Menu Forum

Svadba 15.10.2011

11. feb 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
tulipan25
12
Registrovala sa 8. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 133 príspevkov, 1 album a 5 inzerátov. Má 50 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
tulipan25
12
Registrovala sa 8. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 133 príspevkov, 1 album a 5 inzerátov. Má 50 priateľov.
 @valerieirons

@nikolka77
@habdula
@alisska
Caute kocky, ja som svadobny den, podobne ako vy, mala uplne super emoticon teda od tej dvanastej naobed....rano bolo chaoticke, kedze som uz o pol piatej vstavala, so mnou moja mamca a krstna emoticon este ze ich mamemoticon moj drahy spal do desiatej (!)Den predtym-teda v piatok, este makal do vecera na stavbe, ja som behala zo saly, k pekarke, do kostola a naspat, piatok bol proste strasny chaos emoticon ale s pomocou druziciek som zvladla aj to emoticon sala bola vyzdobena super, presne podla mojich predstav, kedze to nebolo precackane, ale prirodzene pekne a jemne emoticon lenze som sa tam omakala, asi 5 hodin sme to tam pripravovali, kedze ja som taky blazon, ze vsetko si chcem urobit samaemoticon ale stalo to za to emoticon no a sobota rano masaker, o pol piatej som uz saskovala pred vchodom s organzami emoticon potom som mala ist fukat baloniky heliom, lebo som nechcela den predtym , aby mi posfukovali....ked som uz bola na ceste do saly volala mi mamka, ze bomba s heliom je zamknuta v inej miestnosti a od tej sme nemali kluce....tak som si povedala , ze ked balony nebudu, tak nebudu, uz sa nebudem nervoznit.....sla som ku kadernicke, sedela som pod fukarom a sledovala, ako vonku neskutocne leje....ale uz aj to mi bolo jedno....ta flegmatickost vyplyvala z unavy.... emoticon ale Boh mi dal zlateho brata , ktory mi s kamosom zohnali kluce a medzitym ako mna licila kozmeticka, mi oni tie baloniky krasne nafukali emoticon ked som po kozmeticke a kadernicke vymalovana a vycesana so zavojom pribehla do saly na kontrolu, ako to vyzera, skoro som odpadla! odviedli kus dobrej praceemoticon veduci sa smial, ze taku akcnu nevestu tam este veru nemali emoticon a to uz mi zvonil mobil( bolo asi pol druhej) , volala mamca, ze hostia uz u nas a ja nie som doma...tak som uz utekala domov obliect sa emoticon akurat som na seba navliekla saty, ked sme zistili ze topanky su u krstnej na druhom konci mesta a moj zenich bol uz na ceste ku mne emoticon tak krstna s bratom nasadli do auta a palili pre moje crievicky emoticon mamca nervy, ja som sa bavila emoticon sranda emoticon ale vsetko sa stihlo emoticon a potom sa zacala ta krajsia cast dna, ked ma videl moj drahy manzelk v satach, na ten krasny pohlad nikdy nezabudnem, potom nadherny sobas, v kostole sme vsetko krasne zvladli emoticon a neskutocna zabava do pol piatej, nohy ma este tyzden boleli emoticon
Takzer v globale to zhrniem - nervov bolo dost, piatok pred svadbou je fakt dost stresujuci den, ale svadba bola nadhernaaaaaaaaaa, vesela, ludia si velmi chvalili a a j na dvd vidno, ako super sa bavili.....a muza mam skveleho!emoticon co viac si mozem priat emoticon))
3. nov 2011 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikolka77
2
Registrovala sa 3. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov. Má 32 priateľov. BRATISLAVA OKOLIE, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
nikolka77
2
Registrovala sa 3. augusta 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov. Má 32 priateľov. BRATISLAVA OKOLIE, okres Bratislava.
 @tulipan25 TAK TAK AKO VRAVIS CO VIAC SI MOZEME PRIAT emoticon ESTE TAKE DOBRE DETI ABY SME AMLI, AKO SME MY VSTEKY emoticon
3. nov 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tulipan25
12
fotoportrét
fotoportrét
tulipan25
12
 kockyyy emoticon no co , ako? spokojne v manzelstve? uz su to cca 4 mesiace ;)
11. feb 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš