Výstava Svadba 2010

Profilova fotka
Ahojte, kto sa chystá na výstavu?Keď mi do toho nič nepríde, tak tam určite pôjdem :-) Som zvedavá aká bude výstava tohto roku.A mohla by štastena stáť pri mne, žeby som si niečo odniesla z tomboly domov :-)
Profilova fotka
tam sa niečo platí ako vstupné? a kedy to začína, dajte mi bližšie info, aj ja by som prišlo kuk
Mas aj blisie info? Kde to je, o kolkej to zacina, vstupne?
Profilova fotka
Ano plati sa ale neviem koľko presne.V podstate si kupiš listok a potom neskôr je tobola, kde sa žrebuju ceny.Minuly rok to tak aspoň bolo v Hiltone. Výstava potrvá od 10.00 do 18.00hod..a bude to v Hoteli Centrum..ja sa tešííímmm ;-)
Profilova fotka
Dík za info, aj ja sa teším
Profilova fotka
Nie je zač :-) Som zvedava, že koľko ľudí bude tento rok na výstave.
Profilova fotka
už si na takej bola?, ja ešte nie, tak som zvedavá sa aj teším
Profilova fotka
Ahoj, ano bola som minuly rok čo bola v Hiltone :-) Som zvedava ako bude tohtoročna prebiehať a ake stanky tam budu ;-)
Profilova fotka
a tam musíš byť od začiatku do konca?
Profilova fotka
Tak nemusiš, ale neviem ako to je potom že keď si zapaltiš vstupne a keď sa potom žrebuje tombola.....že či môžeš medzi tým odísť, alebo nie...toto Ti neviem povedať :-).......ako pozeram nejako málo nás je tu košičaniek čo idú na výstavu :-)
Profilova fotka
Vieš Anicka9, my máme 2 malé deti, tak viem prísť až tak za obedom
Ahojte budúce nevestičky :D no, možno by som aj šla, porozmýšľam... :D
Profilova fotka
Pre simka9122008- aha no tak to určite ;-) Len keď, tak je lepšie čím skôr, žeby sa náhodou už potom poobede firmy nepobalili a nebudeš potom môcť všetko vidieť :-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Pre lucianka2- porozmýšľaj a priď....určite uvidíš kopu krásnych vecí a možno sa aj niečim inšpiruješ ;-)
Profilova fotka
no ja nemyslím poobede, ale za obedom
ahojte...tak aj ja sa chystam,lebo som este nebola a svadbu mame v aprili hoci uz mam skoro vsetko no mozno ze na nieco natrafim:DDD
Ja uz teda radsej nepojdem po minulorocnej skusenosti... Bolo hrozne horuco a nelogicky rozvrhnute stanky, ludia sa kopili pri schodoch a podobne.... a z modnej prehliadky som videla akurat hlavy modeliek a tie ma az tak velmi nezaujimali... (kedze molo bolo uplne nizke... hlavne, ze vpredu mali vip stolicky salony, nechapem naco, nema byt ta prehliadka pre ludi? 8-( ). No a ked to teraz ma byt v Centrume, tak to bude este horsie... :-S
a to az tak bolo hrozne?lebo ak ano tak radsej ani nepojdem...
Išla by som kvôli inšpirácii, dúfam, že ženičky, budúce nevestičky - nebudeme nervózne, podráždené, ale inšpirované a šťastné... :D
Profilova fotka
Každý má svoju skúsenosť.Čo bolo minulý rok nemusí byť tohto roku ;-) A kto chce, tak ten pôjde.Človek si popozerá všetko od A po Z :-) A v niektorých stánkoch majú aj zľavy na objednávky......takže ja určite pôjdem nabrať nejaku inspiration ;-)
Aj ja sa tohto roku chystam ist :) aj s priatelom :) Neviete kolko moze byt vstupne?
Profilova fotka
Lya22 neviem, ja idem prvykrát aj s maminou, drahý je vonku, on pracuje v anglicku, tak všetko musím pobehať sama
Tak tá cena vstupného by zaujímala aj mňa... :D
Ahojte...a to je ta vystava v nedelu???
No pokiaľ je 7. 2. tak áno :D
Neviete poradiť kde nájsť nejaké info? Vôbec nič neviem nájsť ani cez google...
Profilova fotka
vraj je vstupné 7 eur na osobu
tak 7 éčiek za to asi nedáme....
minuly rok boli 2 € ... ak bude teraz 7 tak sa viac oplati ist na 3D Avatara a este Vam ostane aj na pukance :-D
ja sa chystaaam :) nacerpat nejake inspiracie
Profilova fotka
aj mne sa vidí 7 dosť ]-(

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?