Náš svadobný deň je 27.8.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevestičky...aj vy ste si vybrali tento krásny dátum? Čo vás k tomu viedlo?Zhoda čísel ako nás?Alebo to, že môžete oslavovať až do pondelka, lebo je sviatok 29.8? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@poisonblu, tak to je iná náhoda, my máme 28.8. tiež siedme výročie, pôvodne sme preto chceli svadbu 27.8. alebo aj 28.8., ale asi to nevíde, lebo nám do toho prišli nečakané udalosti z drahého práce, takže v tej dobe asi bude polroka mimo SR. Inak ja momentálne bývam v Beladiciach, teda dosť blízko od Vrábel. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 hej zadarmo je bud vejar alebo dazdnicek aj taku kabelku ti pozicaju.... cokolvek si vyberies len si to treba rezervovat par mesiacov vopred aby ti to niekto nezabookoval ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinkam Ďakujeme Ti :)
Odpovedať
@dafne13 a ty si si to uz rezervovala? lebo mne nic take nehovorili len ze to poziciavaju ak chcem....tak som to tak brala ze ked pridem si to zoberiem ak budem chciet...to som nevedela ze sa to musi rezervovat... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
zajtra tam este idem lebo som si dala rezervovat dvoje saty a ze sa rozhodnem medzi nimi, tak zajtra vyberiem definitivne saty a k nim aj doplnky... hovorili mi ze je lepsie to povedat dopredu ze co chces k satam, ci ten dazdnik alebo vejar alebo bolerko.... lebo v ten den nemusis byt jedina nevesta ;-) takze to musia nejak rezervovat pre teba.
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova mne pisala jedna kocka, ze tiez ma vtedy svadbu kedy my s priatelom a este aj zacali chodit spolu v tom case ako my :D takze sme tu 3 kocky s rovnako dlhym vztahom :D
Odpovedať
@dafne13 ahoj uz si si vybrala saty? bola si tam tento tyzden??
Odpovedať
Profilova fotka
dracica6663 bola som tam a rezervovala som si Tamary aj s takou kabelockou takeho stylu puf so striebornou stuhou, vraj je to priamo k tym satam robene + zavoj s trblietkami. hovorili mi ze im pride nova kolekcia cca o dva tyzdne takze este sa tam urcite pojdem niekedy pozriet ale zatial vyhravaju Tamary - najlepsie mi sadli a citila som sa v nich velmi dobre. :-)
Odpovedať
@dafne13 to sa daju este zmenit saty ak by si chcela aj ked mas rezervovane? Ja som myslela ze to je zavezne a uz sa neda menit...ci ano?
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 daju sa zmenit kedykolvek za ktorekolvek ktore su volne na ten termin. takze ak sa ti v tom salone pacia viacere, treba jedny rezervovat a ked zmenis nazor tak prides vyskusat ine ;-) tiez sa mi to paci celkom.
Odpovedať
@poisonblu uz si robis aj oznamenia?? ja este nie...Tiep ohare co mas v albume si ides kupit alebo uz ich mas??
Odpovedať
@poisonblu no to auto ani mi este tak nemame doriesene...drahy ma fabiu ale tak neviem ci by som sa tam zmestila zo satami...hm.... obrucky uz mali byt hotove v januari ale neozvali sa tak neviem co robit..ci im mam volat alebo cakat az sa ozvu, teoreticky to neponahla vsak este polroka je cas ale aj tak ma to hneva ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
oznamenia mam vybrane, tie co su v albume...este neviem presne hosti, takze nemozem dat robit oznamka, lebo sa budu robit aj menovky a etikety na flasky, tak nech to je naraz...pohare mam objednane, zatial su na ceste
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no my ak nezozenieme nejaku audinu alebo passata, tak asi pouzijeme nasu octaviu combi :D ked sa nalesti, tak bude pekna :D
Odpovedať
@poisonblu :-) tak ale to mate celkom velke auto...to sa este da...aj ja chcem chcela audi ale tak nepoznam niekoho kto by ju mal a co budem sa vypytovat cudzich....to asi nie...tak neviem...
