Menu Forum

Som tu nová s nickom katja323

11. jan 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
katja323
35
Registrovala sa 10. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 66 príspevkov. Má 19 priateľov. Švédsko.
fotoportrét
fotoportrét
katja323
35
Registrovala sa 10. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 66 príspevkov. Má 19 priateľov. Švédsko.
 Ahojte!
Volam sa Katka a uz som 2 roky zasnubena. na www.mojasvadba.sk som bola uz velakrat ale az teraz som sa zaregistrovala, kedze az teraz sa KONECNE chylime ku zacatiu planovania nasho dna D. emoticon Brat sa chceme v Bojniciach, kedze som sa tam narodila a i ked tam uz dlho nebyvam, to miesto mi je velmi blizke. Kedze zatial o organizovani svadby nevieme viac ako to, ze je toho vela emoticon tak dufame, ze tu najdeme vela rad. emoticon
Tesim sa na vsetky fóra a prijemne debatky. emoticon
11. jan 2013 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
kamanima
Registrovala sa 7. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 394 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
kamanima
Registrovala sa 7. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 394 príspevkov. Má 1 priateľa.
 vitaj. osobne som tu našla strašne veľa inšpirácií. je to dobrá stránka. i keď na môj vkus to tu drvivá väčšina neviest dosť prežíva. ja nie som namaznaná, som realista a v takom duchu sa niesla aj moja svadba. ale skutočne, veľmi dobrá voľba prihlásiť sa na túto stránku. tak ešte raz vitaj emoticon
11. jan 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to