už zajtra vydávať! :-D správne chápem, že výzdobu ti nebude robiť kamila? vieš čo my sme menu ešte nezjednotili, budeme to riešiť asi až nejak v lete ... my ešte len dávame dokopy ľudí, takže ani menu ani oznámenia ešte nie sú na mieste :-D jo a s tým počkom sa teda na teba spolieham! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj my by sme chceli tento termin...este ho nemame zajednany ale ideme to riesit v najblizsej dobe... je to na moje meniny... :-) preto nas ten datum zaujal...lahko sa bude pamatat :o)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak sa pridavam k Vam... x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no čo baby, riešite niečo či nie? čo už vybavené?
Odpovedať
Profilova fotka
janka1982, aj ja mam ciastocne na moje meniny ...som Jana ale svadbu sme dali na piatok 20.8. lulu999: veru ano, uz sa aj mozem. pocet oznameni sme vedeli lebo predstava koho pozveme uz je. co sa menu tyka,tak to staci upresnit aj tyzden pred ...aspon take info mame z kamily. mame vybrane len predjedlo na 100% a to prosciutto so zltym melonom ... vyzdobu si budeme robit samy, nemam s tym problem .... dnes som objavila pekny maslovy papier so zaujimavym reliefom na menovky, tak som neodolala ... ja to riesim radsej skor, lebo v lete budem mat este skuskove :(
Odpovedať
Profilova fotka
No co sa tyka nas tak uz mame dohodnuty termin v kostole a mame zajednany priestor a komplet cele jedalne a napojove menu...este riesime zasadaci poriadok.... kameramana mame zajednaneho Martina Mandzáka a fotografku mame este nezavazne... vyzdobu este riesime aj oznamenia...co sa tyka zakuskov tak uz aj to mame zajednane...
Odpovedať
Ahoj dievcence. Tak my uz len drobnosti.Zase som pridala daco do albumu tak.Neviem kde budem zhanat pohare a este kytica vobec nemam predstavu 8-) Je to tazke a hlavne uz mame iba 4 mesiace a budeme vsetky vydate pani :-N
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte milé nevestičky :-) , tak sa nám to už pomaly kráti. Aké sú pocity? U mňa je to trošku smutné, pretože mi včera zomrel dedko :-( Som si nemyslela, že to bude teraz, ale človek si nevyberie. Dúfam, že to bude v deň svadby dobre :-)
Odpovedať
cawte babenky veru uz sa nam to blizi...uz len 3 tyzdne a budeme vydate slecny...Mi uz mame celkom vsetko este balony by som chcela..Veru ten den sa uz blizi a rychlo nam utecie ale hrozne sa tesime...majte sa
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
Chcem sa s vami podelit o neprijemnu skusenost " pekne povedane" so spolupracou kameramana pana Villema, nakolko preslo uz 9 mesiacov, a DVD nikde, stale len same sluby, ze uz bude. . . To sa uz neda pocuvat, 2/ 3 ceny zaplatenej... no co by ste robili na nasom mieste? Poradte...nestastna rodina
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?