Menu Forum

Poraďte miesto na svadbu pre 100 ľudí v Spišskej Novej Vsi

22. mar 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
jozkova_lula
9
Registrovala sa 3. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Spišská Nová Ves.
fotoportrét
fotoportrét
jozkova_lula
9
Registrovala sa 3. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Spišská Nová Ves.
 Ahojte dievky,som tu samozrejme nová emoticon Viete mi niektorá poradiť miestnosť, sálu, čokoľvek pre cca 100 hladných zábavychtivých svadobčanov v Spišskej Novej Vsi a blízkom okolí? Budem Vám fakt vďačná !!!!
5. sep 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
adka_misko
10
Registrovala sa 5. júna 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov a 3 albumy. Má 7 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
adka_misko
10
Registrovala sa 5. júna 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov a 3 albumy. Má 7 priateľov. Okres Bratislava.
 Ahoj, hotel Cingov v Slovenskom raji, 2.poschodie ma taku kapacitu. My sme mali svadbu na 1.poschodi, tam je to mensie, ale my sme mali iba 70 hosti. Vrelo odporucam!
5. sep 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jozkova_lula
9
fotoportrét
fotoportrét
jozkova_lula
9
 @adka_misko Ahoj Adi, Cingov som mala vyhliadnuty,ale termin mi nezapasoval velmi emoticon takze patram dalej....ale aj tak vdaka!
5. sep 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
markolino (34 r.)
svadobný čas
MAREK ZALIBERA PRO

Foto a video - Okres Poprad
PRO Shop: 1 inzerát
72
fotoportrét
fotoportrét
markolino (34 r.)
svadobný čas
MAREK ZALIBERA PRO

72
 Potom jedine Reduta v SNV ma taku kapacitu alebo v Levoci divadlo
7. sep 2012 o 16:22  •  www.svadobnycas.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barbora_regi
Registrovala sa 7. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Spišská Nová Ves.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
barbora_regi
Registrovala sa 7. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Spišská Nová Ves.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj moja sestra mala v Danišovciach 117ľudí ,všetkým sa tam velmi páčilo,boli sme zo všetkým velmi spokojný,nádherná výzdoba a užastne jedlo,vrelo odporúčam...pozri si na FB :Svadobka pod levočskou bránou je to v Spišskej Novej Vsi.
7. sep 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jozkova_lula
9
fotoportrét
fotoportrét
jozkova_lula
9
 @markolino V Redute sa neviem dovolat kompetentnej osobe a mam pocit,ze pani,co mi tam dvihne telefon, je prave po prebudeni a rychlo si nevie spomenut,kde pracuje... emoticon) Ale vdaka za tipy. Predbezne sme rezervovali Floru na 10.8.2013
7. sep 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jozkova_lula
9
fotoportrét
fotoportrét
jozkova_lula
9
 @barbora_regi dakujem emoticon
7. sep 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
markolino (34 r.)
svadobný čas
MAREK ZALIBERA PRO

72
fotoportrét
fotoportrét
markolino (34 r.)
svadobný čas
MAREK ZALIBERA PRO

72
 neviem ci na flore to nebude natesno aspon tanecny parket urcite
7. sep 2012 o 19:22  •  www.svadobnycas.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
etka85
21
Registrovala sa 28. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
fotoportrét
fotoportrét
etka85
21
Registrovala sa 28. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
 Ahoj jozkova_lula, my sme tiez chceli mat na Flore alebo Park hotel, ale ako ty mame cca 100 ludi a nechcem aby v Agusute sa tam ludia tlacili ako sardinky emoticon
Nakoniec mame v Redute , ja som si tam zasla priamo osobne, hned nam ukazali aj salu takze mala som prehlad ako to tam bude asi vyzerat, a uz teraz sa tesim emoticon tak dufam,ze si vyberies dobre , drzim palce emoticon
7. sep 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jozkova_lula
9
fotoportrét
fotoportrét
jozkova_lula
9
 @markolino na flore by to teda bolo urcite na tesno emoticon ale nakoniec sme sa rozhodli pre redutu v snv....dovolala som sa kompetentnej osobe a uz je ruka v rukave emoticon) 10.8.2013 yes yes yes emoticonDDDD
10. sep 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
markolino (34 r.)
svadobný čas
MAREK ZALIBERA PRO

72
fotoportrét
fotoportrét
markolino (34 r.)
svadobný čas
MAREK ZALIBERA PRO

72
 tak prajem peknu svadbu
11. sep 2012 o 16:53  •  www.svadobnycas.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jozkova_lula
9
fotoportrét
fotoportrét
jozkova_lula
9
 @markolino DAKUJEM! emoticon
13. sep 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ponco85
Registroval sa 5. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ponco85
Registroval sa 5. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Košice.
  • Nevie kedy bude svadba
 A vies mi dat kontakt na niekoho v redute? Tiez planujem svadbu ;)

dik
5. nov 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rencititka
3
Registrovala sa 1. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov, 1 album a 1 inzerát. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
rencititka
3
Registrovala sa 1. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov, 1 album a 1 inzerát. Okres Bratislava.
 ake su priblizne ceny v redute alebo parkhotel ci flora? myslim prenajom miestnosti a jedlo na cely vecer/noc... uvazujeme prave nad tymito miestami, hoci reduta sa nam zda asi velka, kedze my budeme mat tak okolo 50 ludi.... dakujem emoticon
9. nov 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zelenajanka
Registrovala sa 22. marca 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Má 1 priateľa. Okres Levoča.
  • Svadba bude 20. mája 2017
fotoportrét
fotoportrét
zelenajanka
Registrovala sa 22. marca 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Má 1 priateľa. Okres Levoča.
  • Svadba bude 20. mája 2017
 Ahojte viete mi niekto poradiť miesto na svadbu s kapacitou 140 osôb a aby bol veľký priestor na tancovanie? ďakujem
22. mar 2015 o 11:11  •  Svadba bude v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to