Poraďte sálu pre 100 ľudí v Žiline

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, viete mi niektora poradit s vyberom svadobnej saly v Ziline pre okolo 100 ludi? Co najblizsie k centru, cena az tak nerozhoduje, ale kvalita sluzieb ano. ake mate skusenosti? Vopred vdaka, Eva
Odpovedať
1
2
@tutuphoto Ďakujem ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahoj, my sme s manzelom mali svadbu minuly rok v restike Il Padrino. Bolo nas okolo 100 ludi... pekne sa o nas postarali, obsluha super a jedlo jedna mnamka :) cenovo to na moje prekvapenie vyslo celkom prijatelne... Aj ked najprv ta suma bola vyssia, ale ked sme sa stretli s majitelom, trosku sme ju skresali tak aby boli obe strany spokojne :) takze odporucam! :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ahoj prosím vás nemal niekto svadobnú hostinu v Bytcici v škole?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
ahojte dievčata tiež hladam priestor na svadbu pre 100 ludi ale aj so sedenim vonku, môže byť aj okolie žiliny terchova kysuce rajec... viete o niečom? dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Villa Nečas je krásne miesto .. Niečo nové je event House Žilina ..:)
Odpovedať
@fl0ver event house som bola pozrieť ale to je strašidelne miesto tmave bez okien neutulne proste montažna hala a vonku okolie hrôza priemyselna zona... vila nečas je krásna tu by som brala hned... sedim nad zoznamom a premyšlam ktorych 30 ludi obetovať aby som sa tam vopchala :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@capretto chateau gbelany... držím palce s výberom ... nech to je svadba snov ... ak môžeme prispieť výzdobou k dokonalému dnu sme tu :)
Odpovedať
@fl0ver ďakujem velmi pekne, vyzdoba sa určite zide, budem na to myslieť len čo poriešim ten priestor :)
Odpovedať
Profilova fotka
@capretto budeme sa tešiť :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte slecny, pre vsetky, ktoré chcete svadbu pre viac ako 100 ludí, odporúčam novootvorenu sálu v Kinekuse na Rosinskej ceste. Sála je nádherná s možnosťami rôznych osvetlení. http://salazilina.sk/
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@tutuphoto Dobrý deň, môžem sa opýtať, čo ste spomínali to učilište v Bytčici, kde to presne je? Ak to teda ešte funguje ;) Ďakujem
Odpovedať
@kikusiacik Môžem sa opýtať nejakú fotku alebo niečo ako to tam vyzerá náhodou nemáte? Lebo na internete nemôžem nič zohnať a potrebujem predstavu. Ako to bolo s parketom? Dosť miesta pre tých cca 100 ľudí? Bol hneď pri stoloch alebo v nejakej inej miestnosti? Ďakujem :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jane3000 Môžem sa opýtať nejaké skúsenosti s tou sálou máš? Ako to asi vychádza? :)
Odpovedať
@jane3000 podarilo sa ti zistiť bližšie info o tej novej sale na rosinskej ceste ? Ja som ich dvakrát kontaktovala cez kontaktný formulár o bližšie info a žiadna odpoveď po druhé neviem presne či je to v tej novej budove v kinekuse... Ak máš bližšie info mohla by si napísať
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?