Výstava Svadba 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, kto sa chystá na výstavu?Keď mi do toho nič nepríde, tak tam určite pôjdem :-) Som zvedavá aká bude výstava tohto roku.A mohla by štastena stáť pri mne, žeby som si niečo odniesla z tomboly domov :-)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
No co sa tyka cukrarky, tak myslim, ze v Cani je jedna pani, co pecie vynikajuce a velke kolace :) a svadobnu kyticu by som brala asi z Ginky, alebo potom z kvetinarstva v Cassovii, neviem presne ako sa vola, ale robia krasne, aj ked drahsie kytice
Profilova fotka
práve som vám to išla napísať... o tom vstupnom, že čo tu stresujete :o)))) neviem kto prišiel so 7 €, žeby 200 korún bolo vstupné na prezentačnú výstavu... už sa na tú výstavu teším veľmi :)
Profilova fotka
7 EUR stal vstup na veltrh v Bratislave, mozno si to niekto poplietol
Profilova fotka
No ja sa už tiež na výstavu teším, ako malé decko :-D
Mne to pripáda, akoby táto výstava bola utajená! Žiadne bližšie info neviem nikde nájsť!!! :-S Takže len pre istotu - je v hoteli Centrum a začína o 9tej a vstupné 2 euro?
zacina o desiatej
začína o 9tej h., písala to okolo obeda asi jedna z organizátoriek - alegre, jej príspevok je zmazaný
vstupné je 2,50€
Ďakujeeem :D
Profilova fotka
fuu,baby.tak to ste ma potesili ze je vstupne 2,50€.za 7 by som urcite nesla :-| Ale uz sa tesim :-) :-)
Článok sa načítava...
Vstupne je 2.50 €
baby..a tombola je kedy?na konci? cize ked neostanem do konca sa ani nedozviem,ci som naahodou vyhrala?:))
no to aj mňa zaujíma - ak by ma pozdravila šťastena a by som náhodou niečo v tombole vyhrala, tak keď tam nebudem mám smolu? či ako?
4.Marca by malo byt nieco ako vystava svadobna v Ginke, o 17tej
Profilova fotka
Ahojte dámy...no tak sa na tej výstave stratnem, pridávam sa k vám...budem tam aj s priateľom-dúfam, že to bude stáť za to ;-)
Profilova fotka
ahojte aj ja sa uz velmi tesim na vystavu...nebola som tam este..tak to bude pre mna nieco nove...bodlo by aj nieco vyhrat...
Profilova fotka
Ahojte budúce nevesty, tak pridávam sa aj ja na zajtrajšiu výstavu, ja tam idem s maminou, nemá kto iný ísť somnou, lebo čo mám kamošky, tak už majú detičky, tak nevedia prísť a drahý je vonku v Anglicku, tak aspoň niečo pofotím a ukážem mu potom
takze kde sa to bude toho roku konat??opat v hiltone???a kolko bude vstupne ??neviete??a kedy sa to bude presne zacinat???...poslite nejake informacie:-) ;-)
Katka, bude to v hoteli Centrum, začína o 9tej hod. do 18tej. vstupné 2,50€
nebol sa tam niekto pozriet a uz je doma???kolko naozaj je to vstupne????
Profilova fotka
Ahojte, tak ja som tam bola doobedu, bolo supeeeeeeeeeer, veľa som pofotila, videla som aj módnu svadobnú prehliadku, stretla som tam aj moju fotografku aj kameramana a objednala som tam svadobné oznámenia z 50 % zľavou, no neviem ako s tombolou, lebo na obed som musela utekať domov k deťom im dať jesť, vraj sa dá pozrieť na nete
Profilova fotka
no ako baby spojejne?my sme si tam rezervovali obrucky a pohare ;-) ale inac som od toho cakala viac :-|
ako sa Vam pacila vystava?
Ahojte! No my sme akurát vybrali svadobné oznámenia - tiež sme čakali viac. Ale tešíme sa na výstavu GInka, možno vyberieme aj iné :D
Profilova fotka
Ja mám tiež v pláne ísť na výstavu v Ginke, kedy to asi bude?
Simka, výstava v Ginke bude 4. marca o 17:00 na Južnej triede 82 :D
Tak mne sa celkom pacilo na vystave, aj priatelovi. Asi najviac sa mi pacili tie stanky s fotoknihami :) nadhera....a dalo sa celkom porovnat ceny v jednotlivych stankoch. Som zvedava kedy nahodia vysledky z tomboly na ceremoni
Profilova fotka
Ahojte, tak ako bolo na vystave?ja som nemohla isť :-( pre simka9122008 čitam že si dobre dopadla :-)jak ti dobre :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?