Svadobná sála v Prievidzi pre 120 ľudí. Poradíte mi?

Profilova fotka
ahojte, poradi mi niekto kde v pd a okoli najdem salu na hostinu pre 120 ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
awojky myslim, ze to je malo pravdepodobne, ja som mala problemy nast salu pre 70 - 80 ludi takze to bude asi tazsie a na co potrebujes taku velku salu ked uz mas po svadbe???hm
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj monika, po svadbe este nemam, ta este len bude v aprili 2010... mam problem najst salu kde sa tolko ludi zmesti, fakt tazke nieco najst
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dani...skus nejaky kulturak pozriet...ja som mala svadbu v kulturaku v zemianskych kostolanoch a mala som 100 ludi... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj matamisi, vdaka za tip, ine mi asi neostava, kedze som zatial nic nenasla... :-|
Odpovedať
ahoj skús ešte jedálen na bývalom baníckom tá je celkom v pohode my sme tam mali stužkovú a to nás bolo tak 90 až 100 neviem to presne a varia tam super :-)
Odpovedať
Ahoj ja Ti mozem poradit salu na obecnom urade v Nedozeroch-Brezanoch kapacitne je to myslim na 150 ludi a je to 5 km od Prievidze
Odpovedať
Ahoj Dani.....skús RS Púšť...majú tam kapacitu do 140 osôb...
Odpovedať
ahojte.. tak vyskusaj hotel Regia.. tam sa tolko ludi zmesti...ja mam zatial tiez zoznam hosti 110 a v pohode.. maju to tam velmi pekne prerobene.. inak potom len naozaj nejaky kulturak..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, alebo skús hotel Vyšehrad v Nitrianskom Pravne, tam sa zmestí okolo 120 ľudí
Odpovedať
Profilova fotka
;-) ahojte, vdaka vsetkym, fakt ste mi pomohli ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?