Dátum svadby 1.6.2013

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kočky. Tak zdielame ten isty datum. Bolo by fajn sa navzajom podporit a poradit si. Ako ste na tom? ;-)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@162013 urcite to vyjde :) asi nie na 100% podla planu ale bude to krasne, uvidis :)
Odpovedať
Ahojte dievcata :)Tak mozem sa uz aj ja pochvalit ze 1.6.2013 je aj ten nas dnik:)Zatial mame kupene obrucky vybaveny kostol,oznamenia mame uz vybrate a tie sa budu posielat niekedy vo february,salu alebo skor penzion pre zabavu vybraty,fotograf a kameraman zajednany a kolaciky tiez zajednane....a saty uz pomaly ale iste zacinam vyberat,ale najneskor do konca februara by som aj tie chcela mat vybrate....tak snad vsetko vyjde tak ako ma...:)))
Odpovedať
@ng01 no tak s tym ziviom a masinkou sme sa zhodli ale bohuzila kvoli ziviu rodine zabavu kazit nebudem, nech si zaskriekaju ak ich to potesi a masinka??? s tou mna zas zrusil drahy, vraj masinka musi byt! nech si vyhodim z hlavy ju dat zakazat hrat. nuzco uz,nemozebyt vsetko podla mna ked je to nas den 8-)
Odpovedať
Ahojte,tak aj ja by som sa rada pridala, vcera sme si rezervovali termin 1.6. o 15 na Matrike, nemali sme rodne listy so sebou,tak si nas tetuska zapisala do kalendara na stole, ze smee zatial 1. a casy sa budu od nam od vijat pre ostatnych. Okrem tohto nic nemame :-) a este asi iba to ze cas bude nakoniec o 16tej nech nestresujem s fotenim. Zalozila som si dnes tzv. svadobny zosit aby som na nic nezabudla a je toho veeela, najlepsie je ze nasi rodicia nic nevedia, budu mat teraz narodky vsetci 4ria tak to dostanu ako darcek, jech sa nachystaju :-D inak Dj ja poznam, ale nasla som kapeu=lu, tak uvidim, foti bratranec, len sme sa este nepytali a kameraman netusiiim koho, vyzdobu si budem robit sama, salu asi vieme, len treba zistit ci je este volna a menu by sme tiez vedeli. Saty planujem az tak na marec,april,ci mam skor??? a opanky to netusiiim, sak tu nic nemajuuu 8-( juuuj ale uz stresujem ze len 4 mesiace a nestiham :-N v maji chcem uz len vyzdobu finisovat a malickost ;-) drzim Vam palce
Odpovedať
@zuzulka86 zivio bude, nech si zableekaju ale masinku nieeee, jednak budeme zle chodit kol stoly a bude tam dost deti aby si neublizili, a popravde radsej kacaci tanec ako masinkuuu,ale i tak budem urcite bo svagor je zabavac, tak mi bude ako starejsi, dufam a neskor aj vyberci dani{darov{ :-D
Odpovedať
Ahojte, tak aj sa pripajam k tomuto datumu. My zatial az tak vela nemame vybavene. Len alu, farara, kostol, a DJ-a. Mam ale obkukane nejake saty, a uz viem ktorym smerom ist,len najst ich v lacnejsej verzii. ;-) :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Caute baby.budete mat niektora svadbu v ba v tento datum?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby riesili ste aj odvoz ludi na sobas alebo so sobasa na hostinu?? my to mame na jednom mieste asi by bolo potrebne dopravit aj hosti nie len odpravit vsak?
Odpovedať
http://www.meteoprog.sk/sk/weather/Br... nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odpovedať
:(
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?