Nevesty Prievidza a okolie 2015 :)

Ahojte, diskusiu som založila aby sme si navzájom trochu pomohli a poradili... Šaty... Výzdoba... Pitie... A iné drobnosti :D kde čo zohnať.. ;-)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
ráta sa aj partizánske? termín máme 5.9.2015
Odpovedať
My máme termín 11.4.2015 :-) čiže hlavu mám už jak balón :-)
Odpovedať
Profilova fotka
03.10.2015 :) Veľká Čausa
Odpovedať
my sme priamo PD, termín 15.5. takisto ma aj @danielabride :-) ale zatiaľ mám relatívne klud:-) stres mi robia len ludia, ktorí sa montuju..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte pekne forum;) my sme 15.5 bojnice
Odpovedať
My mame 1.8. V Nitrianskom Rudne... tak ze este chvilku cas ale uz sa to aj krati... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame 16.5. :-)
Odpovedať
My mame 29.8. čerenany a hostina hotel fantazia horna ves :-)
Odpovedať
Viete o niekom kto pekene a za prihatelnu cenu vyzdoby salu?
Odpovedať
@maciatkov Andrea Lančaričová
Odpovedať
Poznate niekto starejsieho Jozefa Haragu?
Odpovedať
Profilova fotka
@perlycka hotel fantázia? máš nejaké fotky..??? a kde sa plánujete fotiť? my máme Hotel lomy - horná ves... a týždeň po vás, 5.9.2015
Odpovedať
Článok sa načítava...
My mame 14 Augusta a uz sa neviem dockat pondelka..prichodu domov a hor sa vybavovat co treba..a zrelaxovat sa v Tatrach na den popri tom :)
Odpovedať
Profilova fotka
@maciatkov aj nam ide zdobit salu p. Lancaricova
Odpovedať
Este som dostala odporucenie na Henrietu Divekyovu.
Odpovedať
My sme 12.9. v PD, priamo :-)
Odpovedať
My mame svadbu 25.9. v hoteli Hlboke :)
Odpovedať
@salsape Fotky nemam..chodime tam kazdu chvilu.je to kamaratov "rezort".Fotit som rozmyslala,ze by sme sa tam niekde v lese.Pretoze kazdy ma fotky typu:luka,pole a atd.V lese to moze byt velmi zaujmave a veeeelmi malo ludi ma v lese.Nasla som na nete par fotiek a su uzasne..
Odpovedať
Profilova fotka
@perlycka aj mne sa velmi páčia fotky v lese a na lúke a podobne... ale chcela by som aj v nejakom kaštieli alebo parku a taaak, takú klasiku...
Odpovedať
@salsape Tak potom skus kastiel Afrodita v čerenanoch ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my máme 20.6 v RS Púšť :) neviete mi poradiť šikovnú kaderníčku?
Odpovedať
Uz ste riesili svadobne topanky? Neviem kde ich kupit.... A tiez pre istotu balerinky...
Odpovedať
Profilova fotka
@kkoz ja idem ku Katke zo salonu Visio, bola som uz na skuske a velmi som spokojna...
Odpovedať
Majka Majdanova, alebo Petra Foltanova kadernictvo Pepe, ul Madvu Prievidza. Aj jedna aj druha su velmi sikovne, robia krasne ucesy za prijatelne ceny. https://www.facebook.com/pages/Kadern...
Odpovedať
Profilova fotka
@lilielka oni asi nechodia ale domov k neveste, že?
Odpovedať
Profilova fotka
@kkoz no to ti neviem povedat, musela by si sa s nou dohodnut...ak chces dam ti jej cislo a skus jej zavolat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lilielka dakujem ti :) skúsim sa ešte moje opýtať (len je na MD) tak uvidím, či ju budem môcť odtrhnúť na chvílku od dcérky :)
Odpovedať
Ahojte, chcem sa spytat aky mate nazor na pocet ludi na svadbe v dnesnej dobe. Lebo ked niekomu poviem ze mame okolo 70 ludi tak sa zhrozi ze je to na dnesnu dobu vela. Ja si chcem ale svadbu pamatat, a ked je viac ludi, byva vacsia zabava. Mate aj vy niekto viac ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
@sekanoval1 my mame 65 a vecer pridu dalsi 8 :-) u nas to nikto neriesi, su aj vacsie svadby (v auguste idem na svadbu kde bude 130 ludi)...hlavne aby si bola ty spokojna je to tvoja svadba ;-)
Odpovedať
V poslednej dobe sim chcela malu svadbu, ale momentalne mame napocitanych vyse 85 ludi plus este vecer gratulanti nejakych 15 ludi....
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?