Menu Forum

Výpadok stránok z 6.10.2009

(sk & cz)
6. okt 2009  • 
fotoportrét
fotoportrét
bob (37 r.)
Registroval sa 27. novembra 2004 na mojasvadba.sk. Pridal 383 príspevkov a 1 album. Má 19 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 24. septembra 2005
    Vajnory, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
bob (37 r.)
Registroval sa 27. novembra 2004 na mojasvadba.sk. Pridal 383 príspevkov a 1 album. Má 19 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 24. septembra 2005
    Vajnory, okres Bratislava
 Ahojte, dnes od rana asi do 16.30 nesli stranky. Problem sme zistili rano a hned sme kontaktovali serverovnu kde mame vsetky servre. Zistili sme, ze v noci nieco menili, co sposobilo dost divne veci a v konecnom dosledku boli vdaka tomu vsetky nase stranky nedostupne. Kedze sa nam nepodarilo so servervnou nic vyriesit cez telefon, isli sme tam nakoniec osobne a okolo 16tej sa nam to podarilo konecne cele ozivit. Zda sa, ze nedoslo k nijakym stratam a vsetko bezi ako bezalo predtym.

Rad by som tu napisal, ze sa pokusime podobnemu problemu v buducnosti vyhnut, ale neviem ako. To, ze zmeny nastavenia siete v serverovni sposobia kompletny vypadok stranok a nasledne problemy s hardwerom sa nedalo nijak predpokladat... Som rad, ze vsetko bezi ako ma a dufam, ze v blizkej dobe nic menit nebudu.
6. okt 2009 o 17:34  •  Svadba bola v septembri 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
ianitka
Registrovala sa 15. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 720 príspevkov. Má 40 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ianitka
Registrovala sa 15. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 720 príspevkov. Má 40 priateľov.
 No zavislacky mali chvilu odvykacku emoticon
ale musim POCHVALIT jednu vec, ze si to oznamil na fejse - to som bola spokojna, ze ma v praci neblokli a cakala na spojazdnenie
6. okt 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
Registrovala sa 1. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1885 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
Registrovala sa 1. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1885 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 ianitka
aj ja som mala strachy, ze ma blokli v praci emoticon emoticon
6. okt 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
purpuleorchid
Registrovala sa 6. októbra 2009 na beremese.cz. Pridala 3 príspevky.
  • Svadba bola 24. júla 2010
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
purpuleorchid
Registrovala sa 6. októbra 2009 na beremese.cz. Pridala 3 príspevky.
  • Svadba bola 24. júla 2010
    Česká republika
 od te doby co jsem nasla tyto stranky tak se nemohu od nich odtrhnout, a kdyz jsem se dnes rano nemohla pripojit myslela jsem ze dostanu infarkt emoticon dekuji ze jste to tak rychle nahodili a ze jste zpet all the best emoticon
6. okt 2009 o 19:32  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to