Nevesty júl 2017

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahoj, dievčatá, koľko nás tu je?
Odpovedať
@leeshka Aj ja som povedala presne to isté: zbytočnosť :D ale keď som to zahlásila doma tak som dostala zdrbá:D haha, že to je to najpodstatnejšie....:D len som sa smiala, ale nakoniec na tom začal trvať aj môj a hovorím si: No veď čo, že ho v živote neuvidím:D (neznášam sa pozerať na záznamy na kt. som ja:D, ani na fotky:D) hlavne, že budú ostatný spokojný:D No my tiež atiaľ nevieme čas, ale hlavne, že sú texty:D to je pevný základ:) a už si bola na fare? pri farárovi? Ach tie šaty:D ja sa toho bojím až tak, že vždy keď je reč o šatách -ja ľadovo spotená :D toto je môj najväčší mindrák:D haha takže v novembri?? OMG ma tu kusek zneisťujete:D ale priznávam nemôžem ísť tento rok, musím ešte schudnúť:D haha
Odpovedať
@mey8 a my vlastne este ani netusime koho vsetkeho budeme pozyvat takze robit pierka alebo oznamka by bolo zbytocne zatial:D aktualne sa zamyslam na kolku to vlastne cele dat tak aby sme sa stihli pofotit a aby ludia nejedli neskoro, kedze podla jedneho planu by bol presun medzi sobasnym miestom a miestom hostiny cca 40min.
Odpovedať
@lesanka123 Ale inak sranda, že nemôžeš nájsť kaderníčku, možno si príliš náročná v požiadavkách :-D musíš možno niečo obmedziť:D Ale nie neobmedzuj:) máš úplnú pravdu nevesta musí byť dokonalá:) Alé jáááj ja už na tom nemakám- už hotové:D a poviem ti, že je to krásny pocit odškrtnúť si aspoň niečo:D haha
Odpovedať
@leeshka No to máš úplnú pravdu :) keď nemáš počty ťažko sa plánujú takéto veci:) Ja už viem cca. porátané, ale asi to poznáte, pozvete a na poslednú chvíľu vám ľudia zavolajú, že žiaľ...ach dúfam, že u nás sa to nebude konať často: ,,prepáčte, ale...." :D No to ešte budú za stavy:) To máte aj celkom ďaleko, koľko km máte od obradu k hostine?? a fotiť sa chcete pred obradom?? ;-)
Odpovedať
@mey8 no my sme asi nikomu nepovedali ze kameraman nebude:D ale nam sa zatial do toho nikto nejak nemontuje, vsetci asi myslia ze casu kopec, akurat co kamaratky sa sem tam spytaju co nove a ja ze nic:D Moj kameramana nechce, ze zbytocnost za vela penazii:) nebola som este za fararom, lebo ani nvm akeho budeme mat, pisala som dvom mail akurat len;)) my sme povodne chceli uradny sobas, lebo nam pride pokrytecke mat cirkevny ked ani do kostola nechodime ale kedze moja rodina je cirkevne zalozena tak pre pokoj v rodine bude cirkevny a este zvazujeme ci bude vonku alebo v kostole. Byvame asi 3min od kostola tak bud to bude tam alebo tam kde bude hostina, nevieme sa akosi rozhodnut a teda aj farar by musel suhlasit ze nas odda vonku:) no ja som chcela tiez az na jar ale z opacneho dovodu ako ty, potrebujem pribrat:DD sa bojim ze aj najmensia velkost mi bude velka (a kratka kedze som vysoka)a vo vsetkom budem utopena o.O
Odpovedať
@mey8 38km to vychadza ak by bol obrad v BA a ano rada by som to stihla este ten den pred obradom, ak by sme dali obrad na 15tu tak by sme to hadam nejak mohli postihat hmhm...:)
Odpovedať
@leeshka mňa sa to pýtali, za to som im odpovedala:D ale najlepšie je s rodičmi riešiť čo najmenej:D :-D Takže opačne jo? Priznám sa, že radšej by som brala tvoju situáciu :D haha ale snáď bude všetko v poriadku a v deň svadby budeme spokojné:) V dnešnej dobe to veľa neviest tak robí, najskôr fotky potom obrad a hostina, a podľa mňa je to lepšie riešenie, ako odchádzať z obradu, lebo vtedy nie sú hostia veľmi spokojný:) :D Nebojkáj stíhate :) :*
Odpovedať
My budeme mat 7.7.2017 čo mame vybavene je sala,catering,torta,koláče,kozmetičku....ostatne stále hladám oznamka mi bude robiť kamaratka len musime ist za fararom ešte ale už som 3 tyždne doma s malou čo sme stále chore....šaty som bola pozerať ale ešte som nezajednala....kapela ktoru som chcela nema už volne tak zhanam niekoho ineho
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj nevesty pripájam sa do skupiny už je najvyšší čas :-D vydávam sa 15.7.
