Svadobná výstava v Spišskej Novej Vsi 2010

Zobraz úvodný príspevok
nevesty počuli ste že 8.5, bude v spišskej novej vsi svadobná výstava v dome kultúry maja
cafte zeny. No čo boli ste na tej výstave v metropole? Chcela som ísť, ale nejako mi to nevyšlo. Ako bolo?
o nič ste neprišli, bolo to dosť trápne, v prehliadke svadobných šiat 7 modelov :-D no proste o ničom, som olutovala že som aj išla, som sa radšej mohla opalovať, obrúčky o ničom, ostatné stánky ani neviem poriadne o čom boli, no proste des, bolo to nakoniec v tej spodnej velkej sále, ale iba na polovičke, zaujímavé bolo akurát tak odčepčenie, ale pesničky mali dosť vulgárny text, teda nie som puritánka ale na svadbu sa mi určite nehodili. a ženy spievali trošku falošne. čakala som niečo lepšie, niečo viac
kto vie aka bude ta vystava 8.5., tiez som nebola tohto prveho a neviem ci sa dostanem teraz na vystavu
ja osobne by som už na žiadnu výstavu nešla, bola som aj v KE a nestálo to vôbec za nič ani táto v SNV, bola to strata času
bola som na vystave v Kosiciach v hotely Centrum,tam bolo co pozerat...kopec obruciek,fotografov,hotelov,kvetinarstva,video...skratka vsetko
Profilova fotka
lucka 06....no, kazdy ma iny nazor, mne sa v Metropole pacilo, lebo bola dobra atmosfera, ten pan starejsi bavil obecenstvo, hrala fajn hudba, my sme boli okolo obeda a bolo dost ludi, svad.siat bolo par modelov ale boli krasne a spolocenskych bolo vela a boli extravagantne a nadherne, uzasne vzory vyzdoby, robili zaujimave ucesy, hostili hosti... zrejme lucka 06 nepochopila ze vystavu robila jedna jediina firma nie cele Slovensko...a narazky na program a ostatne myslim si moze mat iba clovek, ktory v zivote nic neporiadal a nedokazal, ak by vedel, kolko roboty je za tym...na stastie nie su vsetci ludia tak nizky... treba si vazit pracu inych, robia to pre nas :-)
Profilova fotka
Ja sa musim pridat k afibenke, urcite to nebol bratislavsky veltrh, kde vystavuje najmenej 50 firiem...ale ak svoje sluzby prezentovala jedna firma, tak klobuk dole, bolo to mensie ale mile, bolo citit taku domacku atmosferu akokeby rodinna oslava, vsetci boli milí, pokial sapamatam boli tam svad. saty a pani, ktora komentovala prehliadku, vskym oznamila, ze sa predvadza vzhladom na narocnost, par modelov, ostatne si mozeme pozriet priam v salone, a naozaj ...lucka06...neni pekne ako si to opisala, jedine trapne asi co tam bolo je tvoj komentar
Profilova fotka
no, citam vase riadky, ja som tiez bola pozriet,cepcenie bolo fajn, zenicky potom rozpravali, ze program mal 15 minut, ale na svadbe to robia original skoro hodinku, potom sa pustali videa, rozpravali sa vtipy, hrala hudba, ja som mala dobry pocit, chcela by som pocut spievat teba lucka06 ...a bolo to aj v spravach na Markize, myslim, ze keby to bolo trapne a o nicom tak by to nedavali do sprav... verim, ze tych spokojnejsich je viac x-)
Profilova fotka
