Svadba 16.7.2011 Začiatok niečoho nového :)

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj te kocky, niekto na tento datum? My ho mame jasny uz riadne dlho,ale teraz zacal byt realny aj papierovo :-) Tak aak mate niekto rovnako vela/malo casu :-) sem s napadmi, postrehmi :-) tesim tesim ;-)
Odpovedať
ada nic proti ale pozrela som si jedno to video- narodeniny a v tom videu je pesnicka od nelly f v preklade preco vsetky dobre veci musia skoncit..no neviem ci by som chcela taky podmaz pri videu mojho babatka co oslavuje narodeniny...
Odpovedať
@lindux no v BA by som sa aj ja bála, že budú rezervované ale tu u nás mám veľký výber salónov v okolitých mestách a menej nevestičiek, takže sa toho moc nebojím, aj tak si chcem vybrať mesiac pred svadbou aby boli lacnejšie ale to ešte uvidím, nakoľko vôbec nemám prehľad o v cenách ani kde aké majú. Pre mňa to je ešte kopu času. Ale vyskúšať chcem určite nejaké v januári nech vidím či mi vôbec pristanú:-) :-) :-) a popolnočné už máš vybraté alebo aspoň nejakú predstavu?
Odpovedať
@ada2505 ahojky my už máme vybratého kameramana čo má bohaté skúsenosti a robí to už x rokov za takú istú cenu, a tento asi len ešte začína keď má len dve ukážky aj to nie svadobné,a video je len na začiatku a potom len fotky, na fb som svadobný klip nevidela.
Odpovedať
@luciac hehe no ja popolnočné mať nebudem, budem v svadobných iba cez obrad a fotenie a potom, keďže my máme namiesto hostiny niečo ako gardenparty, sa budem musieť prezliecť do niečoho menej honosného :-) Snúbenec bude mať normálne rifle a biele tričko, takže som rozmýšľala, že si skúsim zohnať nejaké biele letné šaty, aby neboli ani obyčajné ani príliš slávnostné...takže to ešte bude dooosť brutal :-) Možno si dám nejaké ušiť. A čo ty, máš už predstavu?
Odpovedať
@lindux tak to máte super keď budete mať takú gardenparty, a keď bude pršať? no nejakú predstavu mám, ale tá sa mi stále mení, keď vidím iné krajšie šaty. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@luciac Určite si zoženieme nejaké tie záhradné stany, aby mali aspoň strechu...ale samozrejme dúfam, že pršať nebude!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, aj my mame svadbu 16.07. 2011 v Bratislave....mam uz dost veci vybavenych - kostol, miestnost, fotograf, kamera, dj, vizas, zacepcenie a minuly tyzden som si kupila kraaasne pronovias saty :) Tak sa vytesujem, uz len aby nam vsetkym (a na celom Slovensku) pocasicko vyslo!
Odpovedať
@ms_vet vitaj medzi nami, no tak to si naozaj dosť toho stihla. Baby aj Vám sa to zdá, že to nejak rýchlo uteká????
Odpovedať
Profilova fotka
Uteka uteka....este 192 dni tusim :) ....baby, ako riesite auto? Poziciavate si? Ja este k tomu ani neviem, ako sa v Bratislave dostanem autom do centra mesta ku kostolu, asi budeme potrebovat nejake specialne povolenie. Nemam to sice ani z domu daleko, ale nechce sa mi cupitat v satach cez cele korzo :) A chcete aby vas zenich videl 1.x v satach az kostole? My sa fotime az po obrade, takze by sa to teoreticky dalo...
Odpovedať
ahoj @ms_vet aj ja ta medzi nami vitam ;-). My si namiesto auta poziciavame motorku :-D sice si vobec neviem predstavit, ako sa na nej poveziem v satach, ale to este doriesime ;-) Inak saticky som snubencovi ukazala predtym, nez som si ich rezervovala. Mame odlisny vkus a nechcela som, aby bol sklamany, tak som to riskla ;) Ozaj ktore saticky su tvoje? Ja budem mat Gemma :-) :-) Inak podla mna by to mohlo ubiehat aj rychlejsie ... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lindux, prave som ich pozerala, Gemma su krasne. Ja mam Gomera....inac podla mna Pronovias ani nema skarede saty :) Ja som si v salone vyskusala 4 rozne a fakt mi vsetky isli...najradsej by som chodila vzdy len vo svadobnych :)
Odpovedať
@ms_vet Ďakujem, mne sa tiez vyberalo tazko, ale Gemmy to nakoniec vyhrali, citila som sa v nich najlepsie a splnali vsetky moje poziadavky ;-) . Inak Gomera su fakt nadherne. Ty si si ich kupila? Mne bolo luto, ze som tie moje musela nechat v salone, ani som ich nechcela dat dole :-D ale na druhej strane, keby som ich mala doma stale by ma pokusalo si ich obliect ;-) . Inak presne mas pravdu, saty od Pronovias su podla mna bezkonkurencne! Paci sa mi aj to ako maju vyriesene zapinanie. Pride mi to lepsie ako to stuzkove stahovanie...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lindux Ano, s tym zapinanim mas uplnu pravdu, tiez som tu stuzku nechcela...Inac hej, ja som si tie Gomery kupila, ale trva to aj tak 3-4 mesiace kym pridu, takze zatial nemam co skusat :-) V Salone Nicole mali teraz 20% zlavu na kupu vsetkych siat, tak boli aspon trochu lacnejsie x-)
Odpovedať
@ms_vet tak to je super, zavidim ;-) Ja som si moje v Nicole rezervovala este koncom novembra, to este asi nemali tuto zlavu...
