Koľko zákuskov na svadbu je potrebné pre cca 120 ľudí?

Myslíte si, že cca 2700 ks zákuskov pre asi 120 ľudí už aj vrátane výslužiek je málo?? Niektorí mi hovoria také neskutočné počty, že nechápem ako k tomu došli. Rátame 5ks/os. do sály + niečo pre susedov , pre tých čo sa prídu pozrieť atď... Do výslužiek , ale nerátame ako niektorí 30,40ks max. 20 myslím, že viac by bolo úplne zbytočné. Počítala som to už min. 10-krát a 2700 mi vychádza už aj s rezervou...
Odpovedať
Profilova fotka
myslim ze ti vyslo uplne v pohode cislo. 5 ks do saly je tak akurát, niekto nezje vôbec a hned je naviac. Vysluzky po 20 v pohode, samozrejme rodicom, krstnym rodicom a súrodencom by som ratala viac. No a zalezi este kolko známych je pomimo, kt. chces kolace odniest, pripadne do prace a susedom...
Odpovedať
my budeme mať tiež takto približne 120-130 a všetko poratané aj navyše a vyšlo mi 3000,zbytočne viac.....potom len starosti,keď sa veľa zvýši
Odpovedať
Ahoj neviem ci si ratala zakusky pred barak pred kostol plus ministrantom fararovi organistovi muzikantom dk prace tebe aj manzelovi nam cukrarka tiez povedala ze 5 az 6 kolacov na hlavu my budeme mat 50 hosti a 700 kolacov ale nedavame vysluzky
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim ze tych 2700 je akurat.My sme mali 800 ks pre cca 40 ludi.
Odpovedať
ano celko si si trafila :-)
Odpovedať
My sme 65 ludi a 920 kolacov, vyslo perfektné, nic nam nezostalo :-)
Odpovedať
no tých 2700ks ako vravím , že už aj s dosť značkou rezervou. A áno mám tam zarátané aj pre susedov, aj pre farára,organistu,muzikanti (to som prirátala všetko k výslužkám) aj čo sa zje len tak pred domom, kostolom atď...výslužiek rátame 60 a to sú tam už všetci započítaní. Plus ja nechcem iba klasické zákusky bude tam aj navyše niečo z kysnutého ( ako napr. také maličké moravské buchtičky, myslím, že si na tom niektorí pochutia radšej ako na zákuskoch...) A do práce si dávame upiecť až o týždeň neskôr, pretože pracujeme v zahraničí a naspäť cestujeme neskôr, takže to je zvlášť. Príde mi toho bohato, tak snáď nie som až tak mimo :D A ďakujem za názory :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme počítali 800 ks pre 70 ľudí aj s výslužkami =-) zdá sa vám to málo? cca 4 ks na osobu na hostinu a veľká výslužka 15 ks plus torta, malá 10 ks plus torta
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?