Hra 12 mesiačikov

Ahojte, mali ste alebo plánujete mať niektorá na svadbe hru 12 mesiačikov? Mne to príde ako vcelku dobrý nápad len neviem aké "úlohy" na každý mesiac vymyslieť.
Odpovedať
Profilova fotka
o tomto som v zivote nepocula. mozno deti v skolke sa na nieco take hravali a ja o tom neviem :D ale prosim ta o co sa konkretne jedna?dost ma to zaujima.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od romanitka:

o tomto som v zivote nepocula. mozno deti v skolk…
@romanitka Princíp je ten, že mladomanželia vyberú spomedzi hostí 13 ľudí, ktorí sa zapoja do hry. Pripraví sa 13 stoličiek. Vyhlásia, aby im každý priniesol niečo - napr. čajovú lyžičku - a kým všetci hľadajú čajovú lyžičku tak jednu stoličku dajú preč... Posledný, ktorému sa neujde stolička vypadáva a za "odmenu" musí niečo pripraviť (alebo ich niekam zobrať) mladomanželom nasledujúci mesiac - a toto by mali mať mladomanželia pripravené vopred. Čiže ak je svadba napr. v marci tak v apríli im musí splniť úlohu napr., že im príde umyť okná.. ďalší, kto vypadne musí v máji niečo splniť.. Preto sa to volá 12 mesiačikov. A takýmto princípom sa hrá až kým nezostane posledný - a ten zase za odmenu dostane niečo od mladomanželom. Len treba mať pripravené úlohy pre vypadnutých hostí - na každý mesiac niečo. A treba mať zoznam vecí, ktoré by mali hostia zohnať...
Odpovedať
ja uz som toto raz na svadbe zazila a priznam sa, nebavila som sa a ani nikto okolo mna :-D vsetci do jedneho by tam radsej neboli, bol to totiz totalny zabijak zabavy. viem si predstavit ovela zabavnejsie hry na svadbe.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od adrinika:

ja uz som toto raz na svadbe zazila a priznam sa,…
@adrinika naozaj? ja som to doteraz len na jednej svadbe videla a všetci sa neskutočne na tom bavili... viete poradiť nejaké zaujímavé hry? Určite by som chcela topánkový kvíz... A ešte jednu hru.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od adrinika:

ja uz som toto raz na svadbe zazila a priznam sa,…
@adrinika no tak toto si viem úplne predstaviť 🙈 strašne detské mi to príde, viem si predstaviť reakcie našej rodiny, veď to rovno môžu spraviť ako losovanie že pri vstupe do miestnosti si každy napíše teda meno na papierik a potom sa náhodne vylosuje 12 ľudí ktorí teda niečo splnia mladomanželom počas celého roka. Bez celého naháňania sa za vecami okolo 🤭
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?