Odpovedať
Profilova fotka
14.7. 2017 :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj baby chcem sa spýtať čo všetko už máte a ako ste pokročili v prípravách :-) dakujem
Odpovedať
@marcela1992 aj jaaa 15.7 :-) a mam Obrad vonku a hostinu v stane na luke a plnooooi svetielok :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Kočky ako Vám závidím, že už máte dohodnutý termín. My sa stále o tom iba rozprávame ale ešte sme sa na ničom nedohodli. Raz vraví, že ideme do toho, potom zase že nie. Vôbec neviem ako ho dokopať do konečného rozhodnutia. Nemáte nejakú radu? Posledná debata skončila rozhodnutím, že ideme do toho, tak dúfam, že čoskoro sa pridám k Vám :D
Odpovedať
@alenka898 tak keď ste sa už dohodli, že teda áno :-D najlepšia rada je podľa mňa vybrať miesto a dohodnúť si termín čím skôr :-) lebo nechcem strašiť ale myslím, že na júl je toho už kopec obsadeného.
Odpovedať
Profilova fotka
@dancula12 tak toto mám aj jaaaaa :-D
Odpovedať
@mery177 kde mas sobas ? My mame obrad v Budmericiach v lesoparku pri kastiely a hostinu na luke v stane pod hradom na Cervenom Kameni :-) dufam , ze nam bude slniecko svietit
Odpovedať
O miesto ani tak nejde lebo by som chcela mať svadbu vonku a mám nádherné miesto a v podstate všetko na to lebo ujo má firmu čo požičiava stany a podobne. Ide skôr o to, že niečo príde a zase sa bude musieť vyberať iný termín. U nás je to také trochu komplikované. Ale tak vyzeral odhodlane, tak už hádam necúvne :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte júlové dámy. My budeme mat 4.7. hotel je už zajednany a teraz nastupuje všetko ďaľšie. :) Dúfam,ze tým,ze je to utorok, nebudú ešte všetci dodávatelia vybookovani. Najviac sa však teším na pátranie po satickach a výrobu pozvánky a webky(hneď po Vianociach). Už máme prvé grafiky a o chvíľu dáme von teasing, asi sa nezaprie naša gamifikacno-marketingova záľuba 😂😂
Odpovedať
Profilova fotka
@dancula12 ja mám sobáš v kostole ale hostinu v penzióne v záhradnom stane a slniečko svietiť musí :-D červený kameň je krásny tak držím palce ;-) ja som zo stredného slovenska takže svadba tam bude
Odpovedať
Profilova fotka
@alenka898 zdá sá že sme sa tu našli záhradné nevesty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@naposledygeskovka tak na šaty sa najviac teším aj ja :-) potom sem hod ako dopadlo oznámenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caffte, julove kocky, my mame uz termin zajednany 14.7. a hostinu v Aucafe, obaja sa sme sa krasne zhodli na vsetkom od prvej chvile, hostina bude len pre najblizsiu rodinu a naj kamkov, tak max 23. Uz mame skoro vsetko, mne sa sije sukna v Prahe, este mojho oblecieme (na co sa tesim...) a kyticu. Moooc sa tesime jaaaj a uz mame aj obruucky :)
Odpovedať
@alenka898 Ahoj, moja kamoška to vyriešila geniálne. Drahý sa nevedel rozhodnúť tak jedného pekného dňa sa zobrala na matriku a zajednala termín. Darhého postavila pred hotovú vec a napokon bol aj rád, že sa nemuseli dohadovať ohľadom termínu :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteee my 21.7.2017 a prípravu v plnom prúde :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatká, my 1.7.2017 termin svadby, datum vymyslela moja polovicka, lebo je to datum nasho výročia :-) a vybavene : hotel, ubytko, matrika, kolaciky, fotograf, DJ, vizažistka. Kaderničku ešte hľadám. No a šatočky ešte stale hladam :-| veľa šťastíčka dievčence
Odpovedať
Profilova fotka
@mishelka111 ahoj čo už máte?? @martinsilvia no pekne tak toho už máte celkom dosť :-)
Odpovedať
1.7.2017
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @mery177 mame,salu,staršieho,dj,fotografa,video,dohodnuté rande fotenie, matriku vybavenu vyzdobu, druzicky su pozvane maju odovzdane naramky no tiež mMeamie svad.pierka,vankusik...atd. nakupujeme detaily :-) a hlavne TERAZ zhaname oblek a šaty idem skúšať 21.7tak snad sa podarí... :-p no aa veľmi sa tešíme na svad.vystavu v Nitre 20-21.1 tak snad aj tam pozhaname čo to no najmä obrucky...a ako ste na tom vy? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mery177 tie zakladne veci ano - okrem oblecenia..... Nemam vyzdobu, nemam kyticu, nemam pierka, nemam oznamka atd atd atd :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinsilvia tak pomaly to pôjde :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?