Svadobný oblek. Kde zohnať pásikavý tmnavo hnedý v BA, PN, TT?

Profilova fotka
dobry den, krasky. obraciam sa na vas, lebo zistujem, ze predstavu mam sice uplne konkretnu, ale kde to zohnat??! takze, oblek by mal byt pasikovany so striedajucim sa lesklym s matnym pasikom, viac-menej klasickeho strihu a tmavej medenohnedej farby. myslite, ze je to zrealizovatelne? popripade mi dajte nejake typy na dobre obchody v Bratislava, Piešťany, Trenčín.. dakujemdakujem
Odpovedať
del rey v poluse, tam sme kupili oblek my, zn otto berg. A vcera mal premieru :) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
keby som tak ja vedela ukecat mojho na takyto oblek - stale je totiz presvedceny ze to spravi aj jeho cierny oblek ktory ma uz davnejsie (nehovorim ze je zly)
Odpovedať
tak ho nejako ukecaj ze len tak pochodit po obchodoch a ked sa uz budete motat po shopping centre, tak ho tam tak nenapadne zatiahni, a ze ked uz ste tu, tak nech si aspon vyskusa nejaky oblek, no a ked ho uz bude mat na sebe a ked mu este aj sadne napriklad, tak to ho uz lahko ukecas, nie?:)))) slubis mu, ze uz ho nebudes nabuduce tahat po obchodoch :)))
Odpovedať
Profilova fotka
mno....tak mne to zlyha uz v kroku cislo 1 len tak pochodit po obchodoch - to by som ho musela predavkovat nejakymi psychofarmakami aby neprekukol moje zamery
Odpovedať
Profilova fotka
toto je jedna z mala veci kde som pochopila ze tudy cesta nevede - tak som sa zmierila s tym ze asi len ja budem vediet ze ten oblek nie je uplne novy a koniec koncov staci ak mu nanitim nejaku peknu koselu a exkluzivnu kravatu a dohlidnem aby bol oblek dobre vycisteny (este je sanca ze ho v cistiarni stratia :-D ) a potom bude novy
Odpovedať
audrey: no tak potom neviem. U nas nie su problemy s tym, ze : ideme nakupovat a drahy by protestoval :) niezeby ho to nejako velmi bavilo, ale nefrfle:) A co sa obleku tykalo, sam ho chcel ist kupovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
chrobák, mám overené typy, máš to v internej. 8-)
Odpovedať
michalka aj ja pjosim typy :-D
Odpovedať
Celkom fajn obchod je v Tnave v Maxe, neviem presne ako sa vola.My sme tam kupili oblek.Len teraz mame problem s koselou a kravatou.Neviete mi poradit, kde by sme nasli nejake pekne slavnostne kravatky...dakujem
Odpovedať
Vcera som si bola skusat saty na Zilinskej v BA, hned vedla trhoviska, je tam novy salon, otvoreny asi dva tyzdne a maju tam vsetko... aj pre nevesty aj pre zenichov a dokonca prijatelne ceny...
Odpovedať
Profilova fotka
cauky, babulky. no, pobehali sme polus, aj v del rey sme boli, aj vsade, ale nenasli sme. iba 1 sa nam vcelku pozdaval /pietro filippi/, ale ten milemu nejak nesadol. a aj sa nam zdalo 15 tis. za oblek /bez vesty/ neurekom penazi. :-S este kuknem na zilinsku. dakujem. a ak ani tam, tak sa vyberieme do tej TT.
Odpovedať
Profilova fotka
v trnave maju velky vyber oblekov aj na hlavnej ulici, neviem ako sa ten obchod presne vola, maju tam odevy z Prostejova a aj nejake talianske, je to v takej zltej budove hlavne na tie talianske maju katalog, su tam fakt vselijake divociny aj klasiky, vlastne to potom objednavaju a siju na mieru, aj fraky aj smokingy, len je to trochu mastnejsie - od 15 000 hore ale samozrejme maju aj vyber klasickych oblekov za "klasicke" ceny je to blizko sportoveho obchodu prima este je na hlavnej ulici aj makyta, ale tam sa mi obleky az tak nepacili
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
;-( no, tak sme pochodili: niet inej sance, len si dat usit. mojko je taky strasne chuduckyyyyyyyyy. ale, na druhej strane, bude mat konecne aspon jeden oblek, co mu fakt sadne.. :o) vdaka za rady 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ena: del rey má dosť vysoké ceny, nie? prezradíš mi koľko vás to vyšlo?
