Svadba 2013. Ako ste na tom s prípravami?

Sú tu už aj nejaké nevestičky, ktoré plánujú svadbu v roku 2013?Viem že sú to ešte 2 roky ale ono to v podstate zbehne veeeeeľmi rýchlo :-D Máte už niečo vybavené? Ja sa len tak priebežne informujem aby som náhodou niečo nezameškala :-D :-D :-D
@iwin a na co tak skoro planujete preco nemate skor svadbu?
@dracica6663 v podstate až tak veľmi ešte neplánujem len tak sa pozeram a zbieram napady :-D no nedávno sme si boli objednávať sálu a na druhý rok bol voľný termín už iba v októbri a to som nechcela tak mame svadbu až v júni 2013.Nemyslela som si že sa objednáva už skoro dva roky do predu..z toho som bola dosť prekvapená
@iwin coze to prvykrat pocujem kazda sobota bola obsadena....strasne nieco :-|
@dracica6663 tak to aj mna dost zarazilo.....chcem mat svadbu v lete a tam zas až tak vela terminov nie je ked si to tak vezmes.....to aby si si najprv zhaňala sálu a až potom frajera...alebo po mesiaci chodenia si rezervovať miestnosť ak by ste sa náhodou o dva roky chceli zobrať :-D
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
iwin ahoj mi mame 8.6.2013 a ja si tiez zbieram informacie a tak tkaze zo salou sa radsej poponahlat odporucas .
Profilova fotka
A potom sa nam cudujete že co tak skoro napr. mne sa pacil jeden kameraman a fotografka manželia su to a už na 2012 nemaju volny termin , tak by som si uz zacala rezervovat na 2013
Profilova fotka
My sme si zháňali sálu na september 2012 už v máji tohto roka. Chceli sme mať 22ho, no museli sme to posunúť o týždeň. na 29ho septembra. a tiež máme Zlatý Bažant reštiku :-)
ahojte :-) my sme aj chceli svadbu na 2013, takže bude 13.7.2013 v Zlatom Bažante :-) a okrem toho ešte nemáme nič...vlastne neviem si ešte ani predstaviť čo všetko potrebujem povybavovať
Profilova fotka
@anjelivka ti manželia maju dosť volnych terminov v roku 2012, len ty si si možno vybrala jeden z celeho roka ktorý maju už obsadený :/ ja si začinam planovať svadbu až dnes a mam ju už o 4 mesiace :D
Profilova fotka
to je individualne každy aku ma povahu ako sa citi ja nerada nechavama veci na poslednu chvilu . teraz momentalne v tom to roku nekupujem neriesim nic len zhanam a robim si prieskum na buduci rok si udem uz len objednavat pre mna nieje jednoduch e vybrat dobre kamerama a fotofrafa . a este aby aj cene vyhovoval .
Profilova fotka
a urcite svojho terminu sa nevzdam stojim si za svojim tak mozno aj preto idem uz na to tak zhurta a azacinam zhanat uz teraz , na nasom termine mi strasn ezalezi je to den nasho zoznamenia a cakame na neho do 2013 lebo vychadza na sobotu.
Profilova fotka
zuzula2401 niz zlom ale keby ja som si zacala planovat 4 mesiace tak uz nemam ani voln termin v kostole unas to je tak a zo salou ani nehovorim . drzim palce nech ti vsetko vijde a vsetko stihnes uprimne :-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vy tam mate jeden kostol??? My v Nitre ich mame aj 7 :-D takže volny termin som nasla hned dnes aj som si ho rezervovala ... tak asi tolko ku kostolu... :-) hlavne je mat salu a kostol a ostatne mame vybavene za týžden... ked su peniažky tak je to maličkosť... a ked planujete svadbu tak by sa mala planovať vtedy ked su peniažky :-)
my ,máme 8 maja 2013 a uz teraz zacinam pomaly s chystat
Ahoj, my se plánujeme vzít 13.2.2013....a zatím jsme ve fázi vytváření seznamu hostů - adresy, kontakty atd. abychom pak jen v klidu poslali oznámka...a hlavně vzhledem k tomu, že máme v plánu svatbu na Slovenku, tak jsme se shodli na tom, že je potřeba trochu větší plánování :-) jinak samozřejmě koukáme, třídíme a vybíráme. V prosinci se chystáme do Tater zarezervovat termín a postupně veškeré ubytování :-)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ja si zž davam vlasy do poriadku zosvetľovanim idem na blond do svadby
@iwin teraz aby ste to tu nebrali v zlom, my s manzelikom sme svadbu aj vsetko okolo toho "spachali" snad za 6 mesiacov :-) . zda sa mi to az neuveritelne preto tu citat ze DVA roky dopredu si tu nieco planovat..... všetkých koho sa to dotklo, sa vopred ospravedlnujem, nebolo to myslene v zlom!
@lienka.7 @lienka.7 vôbec ma to neurazilo ani sa nehnevam.......ale ja ešte nič neplánujem,ved by som sa dovtedy asi zblaznila a ako sa poznam zmenila by som to asi milionkrát.....jedine čo sme si objednali je sála a to len preto že budeme mat veeela ludi a bola som prekvapena ze na druhy rok tam uz nebol volny termin....pôvodne sme chceli svadbu skôr ale čo už...... a toto je jedina veľka miestnost tu na okoli :D
Profilova fotka
pokracujte tu: http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/s...
1

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?