Odpovedať
budes mat orchideu v kytici?? a zelenu vyzdobu? my budem mat zase modru :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 kyticu este presne neviem aku, urcite ruze a do toho nieco do zelenkava....vyzdoba bude podla oznamka-zeleno strieborna s vanilkou...to mi navrhla dizajnerka, uvidim ako to nakoniec bude vyzerat..povodne som chcela fialovu, ale priatel mi to zatrhol...
Odpovedať
@poisonblu aha co sa mu fialova nepaci? :-) my sme sa jednoznacne dohodli na modrej lebo obaja mame ju radi...ruze su pekne aj ja chcem biele a nejake kvetinky modre este ale neviem ake...musim sa poradit
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ze fialova je pohrebna :D ale ja som chcela taku modro fialovu a k tomu najst vhodne oznamko...ale nakoniec to dopadlo inak....i ked zelena, ze nie je vhodna na svadby, lebo vyjadruje slobodu a prelietavost...ale tak ja neverim tym povedackam
Odpovedať
@poisonblu ano to je hlupost kazda farba sa hodi, i ked ja by som nechcelaa cierno-bielu ako niektori maju...ale ostatne nie su ani na pohreb...nejake farby urcene...vsak na pohreb sa davaju aj cervene kvety napriklad...to je jedno a to som nepocula o farbach nejake poveri to je blbost...aj sa hovori ze zenich nema vydiet nevestu pred svadbou to prinasa nestastie... ci manzelstvo bude stastne alebo nie je len na tych dvoch ako na nom budu pracovat a ako si seba vazit a spravat sa jeden k druhemu...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 uplne s tebou suhlasim..a dnesnej dobe tazko zabezpecis, aby zenich nevestu videl prvykrat az pred oltarom, kedze sa vacsina parov foti este pred sobasom...a mne dokonca moj povedal, ktore saty sa mu z mojho vyberu najviac pozdavaju :-)
Odpovedať
@poisonblu :-) no moj ich este nevidel to uvidi az v ten den ano to je pravda aj my sa pojdeme pred sobasom fotit to je najlepsie podla mna...aj vtedy najkrajsie vyzera nevesta lebo je prave namalovana...a aj nie je este unavena to je lepsie...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 kolko casu si planujes na fotenie? a o kolkej mate sobas?
Odpovedať
@poisonblu no to je najlepsie na tom ze netusim :-) lebo sme boli za knazm v januari a poslal nas prec ze ideme skoro nech prideme v marci tak si ani nepoznacil datum... ]-( ale fotograf povedal ze idealne by bolo 2 hodiny pred sobasom...lebo potom este domov pojdeme kym prideme do kostola...tak aky sme sa nestresovali a neponahlali...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 my mame sobas o 15:00, tak ja planujem nejak o 11:30 vyrazit na fotenie, kedze chcem ist fotit cca 20 minut cesty autom, tak aby sme to stihali....
Odpovedať
@poisonblu jaj tak to ano, mi to mame asi peso 10 min. a autom menej..budem sa fotit v kastiely v tomto http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/fem...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 my sa budeme fotit u nas na takom peknom starom mlyne, vo vnutri to vyzera uplne super...a potom pojdeme do arboreta mlynany
Odpovedať
@jucuska ahoj skus zlatníctvo Stacho, to je v dedinke vola sa Očkov, máju tam krásne obrúčky a hlavne lacne pozri ich stránku.
Odpovedať
Ahojte spolunevesty :-) my mame tiez 27.8 svadbu.. tento rok to vyslo uplne skvele. zalezi nam na datume 27 pretoze ja mam 27.9 narodeniny a moj muz 27.10 takze to sadlo jak rit na serbel :-) akurat sa trapime s vyberom fotografa.. miesto je zajednane matrika predbezne tiez.. uz len vsetky tie ostatne zalezitosti
Odpovedať
Profilova fotka
@e.skovka Vitaj medzi nami, vidis, aspon nezabudnete na vyrocia :) @alyze1484 ďakujem krásne, fakt maju pekne prstene ... :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?