Som tu nová - hviezda137

ahoj som Zuzka inak Hviezda137 ja sa zatial nevydavam ale moja sestra uz o par mesiacov a tak sa snazim jej pomoct, kezde som videla niektore albumy a velmi dobre ma inspirovali chcela som sa aj blizsie skontaktovat s niektorymi zenami a opytat sa na konkretne veci, takze moja registtracia je zatial pre ucely mojej sestry, nakolko je plne vytazena dvoma skolami, pomahame aj s dalsou sestrou ako sa len da :-) dakujem za pomoc ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hviezda137 ahoj zuzka, vitaj na stranke :-) verim, ze tu najdes potrebne informacie a inspiracie a sestrina svadba bude jedna krasna a uspesna udalost ;-)
Odpovedať
pozeram, ze nie som "jedina" sestra, ktora vybavovala sestre svadbu ;-) ... okrem siat, obleku a obruciek (ani na tych sa nevedeli dlho dohodnut), kameramana a saly sme s mojim uz terajsim manzelom zariadili vsetko ostatne ... cize ak mas nejake otazky, kludne ich napis ;-) (ja som mala v greckokatolickom kostole a sestra v rimskokatollickom)
Odpovedať
@denybobo dakujem ti pekne za pomoc, myslim si ze inak sa to asi ani neda, hold udel sestier je raz taky, ale krasny =)
Odpovedať
@domika007 aj ja verim ze to bude krasna svadba
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?