Svadba 2. mája 2009. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
BAbenky ktora ma chut trocha podebatit a poradit o svadbe na bud.rok
Odpovedať
ahoj evulka, som rada, ze sa aj tu niekto ukaze :-) dnes som sa vybrala do obchodov. bola som prekvapena, biele topanky idu do mody. ale ziadne take, co by sa hodili ako svadobne. a navyse, ja neviem, co je to za modu, ale uz davnejsie davaju k topankam take bezove pasikave podpatky (vytera to ako drevo) .... no comment, proste hroza. jedna holka tu mala kraaaaasne topanocky, ktore by som si vedela predstavit ... ale presne ako vsetky z tejto znacky, na fotke vyzerali biele, ale v skutosnosti su jemne kremikove ]-( tak som si uz vybrala jedny, maju krasnu krajku a kompromisom je, ze su to spicaky ... :-S suhas: hned v maji budu vsade topanky, ake sme zhanali ... ;-)
Odpovedať
ahoj babule, prosim vas potrebujem radu, kde v ziline sa daju kupit francuzke kravaty, prip. martin al. trencin,PB, dakujem vam velmi pekne ,lebo presli sme so snubencom asi vsetky svadobky v ZA a nic sme nevybrali, uz sme spustili aj z toho ze chceme aj vestu(ze na slonikov nevyrabaju) trapkovia, budem vdacna za hociaku radu
Odpovedať
ahoj zienky. Videli ste pocasie na dalsich 10 dni? cele 4 dni pred nasou svadbou hlasia dazd :( Tak snad ten 11. den 2.5.2009 bude slnecno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte§ Luckara:..žial, ja ti neviem poradit.. :-( Minutka:..neboj...to sa može ešte zmenit..hej, videla som to aj ja..no ved uvidime... ..bude nám padať šťastie a bohatstvo... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky! Tak ako???? Len , aby ste vedeli, uz máme len 5 dní.... ;-)
Odpovedať
Môžeš skúsiť svadobný salón perla v PB majú kópu týchto kravát a myslím že po vzájomnej dohode požičajú alebo odpredajú aj samostatne, pozri si stránku na nete je tam na nich aj číslo, daj si do googlu Svadobka Perla
Odpovedať
to bolo pre luckara :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky! Hlásim posledný den v práci..od zajtra dovolenka... Prajem nám krásny a nezabudnuteľný deň D..... ;-) ..cmuky...
Odpovedať
ahojky, drzte sa. ja mam riadne nestihacky, takze ani tu na fore som uz asi tyzden nebola. tak este posledne dva-tri dni na doladenie a potom uz len nadherny slnecny den plny stastia a radosti. a zabavy az do rana bieleho :-D vela stastia nam prajem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky! Hlásim sa, ... po krásnom nezabudnutelnom a rozprávkovom dni... ...bolo úžasne, fantasticky... ...cmuky...
Odpovedať
ahojte, tak uz aj ja mam viac casu sa tu ukazat :) este stale si neuvedomujem, ze uz je to za nami. a to sme uz oslavili prve "vyrocie" - tyzden mame za sebou :-D ale bolo to krasne. len skoda, ze to tak rychlo ubehlo. ak by sa dalo, opakujem svadbu kazdy vikend :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Konečne ..po mesiaci som sa sem dostala... ;-) ..sem tam sem len nazriem..ale kooooonečne som pridala aj fotečky zo svadby.... ...bolo úúúúžasne..rozprávkovo... ;-) A teraz sa vytešujeme so spoločneho byvania...je to niečo supeeer... ..a o mesiac svadobná cesta.... x-) ..veru Tamitimo ..teraz uz vlastne mozeme opat oslavovat "vyrocie"..ale mesacne... :-D Hrooozne rýchlo nam to leti.....vsak.... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?