Menu Forum

Manželky vojakov z povolania. Ste tu?

29. sep 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
beltain_drobnostky
6
Registrovala sa 27. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 38 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Krupina.
fotoportrét
fotoportrét
beltain_drobnostky
6
Registrovala sa 27. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 38 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Krupina.
 @ossr emoticon .. to na akej škole? moja seminárka má zas Bezpečnostná rada OSN - aktuálne otázky a možný budúci vývoj
@laduson Ty aká téma?
ja som verná cestovnému ruchu a jeho špecifikácii na 3úrovniach riadenia
13. mar 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ossr
3
Registrovala sa 31. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 49 príspevkov a 1 album. Má 7 priateľov. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 17. augusta 2013
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
ossr
3
Registrovala sa 31. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 49 príspevkov a 1 album. Má 7 priateľov. Okres Banská Bystrica.
    okres Banská Bystrica
 @beltain_drobnostky VSBM- KE Bezp. manaž. a potom smer OSSR dufam.....
13. mar 2013 o 20:33  •  Svadba bola v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beltain_drobnostky
6
fotoportrét
fotoportrét
beltain_drobnostky
6
 @ossr tak nech to dáš do úspešného konca !
a celkovo, svadba v akom štýle? (ked fotenie uniforma+vintage šatky) .. pridaj foto, som zvedavá
13. mar 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ossr
3
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
ossr
3
    okres Banská Bystrica
 @beltain_drobnostky dakujem emoticon svadba v style Ľudova- vintage..na predsvadobnom foteni chcem aby mal uniformu..a na svadbe klasika sako pripadne traky este neviem..saty mam dlhe s vleckou cele cipkovane skor jednoduhsie a k tomu spanielsky zavoj..vyzdobu bude robit agentura v style vintage bielo- zelena. Hostina bude na Fuugerovom dvore pri BB. Je to horsky hotel v krasnom prostredi vysoko medzi horami emoticon s nadherným výhladom. Obrad bude vonku snad bude dobre pocasie..emoticon fotky dam snad v auguste budu..17 je svadba emoticon hlavne skoncit skolu -))
14. mar 2013 o 12:37  •  Svadba bola v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beltain_drobnostky
6
fotoportrét
fotoportrét
beltain_drobnostky
6
 @ossr my zas naopak .. fotenie bude v ľudovom (aj ked asi nie v kroji) a chceli by sme fotiť aj v uniforme; a svadba v uniforme
pekne to tam vyzerá .. máme rezervovaný penziónik, ktorý má aj záhradu - terasu takže je to v rámci mesta super miesto
v podstate v horách bude prebiehať fotenie, tak to si užijeme .. šaty mám jednoduché aj svadobné-biele aj tie na fotenie-krémové/slonová kosť
výzdobu si robím sama + záverečnú časť robí penzión
do augusta stíhaš školu, to zvládnete, neboj
14. mar 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenkaisabel
Registrovala sa 29. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Poprad.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lenkaisabel
Registrovala sa 29. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Poprad.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte žienky ste tu ? Vidím,že tu dlho žiadna z vás nepísala no potrebujem vašu radu.....môj priateľ je vojak sme spolu dosť krátko a dnes mi oznámil,že ide na misiu do afganistanu emoticon a teraz ide na male cvičenie ako ste to zvládali keď vám odišiel váš drahý prvý krát?
29. sep 2015 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zannazuhe
4
Registrovala sa 3. mája 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov a 14 inzerátov. Má 4 priateľov. Okres Humenné.
fotoportrét
fotoportrét
zannazuhe
4
Registrovala sa 3. mája 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov a 14 inzerátov. Má 4 priateľov. Okres Humenné.
 @lenkaisabel Osobne je mi vždy prvé dni veľmi ťažko či ide na týždeň...mesiac alebo dlhšie. Naučila som sa za ten čas čo je preč naplno sa venovať sebe a robiť všetko čo ma baví...Je to ťažké ale dá sa to zvládnuť
29. sep 2015 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenkaisabel
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lenkaisabel
  • Nevie kedy bude svadba
 @zannazuhe ďakujem ze si mi odpisala od rana mam oci plne slz je to prvy krat a fakt to nieje jednoduche a este aj afganistan. Nevies ci sa da s nimi nejako udrzovat kontakt pocas misie?
29. sep 2015 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš