Pierko pre ženícha z ľalie. Pomôžte s inšpiráciou.

Profilova fotka
Prosim pomozte mi najst nejake pierko z lalie. Budem mat kyticu z lalii, ale neviem si predstavit kystku pre mojho snubenca. Zatial som nenasla ziadny obrazok. Ak mate niekto, poslite mi prosim.
Odpovedať
kuk ku mne do albumu na posledne 2 fotky + napr. anaxamon mala svadobnu kyticku z bielich lalii a jej manzel pierko z nich
Odpovedať
este tu je laliova svadba - ale moc tam to pierko nevidiet a ked, tak je zvadnute :-N http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
skoda ze ta jedne je taka zvadnuta :-| ja stale vaham,ci ruzu alebo laliu,tiez mam strach ze to zvadne,alebo bude moc velka
Odpovedať
kuk na ten album anax - tam je na par fotkach vidiet www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAl... ja osobne by som kyticu urobila lalia+ ruze, ale pierko asi ruzu... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
moja kytica je z ruzi a laii,,,,a mas pravdu,bude to asi na 99% ruza,ta lalia je faaaaaaakt velka :-),,ale skoda no,,,,mozno keby bola mensia,nie kralovska lalia,ale taku velku kystku aby mal,,to teda asi fakt nie.dakujem moc moc,ze si mi pomohla,uz to mam za par a mala som dost velku dilemu:-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?