Kto má svadbu 7.7.2012?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte je tu niekto, kto sa vydáva 7.7.2012??????
Odpovedať
@suea vitaj :-) co uz mas / nemas prichystane?
Odpovedať
Profilova fotka
baby čo všetko už mate a čo vám ešte chýba ?
Odpovedať
Ahojte, mám na vás prosbu.. Vôbec nemám sajnu. Bratranec má možnosť mi cez kamaráta požičať ako svadobneho auto buď ferarri, alebo lamborghini. Mám vraj povedať sumu ktorú som ochotná dať za pozicanie svadobneho autá- akéhokoľvek. Šoférovať by on.. Poraďte aku sumu si mám dat ako limit, vôbec netuším sumy.. Z internetu som dost zmatena... Veľká vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat auto z pozicovne zo zvolena a za 8 hodin budem platit 250 eur. a to aj s pristavenim a so soferom. mozno ti to pomoze.
Odpovedať
Profilova fotka
baby ako sa vam dari ? poriadne nam ten čas uteka...
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 ahoj, aj ja mám tento termín.....pomaly už začínam stresovať, lebo základné veci sú už síce vybavené ale teraz sa riešia také drobnosti a to ma nebaví...:-( ty si ako na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
@usacik nám volal zlatník, že obručky sú už hotové, už nam treba iba oblek kupiť pre draheho a pre mna niečo popolnočné.
Odpovedať
Profilova fotka
miesto na hostinku rezervovane, oznamka sa uz tlacia, obrucky sme vybrali a ideme objednat, este oblek pre draheho, nejaku vyzdobu splasit, tortu objednat a svadobne auto objednavame tyzden pred terminom. svadobny uces a vizaz budem riesit asi koncom juna.
Odpovedať
Kocky nejak je tu mrtvo.. Co mate nove?? Ako finisujete s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
baby 9 dní :))))))))))))))))))))))))))))))))))) wau užívate si to?
Odpovedať
aj ja som 7.7 , najkrajsi termin, vybrala som ho pre to zijeme spolu prave 7 rok. Vydavam sa v Bratislave,,,ktora este? viete vsetky tie veci oko kedy si klaknut,kedy vstat a kedy slubovat?, ako vidim vsetky su na fotkach priklaslene akoze fotografom. co vo photoshope prikrasluje. Uz sa tesim ako si sama uberem 15 kg a prefarbim vlasy bez toho aby som vyhodila prachy ,staci mi hodina photoshopu a pozadie svadby budem mat aj na marse....
Odpovedať
haha :)uzivam si to,,tak ze zhanam auto diely,homokineticky klb do auta, a reklamujem opravu v servise za 450 eur. a chodim na super pivo a vyrabam oznamenia,
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
uuuuuuuuuuuuuuu baby uz len 7 dni :) ako ste na tom??? ktora z vas ma svadbu v Bratislave? ja vobec neviem kde sa fotit, teda viem, ale sa neviem rozhodnut, kde sa fotite pred svadbou vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@greyeyes odporucam botanicku zahradu,alebo devin ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tiež ideme do botanickej zaharady je tam sice vstup 35 euro ale vraj su tam pekne fotky tak sa tam mozno stretneme :)))))))))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?