Deň "D" 9.4.2011

Ahojte :-) Je tu nieko kto bude mať ten krásny dník-Svadbu 9.4.2011 ;-) Môžeme porovnávať čo už máme a čo nie ;-) :-) Ak nie som jediná čo má svadbu v tento deň :-D
Odpovedať
Tak asi nik nemá v tento deň svadbu, tak budem samostatná jednotka :-D :-N
Odpovedať
Čauko, ja ťa poteším :-). Nechodím sem do fóra príliš často, tak Ti iba zhrniem čo všetko už je zariadené. Sála, hudba, fotograf, kameraman. Keďže pracujeme v zahraničí a svadbu vybavujeme len ak sme na dovolenke na Slovensku, cez leto vybavíme obrúčky, oblek a šaty a možno už aj oznámenia.. Zvyšok - ako sú zákusky, alkohol, atď. zariadia rodičia a my prídeme potom až na svadbu. Osobne si nemyslím, že by to mal byť neuveriteľný zhon ako to niektoré nevesty prežívajú. Času je dosť, treba to mať len správne premyslené a zariadiť si spoľahlivých dodávateľov.
Odpovedať
evka.e si ma potešila :-) Presne jedna svadba a toľko starostí :-p 8-( My preto tak zbežne aby sme nemali príliš veľa starostí nakopu ;-) :-N
Odpovedať
No zatial to vyzera tak, ze vela sa nas v tento den vydavat nebude... zrejme kvoli Velkej noci. Aspon nam zostane viacej dodavatelov na vyber :-P.
Odpovedať
evka.e to si super napisala :-D No co uz ja som si myslela ze som tu sama :-D
Odpovedať
Tak sme len dve asi :-o :-D :-N Tak sme taká rarita ;-) :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
ahojte kočky,už sme tri :-) aj mám v tento den svadbu :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?