Svadba 15.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babulky, tak my máme s drahým termín 15.10.2011. Je to deň nášho tretieho výročia a vôbec sa nebojíme rôznych výstrah a odhováraní práve pre rok 2011. Nám numerologicky vychádza z dátumu dvojka, ktorá je úplne super pre svadby, takže sme si vydýchli. Nájde sa niekto, kto má tiež tento termín? Nech porovnáme prípravy? My nemáme ešte nič, len si dávame dokopy predstavy. Akurát šaty už mám doma, aj k tým som sa dostala úplnou náhodou. A čo baby, vy ste ako na tom? Ukľudnite ma, že máme ešte kopu času :-)
Odpovedať
1
6
7
Profilova fotka
@valerieirons @nikolka77 @habdula @alisska Caute kocky, ja som svadobny den, podobne ako vy, mala uplne super :) teda od tej dvanastej naobed....rano bolo chaoticke, kedze som uz o pol piatej vstavala, so mnou moja mamca a krstna :) este ze ich mam:) moj drahy spal do desiatej (!)Den predtym-teda v piatok, este makal do vecera na stavbe, ja som behala zo saly, k pekarke, do kostola a naspat, piatok bol proste strasny chaos :-D ale s pomocou druziciek som zvladla aj to :) sala bola vyzdobena super, presne podla mojich predstav, kedze to nebolo precackane, ale prirodzene pekne a jemne :) lenze som sa tam omakala, asi 5 hodin sme to tam pripravovali, kedze ja som taky blazon, ze vsetko si chcem urobit sama:) ale stalo to za to :) no a sobota rano masaker, o pol piatej som uz saskovala pred vchodom s organzami :) potom som mala ist fukat baloniky heliom, lebo som nechcela den predtym , aby mi posfukovali....ked som uz bola na ceste do saly volala mi mamka, ze bomba s heliom je zamknuta v inej miestnosti a od tej sme nemali kluce....tak som si povedala , ze ked balony nebudu, tak nebudu, uz sa nebudem nervoznit.....sla som ku kadernicke, sedela som pod fukarom a sledovala, ako vonku neskutocne leje....ale uz aj to mi bolo jedno....ta flegmatickost vyplyvala z unavy.... |-| ale Boh mi dal zlateho brata , ktory mi s kamosom zohnali kluce a medzitym ako mna licila kozmeticka, mi oni tie baloniky krasne nafukali :) ked som po kozmeticke a kadernicke vymalovana a vycesana so zavojom pribehla do saly na kontrolu, ako to vyzera, skoro som odpadla! odviedli kus dobrej prace:) veduci sa smial, ze taku akcnu nevestu tam este veru nemali :) a to uz mi zvonil mobil( bolo asi pol druhej) , volala mamca, ze hostia uz u nas a ja nie som doma...tak som uz utekala domov obliect sa :) akurat som na seba navliekla saty, ked sme zistili ze topanky su u krstnej na druhom konci mesta a moj zenich bol uz na ceste ku mne :) tak krstna s bratom nasadli do auta a palili pre moje crievicky :) mamca nervy, ja som sa bavila :) sranda :) ale vsetko sa stihlo :) a potom sa zacala ta krajsia cast dna, ked ma videl moj drahy manzelk v satach, na ten krasny pohlad nikdy nezabudnem, potom nadherny sobas, v kostole sme vsetko krasne zvladli :) a neskutocna zabava do pol piatej, nohy ma este tyzden boleli :) Takzer v globale to zhrniem - nervov bolo dost, piatok pred svadbou je fakt dost stresujuci den, ale svadba bola nadhernaaaaaaaaaa, vesela, ludia si velmi chvalili a a j na dvd vidno, ako super sa bavili.....a muza mam skveleho!:) co viac si mozem priat :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 TAK TAK AKO VRAVIS CO VIAC SI MOZEME PRIAT :-) ESTE TAKE DOBRE DETI ABY SME AMLI, AKO SME MY VSTEKY :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
kockyyy :) no co , ako? spokojne v manzelstve? uz su to cca 4 mesiace ;)
Odpovedať
1
6
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?