no ja som zial nebola,1.a 2. som prelezala v posteli s horuckou, tak to som mala jaky paradny vikend?ale bola sesternicka, nemala ziadne negativne komentare, strasne chvalila vyzdobene stoly, mame fotky a fakt vydarene, ja si myslim, ze ked niekto nieco potrebuje tak si to najde, a pre ostatne...baby divajte sa na svet inymi ocami, sory lucia, ze vsetci komentuju teba,ale akoby si sa citila, po svojom vlastnom hodnoteni keby si to poriadala ty??? usporiadaj nieco take a my sa prideme radi pozriet...hihihi
Profilova fotka
lucka06 ...ale nemyslela som to v zlom
Profilova fotka
mne ak vyjde cas, lebo robime gulasik, tak sa skocim pozriet aj toho 8.5. uvidim, potom porovname...jasom pocula, kto to organizuje, ale zatial nekomentujem, maryen a bolo to fakt na Markize, aj my sme doma pozerali ale nevideli sme cely prispevok, inak toho 1.5. ich v spravach bolo neurekom, pochlapili sa
Profilova fotka
tak teda sa mozno stretneme toho 8.5. ak nebude nieco ine po ruke, skoda ze ta prva bola 1.5. lebo vtedy bolo vela mojich znamych mimo domova, bola akcia v Madarase, v Zoo, na Cingove aj program v meste, takze bolo co pozerat a kam ist...a nechapem preco ta druha pani organizuje akciu hned po tyzdni, to sa nerobi...robim pre velku firmu a sem tam organizujeme akcie...to nie je profesionalne
Článok sa načítava...
lucka06, ja si myslím že si veľmi náročná- nič v zlom :-( , ale prikláňam sa k ostatným babám, každý má iný vkus- 100 ľudí 100 chutí. Keď mi to tento krát vyjde tak pôjdem toho 8.5 do dekača pozrieť.
ahojte,boli ste dnes na tej vystave?
ahojte. Simonne1 ty si bola? Ako bolo? Od piatku mam nejaku vyrozu tak sa mi nepodarilo tam ist. Tak to asi toho roku tak vyslo(co sa tyka nejakych vystav a tak) ze do predu si netreba nic planovat :-|
nie ani ja som nebola
Profilova fotka
no dievcence ja som bola s kamaratkou, bolo to velke sklamanie, uz ked sa to konalo hned po tyzdni, od prvej vystavy, co sa nerobi ako pisala maryen, tak tam mohlo byt nieco nove, normalna kopia...skoro ti isti vystavovatelia, ten isti program, mohli vymysliet nieco nove...dokonca tie iste farby vyzdoby stolov, ziadna fantazia, iba kopia a take pekne vystavovane auta jednej nemenovanej firmy boli tak nemozne vyzdobene, no...na prvej vystave nebolo mozno vela ludi, ale nukali obcerstvenie, torty, kolace, moderator, dobra hudba... malo to teda uroven, ako sa vyjadril aj p. primator, je vidiet, ze p. organizatorka zo svad. agenrury ma niekolko rocnu prax v zahranici, na druhej vystave v Dekaci neboli ani ludia ani uroven...nic a este aj na drzovku vyberali vstupne
Profilova fotka
ja som bola len nahliadnut, bolo prazdno, silou mocou pani pri dverach, ma chcela presvedcit, ze ked vojdem neolutujem, chcela som nakuknut len jednym ockom, ci sa oplati ale vraj musim!!! zaplatit, to ako keby tam vystavovali zlatu olympijsku trofej, tak som odisla, ako citam o nic som neprisla...mamka mi hovorila, ze na poste sa rozpravali baby, vraj to organizovala ich byvala kolegyna, no prosim postarky robia svadobnu vystavu, takze to asi preto ta uroven... boze kde su tie casy, ked sa museli ludia kvalifikovat skolou na pozadovanu pracu????
Profilova fotka
no, to teda je co povedat, na drzovku, ked sa chce niekto ukazovat...tak to potom aj dopadne, pani nech radsej dalej nosi dochodky...ved aj v parlamente mame ludi co ho...o vedia, hihi, tak asi aj to odkopirovala, hihi...
