Som tu nová s nickom katusana113

Profilova fotka
Ahojte som taktiež nová členka tejto skupiny a mám mať svadbu v auguste 2013 a potrebovala by som rady ohľadom všetkého keďže okrem sály a svadobných pohárov nemám ešte nič :D Som z okolia Košíc :D
Odpovedať
Vitam ta medzi nami :) Ja sa tiez vydavam v auguste 2013 a uz toho mame kupeneho a rezervovaneho dost.. Ale kedze som prva z rodiny, co sa vydava, nemam ponatia, ako taka svadba ma vobec prebiehat, takze asi najvacsi problem bude svadobny program :D
Odpovedať
rad by som sa pridal k ludom, co ta tu vitaju :):) a zaroven ponukol "poradnu" :) ohladom foto. a v pripade, ze ta zaujmu moje fotky, rad pofotim aj tvoju svadbu. ...kedze mi zajtra (1.12.2012) prerabaju moju stranku, je mozne, ze nebude prave dostupna. ale malo by to trvat iba chvilku.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, som nová členka na tejto stránke. Zaregistrovala som sa tu hlavne preto, že v apríli 2013 sa vydávam a hľadám inšpirácie....rovnako privítam dobré rady a názory :-) Som z Oravy a chystám veselú oravskú svadbu, takže to bude fuška :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@katusana113 Dobrý deň. Pokiaľ ešte nemáte objednané služby svadobného kameramana alebo fotografa veľmi rád by som Vám dal do pozornosti našu firmu. Samozrejmosťou je vyhotovenie videozáznamu v HD kvalite. Novomanželom sme k dispozícii počas celého svadobného dňa. Sme z Krompách, ale veľa času trávime aj v KE, nemáme problém v prípade záujmu za Vami aj pricestovať. Čo sa týka ceny vieme sa vždy dohodnúť tak, aby boli spokojné obe strany. Ak sme Vás zaujali budeme radi, ak si pozriete náš profil, internetovú stránku. Môžete nás kontaktovať aj telefonicky alebo e-mailom. Boli by sme však veľmi radi, ak by sme sa mohli stretnúť aj osobne. Takto by sme mohli prebrať všetky Vaše požiadavky ohľadom Vašej svadby a videli by ste naše ukážky. Stretnutie je nezáväzne, takže nemáte čo stratiť, môžete len získať. Radi zodpovieme na Vaše otázky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@matuskusnir Dobrý deň prezrela som si Vašu stránku a chcela ybs oms a opýtať či tých 250 eur je za to, čo tam máte všetko opísané teda: umelecké fotografovanie v prírode fotenie obradu a svadobnej hostiny. V cene je zahrnutá luxusná fotokniha a USB s fotkami. A ešte ako ste na tom s termínmi v auguste
Odpovedať
Profilova fotka
@korad_production Dobrý deň, bola som na vašej stránke ale nič som na nej nevidela ani som sa nedozvedela viete mi poskytnuť nejaké info vy: Napr ako vyzera vaš základný balík a koľko stojí.
Odpovedať
@katusana113 okolo ceny nerobim ziadne machynacie - to co tam je, to plati :) viac v maili
Odpovedať
Profilova fotka
@katusana113 Dobrý deň. Všetky potrebné informácie som Vám napísal do mailu a odoslal do Vašej IP. V prípade otázok nás môžete kľudne kontaktovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katusana113 mozno Vas zaujme nasa praca :-) Najdete nas aj na facebook-u ako: Ivana a Peter Miller-Imagestudio
Odpovedať
Profilova fotka
@millerovci dobry den vasa praca je velmi pekna ako stojite na tom s cenou a 24.8.2013 ??? a co v baliku ponukate :D
Odpovedať
Profilova fotka
@katusana113 Dobrý deň, v prípade, že by ste potrebovali výzdobu, ponúkame Vám možnosť zrealizovania výzdoby sály. Našu prácu, či cenník si môžete pozrieť aj tu, alebo na našej web stránke. Pochádzame z Košíc, no zrealizujeme výzdobu aj v okolí. Držíme palce pri organizovaní a vyberaní :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mojaoslava Ďakujem pekne za ponuka ale v sále, v ktorej bude hostina si to tam zdobia sami.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?