Podnájom v Bratislave do 1.9.2006

Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa opytat na Vase skusenosti. V polovici septembra sa vydavam a od 1. 9. si hladame so snubencom 1-izbovy byt do dlhodobejsieho podnajmu (cca 2 roky). Dali sme si limit 10tis./mesacne, co nie je malo. Ale aj tak mame zatial dost smolu, prenajimatelia si kludne za jednoizbaky pytaju aj 14-15 tis. mesacne! Realitku by sme z toho chceli vynechat, lebo mesacne najomne za sprostredkovanie je poriadne velka palka navrch. Takze, ak by ste nahodou o niecom vedeli, tak si prosim info do IP. Dakujem ;-)
Profilova fotka
Ahoj, presnejsie ti neporadim, kde by si mala hladat, ale zo skusenosti kolegyn, ked som este robila v BA, viem, ze za 10 000,- zozenies akurat tak podnajom u niekoho, nie vlastny byt, kde budete sami... to je hruza dnesne ceny v BA....
Profilova fotka
este som zabudla napisat, ze cim menej zariadeny, tym lepsie, mam par kusov vlastneho nabytku a pracku.
Profilova fotka
my budeme davat asi do prenajmu 1izbovy byt, ale az od juna,skoda
Profilova fotka
:-( tak to je uz dost neskoro. Nevesticky s bytmi na prenajom hlaste sa ;-)
Ahoj, da sa najst byt aj za 10000 mesacne a dokonca aj celkom v dobrom stave. Ja som nam na jar nasla dokonca 1,5 izbovy(44 m2) za 10500 pri Slimaku (Nove Mesto, BA),sice cez realitku alevsetko bolo uplne v pohode. Ja som hladala cez podrobne vyhladavanie na realitach. Tam si zadas lokalitu a sumu kolko chces na mesiac platit a ono ti vyhlada moznosti. Byt som nam hladala 2 mesiace a fakt ako sa hovori, kto hlada najde aj ked to niekedy trva... Vela zdaru
Profilova fotka
joooj, tak to mi este ani mesiac nehladame a uz mi to zacina liezt na .... :-(
ahoj dobromila, myslim, ze v lamaci v nejakych novostavbach ponukali jednoizbovy byt za 10tis. skusim sa ti na to popytat.
Profilova fotka
dakujem olinka ;-)
skus sa pozriet tu: http://www.reality.sk/DetailSearchRes...
Profilova fotka
anaxamon, dik, ale to su vsetko realitky, cez ne to nie je problem najst, len ta provizia :-S
aha ty nechces cez realitku? tak vydrz..skusim inak
poslal som IP:-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
anaxamon, mohla by si aj mne troska pomoct. Tiez hladame s drahym byt v BA. Zatial asi podnajom a neskor by sme sli aj do vlastneho. Pozrem aj tu stranku :-)
majinka: poslem ti IP
ak ti to nepomozie skusim poradit inak...aj ked ja som v tom "zbehla" len tak pasivne:-) ak chapes co myslim....(obkukane stranky s inzeratmi a pod. nic konkretne)
ozaj ja odporucam www.avizo.sk a tam je podnajom ponuka a hlada a www.roommate.sk (alebo cz) mne tieto stranky vzdy pomohli...
ahojte. ja hľadám od 1.1.2007 podnájomníkov do môjho bytu v Ružinove, v dobrej lokalite, kompletne zrekonštruovaný, moderne zariadený....doslovne úplne zariadený.... dvojizbový, za 12.000,- inak neviem zatiaľ pomôcť.... :-(
Ahoj Svetlana, my s priateľom(od októbra už manželom )tiež hľadáme podnájom.Skôr ako od januára by to nešlo?Daj mi prosím vedieť
shell, ak máš záujem o jednoizbový, pri Poluse, veľmi pekne zariadený, pošli IP, bude voľný tak od polky októbra.
Kocky rada by som vam poradila aj nejako konkretne, skuste sa pozriet na nieco mozno v okrajovych castiach mesta. Ja som minuly rok byvala s priatelom v Dubravke v jednoizbovom za 8000, na konci to chceli zvysit na 10000, ale my sme odtial uz viac ako rok prec, takze zial uz neni volny. :-(
ale isli sme cez realitku, inak sme zial nenasli
kocky ked to tu mozem napisat verejne, skuste www.reality.sk v sekcii sukromna inzercia, tam by mali byt inzeraty bez realitiek
1

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?