Profilova fotka
tak ako citam nic moc chcela som tam ist so sestrou bude mat svadbu ze tam najde par veci ale nevyslo nam to aj tam boli nejake zaujimavosti mali tam nejake kosicky alebo truhlicky
Profilova fotka
ee, nic, teda my sme tam nic nenasli, ako spominali dievcata, kopia ale fest nekvalitna, skoda
teda??? to ako sa moze nieco take stat ze postarka robi vystavu ? ved dnes sa moze hocikto opicit a nic sa mu nestane, tak mala vystavovat baliky, moze tu je strasny bordel, chcela som ist pozriet, dobre ze som nesla, take veci ma strasne rozculuju, pod uroven, naco potom ostatni dru a studuju???
Profilova fotka
martulik, co sa rozculujes, sak je demokracia, preto mame aj take nekvalitne sluzby, lebo nie su kvalifikovaní odbornici, a k tomu mame mesto plne vietnamcov, my chudobni Slovaci poziciavame lenivym a bohatsim Grekom, vsetko je na hlavu! a a ja som sa rozhodla, ze po tychto skusenostiach ako strojarka, na buduce vystrojim vystavu chlebov, baby pridete? hihi
Profilova fotka
baby, robite si srandu, ale je to smutne, naozaj by mali urcite veci robit ludia, ktori nemaju iba vzdelanie, skolu, prax ale i caro osobnosti, zajdite do agentury a skuste sa porozpravt s majitelkou, potom zajdite do Svadobky na Levocskej a myslim, ze dalsi komentar nie je nutny.
sory krispin12, ze som sa troska rozohmila, ale to je fakt smutne, konecne pekna myslienka, nieco nove v Spisskej a len preto, ze sa niekto drie kam nepatri, znechuti ludi navokol svojou neodbornostou, v BA by ju nakopali, v Spisskej jej to dovolili, dufam, ze iba raz! V decembri sa ma vydavat moja mladsia sestra, zatial iba obzerame, zistujeme, pytame sa, citali sme super rezenzie na menovanu agenturu, v kazdom pripade budeme nakupovat a vyberat u odbornikov!!!
Profilova fotka
my sme tak urobili, max. spokojnost
Profilova fotka
tak len verme, ze pani zo svadobnej agentury to nevzda, a bude dalej robit radost nam i nasim znamym ale i neznamym, ktorych svadba este len caka, lebo odbornikov je naozaj malo. Dufam, ze ju neodradia prave taki zufalci, ktori robia na to na co nemaju
Profilova fotka
noo ja som nestihla ani jednu z výstav.... aa ako tak čítam...tak nejako nemám čo ľutovať.... aj keď chcela som vidieť ako to funguje tu v SNV....aaa tú prvú výstavu organizovala aká agentúra??
Profilova fotka
kocky, v kazdom pripade sme povedali svoj nazor, Spisska je malinka, treba ju prebrat k zivotu, cokolvek co sa bude diat, treba brat ako dar, lebo vsetko organizovanie nestoji len cas ale i peniaze, tak sa tesme! ja verim, ze sikovna pani Evka zase nieco vymysli, lebo ona na to ma, mam osobne skusenosti, my sme uz jednu svadbicku organizovali, my sa k nej radi znova vratime, verim, ze ju takito ludia ako pise maryen44 neodradia a ona pre nas urcite nieco vymysli...a dufam, ze ju zase bude ako ste spominali...nejaka postarka kopirovat :D pekny vecer
Profilova fotka
ja si myslim, ze vsetci, co maju docinenie so svadbou, by sa mali navzajom skontaktovat a spolocne by im to slo urcite lepsie, lenze v Spisskej prave ti neodbornici bez skoly a praxe to nepripustaju, lebo kazdy z nich si mysli, ze je najlepsi, jedine, co vedia je superit s niekym a opakovat, skoda, kedy my vychodniari dostaneme rozum? sak v jednote je sila! dzula pre teba: agentura Amadeus

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?