Menu Forum

Svadba 120 hosti Viglas?

29. júl 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
nerozhodnanevesta
1
Registrovala sa 28. júla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Okres Veľký Krtíš.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nerozhodnanevesta
1
Registrovala sa 28. júla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Okres Veľký Krtíš.
  • Nevie kedy bude svadba
 Pekny vecer,
Mate prosim nejake postrehy,skusenosti so svadbou na Viglasskom hrade? kedze je len novo otvoreny,je nesmierne tazke sa dopracovat k akymkolvek referenciam,
Vopred dakujem
29. júl 2015 o 01:11  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
simona1094
37
Registrovala sa 21. novembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 41 príspevkov. Má 30 priateľov. Okres Detva.
fotoportrét
fotoportrét
simona1094
37
Registrovala sa 21. novembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 41 príspevkov. Má 30 priateľov. Okres Detva.
 Ahoj pokial viem svadby su tam drahe len korkovne je 2ecka na flasu.... inak co sa tyka poctu v pohode maju tam kongresovu salu aj rytiersku salu atd..kaplnka je mala tak ak by si chcela mat sobas tam tolko ludi neviem ci by sa napratalo ale mozno aj hej kedze sa da ist na poschodie...ale odporucam ist tam a pozistovat info emoticon
29. júl 2015 o 07:53  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fl0ver
FLOVER - kvety, krása, emócia a vkus - VŠETKO PRE SVADBU SNOV!
Flover PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 13 inzerátov
124

“Prijímame rezervácie pre svadobnú sezónu 2016:) Veľa z Vás nám píše a termíny sa míňajú..Ak nás máte v merku, napíšte nám, nech o Vás vieme!”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
fl0ver
FLOVER - kvety, krása, emócia a vkus - VŠETKO PRE SVADBU SNOV!
Flover PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 13 inzerátov
124

“Prijímame rezervácie pre svadobnú sezónu 2016:) Veľa z Vás nám píše a termíny sa míňajú..Ak nás máte v merku, napíšte nám, nech o Vás vieme!”
(Pred 1 rokom)

Prekrásne miesto pre svadbu a tie najlepšie referencie..
Miesto, kde radi zdobímeemoticon
29. júl 2015 o 16:43  •  flover.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vyzdova_pozicovna
EVENTIA - svadobné a dekoračné štúdio
Anna Stanová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Zvolen
PRO Shop: 34 inzerátov
19
fotoportrét
fotoportrét
vyzdova_pozicovna
EVENTIA - svadobné a dekoračné štúdio
Anna Stanová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Zvolen
PRO Shop: 34 inzerátov
19
 Dobrý večer,svadba je tam prekrásna dýcha to honosnou atmosférou ale najlepšiu predstavu získate keď si to tam pôjdete osobne pozrieť a informovať sa,dokonca mám dojem ,že teraz majú aj nejaké zľavy môžem Vám to pozrieť.Ak by ste mali záujem o svadobnú výzdobu bude nám potešením ju pre Vás pripraviť.
29. júl 2015 o 21:29  •  www.eventia.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woshka
93
Registrovala sa 18. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 33 príspevkov a 1 inzerát. Má 40 priateľov. Okres Zvolen.
fotoportrét
fotoportrét
woshka
93
Registrovala sa 18. januára 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 33 príspevkov a 1 inzerát. Má 40 priateľov. Okres Zvolen.
 Za sobáš v kaplnke 300, korkové za donesie fľaše ako pisala Simča, zákaz nosenia minerálov A vôd (0.5l minerálky cca 1.5 cena) PLATÍS za PRENAJOM TANEČNÉHO parketu podľa M2 !!!!!! Akože toto je podľa mňa škandál. ..atď atď. ..ja budem mat na masarykovom. Síce tam nebudem mať rytier sk brnenie A mŕtve zvieratka vypchate (to ber s humorom, len sa nad tým umsievam) ale krásne prostredie tiež za vyššie ceny než bežné v okoli, no stále v norme....Pekný novomanž. Apartmán v cene, parket prepojený s terasou, detské ihrisko ...jazierko....pekne čisté nové prostredie...
29. júl 2015 o 21:50  •  Páči sa mi to