Poradte salu na svadbu v okoli Lucenec na september 2017 ?

:-)
Odpovedať
@berek Oprava: na september 2018.
Odpovedať
@berek ahoj pre kolko ludi?
Odpovedať
cca 30-35
Odpovedať
@berek ja budem mať okolo 40 hostí na svadbe, a rozhodli sme sa pre Kállai vo Fiľakove. Švagriná tam mala svadbu a páčilo sa nám tam. Jedlo bolo chutné a je to tam pekné. Chcela som mať svadbu v Lučenci, no čo sa týka priestorov je to veľmi slabé. V úvahe bol Clavis, ale keď som tam bola na obed povedala som si, že tak tu teda nie, nepáčilo sa mi to tam, hoci som počula iba dobré ohlasy na Clavis. Výzorovo sa mi to tam však nepáčilo. Možno na poschodí v tej miestnosti by to bolo iné, to by asi aj stačilo na taký počet ľudí, treba íst pozrieť. Reduta určite nie, Pelikán tam by som nešla, na Labuť sa iba sťažujú, Prameň je príliš veľký, ešte ma napadá Čárda, v Dvore u Jozefa som bola na svadbe, to sa mi moc nepáčilo, ako jedlo bolo ok, ale výzdoba 0 bodov a špinavé podlahy! Nevesta mala po prvom tanci šaty špinavé skoro po kolená.... Nič v meste nás neoslovilo, tak sme sa rozhodli pre Fiľakovo, majú tam aj desať izieb, takže to máme zajednané nakoľko budú hostia aj mimo Lučenca. Spravia aj výzdobu, ceny sú cca 25 eur na osobu + prenájom je cca 200 eur. A je tam súkromie, neruší tam nikto, kto má inú oslavu ako to môže byť napríklad v Clavise alebo u Jozefa... Vo Fiľakove je ešte Bebek, na ten sú dobré ohlasy a mimo Lučenca už iné nepoznám. Teda Halič, ale to je vysoko nad môj rozpočet :D
Odpovedať
@berek niektoré kamošky mali svadbu v Dolnej strehovej, na zámku vo Vígľaši a ešte v Masarykovom dvore. Len to už je všetko pár km ďalej od Lučenca...
Odpovedať
dakujem velmi pekne za inspiracie. ;-)
Odpovedať
@berek nie je začo :) dúfam, že som aspoň trošku pomohla
Odpovedať
Profilova fotka
Galícia Nueva Halíč... Víglašský zámok.. 2 krásne miesta.. viac v našich galériách, ako to môže vyzerať....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?