Odpovedať
uff baby vy ste ale rýchle :-) Ja plánujem koncom januára obehať salóny :-) Napíšte mi čo už všetko máte, ďakujem.
Odpovedať
@luciac ahojcek, ja som sa velmi nepohla pravdu povediac....okrem siat mam fotografa, miesto obradu, kamosa co nam bude opekat prasiatko, svokra buduca slubila, ze napecie kolaciky no a to je zhruba vsetko :-) Teraz chceme riesit miesto na oslavu a pomaly sa vrhnem do vyroby oznamka...som velmi pozadu??? =-)
Odpovedať
@lindux podľa mňa v pohode, dôležité je mať dodávateľov, obrad, sálu a to ostatné stačí postupne. My ešte popri staviame domček a priateľ je už nervózny lebo riešim len svadbu a zabúdam na domček :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@luciac ďakujem, trošku si ma ukľudnila :-) My by sme tiež chceli domček, ale na to si budeme musieť ešte nejakú dobu počkať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vcera sme potvrdili nas den D ! 16.7.2011 v Novákoch. Mám rezervované saty a objednané obrúcky. Miestnost nahlasime nabuduce, ked pojdeme domov vyzdvihnut obrucky. Mame ju ale v podstate rezervovanu, lebo svokor robi v bani, takze to tam ma zadarmo :-) Tesim sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby... my mame tiez svadbu 16.7. v Seredi a hostina bude v Dolnej Strede. Vybavene mame uz skoro vsetko, uz nam chybaju len nejake drobnosti - vsetko sme stihli v januari... este zhaname topanky a podbradnicky...a potom fakt uz len drobnosti...
Odpovedať
Profilova fotka
Fotografka takisto zaistená :-) jej uz len vyzdoba, zákusky, topanky a drobnosti. Prave som zacala vyberat oznamenia :)
Odpovedať
Profilova fotka
a oznamenia si budete robit samy alebo si ich niekde objednate?
Odpovedať
Profilova fotka
@sleepyo ja rozmyslam nad samovyrobou, a rozmyslam nad "posvadobnych" oznameniach, lebo svadba bude mala do 22 ludi (plan bol 15 ) :-) ale este uvidim...
Odpovedať
Profilova fotka
....no bude nas mozno aj 28.. :) este cakam na potvrdenie ucasti ... vyzdoba vybrana, uz len ju objednat a zacat tvorit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby...ako ste na tom s pripravami ???
Odpovedať
Profilova fotka
@poisonblu tak ako som vravela..tancovat budeme, ak ma niekto poziada :-) s mojim mozno... posedime s rodinkou, pokecame trosku a uvidime dokedy sa nam bude chciet...ja s mojim budeme mat na vikend asi rezervovanu izbu v penzione...-to musim este checknút...:-) tak ked skor skoncime, budeme sa venovat NÁM :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka_martin my mame mladomanzelsku izbu gratis v tom istom penzione :-) a na druhy den by sme chceli robit party pre kamaratov, len to este musim vymysliet, ze kde, lebo nemame nejak pristupnu ziadnu chatu...mame sice dom po starej mame, ale neviem kolko ludi by sa tam vyspalo :D nejak to este musim vyhutat....a na svadobnu cestu sa kam chystate? my pojdeme na predsvadobnu asi k moru, nech naberieme trosku opalenia :-) a na svadobnu potom uz len na nejaky wellnes vikend, pozriem nieco na tych zlavovych strankach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@poisonblu nam tento rok svad.cesta nevychadza... ja mam dovolenku tyzden pred svadbou a tyzden po.. a kupat sa pojdeme v okoli PD ked vyjde cas... inak uz dovolenku na tento rok nemam... a financne to takisto nevychadza... ale nevadi, bud.rok pojdeme.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak pridávam sa k vám, drahy moj najdrahši rozhodol pred 4 dňami, že cez leto chce mať svadbu (či už so mnou alebo bezomňa :-D ) tak sme vybrali tento dátum, keďže budeme na slovensku len 6 týždňov. Takže už 4. deň čumím do počítača a zisťujem, že som ale že sakra pozadu, ešte ani nevieme kde to budeme mať a na všetko po príchode domou budem mať asi tak 10 dní, tak už som zapojila aj buducu svokru, švagrinku, moju mamičku a najlepšiu kamarátku, šak nech sa nenudia... Vy ste na tom ako s prípravami? Je tu niekto, kto to bude robiť tiež takto na poslednú chvílu?
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka3007 Ahoj vitaj :-D vsetko sa da stihnut ked sa chce a ked su volne terminy :-) ja som vybaviala vsetko za necele 2 mesiace a doteraz som odpocivala...posledne co som tento vik. mala bola skuska ucesu a licenia, objednanie kytice pre mna, pre svokru, pierka a ozdobu na auto.. :-) uz len stretko s fotografom.. :-D Držím päste, aby Ti vsetko bez problemikov vyslo :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?