Odpovedať
chrobaak, vcera som bola v salone St. Valentino, to co mozno hladas tam aj maju , podla mna boli tie panske obleky fantasticke - extravagantne a zaroven elegantne. Viem aj ceny, ak mas zaujem , poslem IP. A este zalezi aj od velkosti tvojej polovicky, lebo ak je vycsi od 58, tak potom sice maju tam asi jeden az 62 , ale koncia 54 a potom ti sice vedia objednat , ale ten sa bude musiet asi len kupit...
Odpovedať
nevesty, odporucam pre Vasi partnerov nech si daju oblek usit... pozicat si oblek za nekrestanske peniaze...nema vyznam.. ked sa pekne farebne zladi oblek moze byt pouzitelny aj na ine slavnostne chvile (plesy a podobne dobroty) pozicanie obleku si osobne myslim, ze su vyhodene peniaze ja som si dal usit oblek a som nad mieru spokojny.. nakolko moje konfekcna velkost je prakticky nedostupna v salonoch...
Odpovedať
Profilova fotka
madeleine, my sme tiež kúpili oblek v Del Rey (minulý rok :-o ), z kvalitnejšej látky, stál 7.000,- (aj s vestou) a nohavice drahému upravili v cene... Ale sedel mu veľmi pekne...
Odpovedať
chrobáák - my sme boli kupovať oblek v Trenčíne v Ozete... kombinácia sako, vesta nohavice košeľa nás vyšla 7 litrov :-D
Odpovedať
júúj, a ešte som ti zabudla napísať, že skombinujú ti aj veľkosti.. napr. ak potrebuje o číslo menšie nohavice ako sako, nie je problém :-D majú tam aj bledé aj tmavé aj pásikavé aj všeliaké... moj drahý je síce macko, ale má atypickú postavu a tak som myslela, že pol dňa budeme len oblek zháňať. Oblek bol vybraný za pol hodinu aj so zaplatením a modnou prehliadkov :-D 8-)
Odpovedať
Poziciavat oblek nema cenu, lebo je to fakt drahe...len v tom pripade to schvalujem, ked niekto nevie co s peniazkami a doma ma 20 oblekov a na tuto prekrasnu chvilu v zivote chce nieco uplne ine, tak treba vyskusat to pozicanie, ale vtedy ten oblek musi ako sa hovori " spievat" ...inak to nema cenu...aj my dame sit, lebo moje zlatko je uplne nekonfekcne!!!! :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, gaja, dakujem xenia. poslem ho asi najprv do tej ozety v TN. tiez chceme kupit, nie pozicat..
Odpovedať
Chrobaak, my sme kupovali v Ozete v TN, dobra velkostna kombinovatelnost a fajn ceny, siroky vyber.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte babenky, my sme dnes boli kupovat oblek a natrafili sme na super ceny v predajni Prostejov v PN v O. Dome Prior. Mali dobry vyber a same zlavy. My sme kupili oblek z 9600sk zlacneny na 3490sk a je priam super a poviem vam, ze mam draheho 187cm vysokeho a zohnat nanho oblek nie je sranda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Siskatan, prosim mas kontakt na ten novy salon na Zilinskej? Prosim posli IP. DIk
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Dobré ránko. Kde v Ba ísť nakupovať oblek aby nebol veľmi drahý? prosím
Odpovedať
Nikto mi neporadí? Prosím.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Ahojte, ozivujem temu, hladam dobre krajcirstvo v BA na panske obleky, uz odskusane a kolko cca stoji take usitie obleku? Neviem ci sa viac opalti kupit, alebo dat usit. Dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
V Tescu v Petržalke - obchod Michael majú teraz akciu na obleky. Oklek 78 eur + 2 jednofarebné košele a 1 kravata k tomu. My sme utorok kúpili a sme spokojní.
Odpovedať
ahoj zuzikka. krajčírstvo môžem odporučiť JN Fashion. Sú i v BA,len sa s nimi treba asi telefonicky dohovorit. Ceny obleku - 300 e,veľmi kvalitné a ušité priamo na mieru. 78eur za oblek??? nooo tak to nejaká vysoká kvalita obleku nebude. My sme pozerali i v ba a ceny za kúpu 350-500eur. skúste sa poinformovať v krajčírstve,majú i webovú stránku.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?