Menu Forum

Poraďte miestnosť pre 100 osôb v Banskej Bystrici a okolí

2. feb 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
lole84
2
Registrovala sa 1. marca 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 12 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 5. októbra 2013
    BB, okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
lole84
2
Registrovala sa 1. marca 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 12 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
 ahojte,
prosim poradte miestnost na hostinu cca pre 100 osob v BB alebo blizkom okoli.
Svadbu planujeme na jesen 2013 a vyzera to na velku hostinu, nedari sa nam najst miestnost pre tak vela ludi,
a nerada by som skoncila v nejakej skolskej jedalni : -(
vopred velmi dakujme...
L.
27. dec 2012 o 00:33  •  Svadba bola v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
PRO

Foto a video - Okres Žilina
42
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
PRO

42
 v sasovej (blizsie k mestu - ulica tusim ) vola sa to SOPRAN - krasne jednoduche priestory (financne velmi dobre ohodnotene), dobra obsluha ....
http://www.mojabystrica.sk/restauracia-u-sopranky-banska-bystrica-401917.html?action=promo&idv=401917
27. dec 2012 o 16:09  •  matusmirka.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katuska26 (35 r.)
Katarína Poturnay photography
Katarína Poturnay PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
39

“E&M na blogu http://www.katarinapoturnay.com/2014/01/e.html”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
katuska26 (35 r.)
Katarína Poturnay photography
Katarína Poturnay PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
39

“E&M na blogu http://www.katarinapoturnay.com/2014/01/e.html”
(Pred 2 rokmi)

@lole84 mňa napadá tiež u Sopránky, ale tam to bude asi ltt, tých 100 hostí, treba sa popýtať, bola som tam na svadbe a aj oslave bol nás plno a to nás nebolo 100, ale je to tam útulné a milí personál, potom z tých lepších hotel Šachtička, hotel Gala v Hronseku...
27. dec 2012 o 19:56  •  Svadba bola v júni 2008  •  http://www.katarinapoturnay.com/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka_89
82
Registrovala sa 10. marca 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 350 príspevkov. Má 96 priateľov. Banská Bystrica.
  • Svadba bola 27. júla 2013
    Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
janka_89
82
Registrovala sa 10. marca 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 350 príspevkov. Má 96 priateľov. Banská Bystrica.
 určite by som skúsila sa popýtať na hotel Gala v Hronseku, hotel Sachticka na Sachtickach, a mozno aj hotel Dixon v BB pri plazi, tam sice netusim aka je kapacita ale prave preto by som sa aspon isla popytat. a ocino mi este povedal ze aj penzion Pod pyramidou v Kremnicke by mohol mat taku kapacitu. tam ideme mat my ale v mensej miestnosti lebo mame malu svadbu.. tak skus nieco pohútať, držím palce emoticon a skús teda aj toho Soprána v Sásovej...
27. dec 2012 o 20:02  •  Svadba bola v júli 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lole84
2
fotoportrét
fotoportrét
lole84
2
 ahojte, dakujem velmi pekne za rady...zistovali sme a najlepsie to vychadza Pod pyramidou, takze Janka- velka vdaka za typ : -) zial pocula som na to aj nejake nepriaznivejsie reakcie tak este by som rada preverila ake maju s nimi skusenosti byvale nevesticky...dakujem este raz velmi
28. dec 2012 o 19:02  •  Svadba bola v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka_89
82
fotoportrét
fotoportrét
janka_89
82
 @lole84 jj skús to pozistit emoticon a nie je za co, verim ze to bude fajn...ale ja s nimi mam uz dost velku skusenost lebo moja mamina tam oslavovala 50ku a mali sme tam aj kar ked starky zomrel (ale v tej miestnosti kde budeme mat svadbu my, v takej mensej) ale zase 50ku mojej svokry sme tam oslavovali tento rok v januari a v tej velkej miestnosti kde by ste aj vy mali mat a bolo to tiez fajn takze odo mna mas len dobre skusenosti. a to nevravim ze tam kazdy rok ma moj ocino ukoncenie roka z prace a aj svokra tam raz mala ukoncenie takze fakt overene.. a my tam aj spat budeme, to len tak mimochodom emoticon tak drzim palce aby ste sa dobre rozhodli ale samozrejme sa skuste este popytat aj inych ludi, cim viac nazorov tym lepsie emoticon
28. dec 2012 o 19:08  •  Svadba bola v júli 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabbec
1
Registroval sa 25. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridal 14 príspevkov. Banska Bystrica, okres Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
gabbec
1
Registroval sa 25. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridal 14 príspevkov. Banska Bystrica, okres Banská Bystrica.
 @matuskusnir urcite by som nevolil soprano, je to obycajna krcma s katastrofalnou obsluhou!!!
2. jan 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabbec
1
fotoportrét
fotoportrét
gabbec
1
 Ja by som este odporucil aj hotel Tenis vo Zvolene, je to tam vsetko velmi pekne a moderne a tam je to naozaj profesionalne!
2. jan 2013 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka_89
82
fotoportrét
fotoportrét
janka_89
82
 @lole84 nepisala si dnes nahodou sms majitelovi penzionu Pod Pyramidou Dobrikovi? lebo sme tam dnes boli a dostal spravu ze niekto zrusil predbežnú rezervačku na 14. 9. (asi) alebo 5.10 lebo ze idu mat 150 ludi tak musia hladat inde.. ma hned napadlo, ci si to nahodou nebola ty emoticon
2. jan 2013 o 18:24  •  Svadba bola v júli 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
PRO

42
fotoportrét
fotoportrét
matuskusnir
MATÚŠ a MIRKA
PRO

42
 @gabbec ak si niekto potrpi na absolutne premakanej obsluhe prosim - na to su 5hviezdickove mramorove hotely.... ale podla mojho nazoru to bolo uplne v pohode s obsluhou, priestory taktiez v pohodicke a miesto tak akurat. a ak si to premietneme pomer cena - kvalita, tak by som povedal, ze je to skor pod cenu..
2. jan 2013 o 18:24  •  matusmirka.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabbec
1
fotoportrét
fotoportrét
gabbec
1
 Kazdy ma ine naroky, ja byvam nedaleko Sopranky a chodievam tam dost casto a mozem povedat len tolko, ze je to posledne miesto, kde by som chcel stravit moj den D! Samozrejme chapem, ked chce niekto usetrit peniazky, ale existuju aj lepsie sposoby, ako napriklad krajsie skolske jedalne, kde si zozeniete vlastnu obsluhu z hociktorej hotelovej skoly!
2. jan 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
renulkas
Registrovala sa 4. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 16 príspevkov. Banská Bystrica, okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 9. júna 2012
fotoportrét
fotoportrét
renulkas
Registrovala sa 4. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 16 príspevkov. Banská Bystrica, okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 9. júna 2012
 Ahoj mali sme svadbu v Kremničke U Vinca maximalna spokojnosť skús 130os.max. emoticon Cenovo super.
6. jan 2013 o 16:32  •  Svadba bola v júni 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ingolka (33 r.)
Registrovala sa 15. februára 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 5 príspevkov. Má 14 priateľov. Vysočany, okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ingolka (33 r.)
Registrovala sa 15. februára 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 5 príspevkov. Má 14 priateľov. Vysočany, okres Praha.
  • Nevie kedy bude svadba
 Pod pyramidou mal svadbu známy, rozhodne menej než 100 ľudí a vraveli, že sa ledva pomestili, to je asi lepšie u Vinca v Kremničke. Pre tak veľa ľudí je dobrý hotel Šachtička, ale je trochu drahší (oproti Vincovi o dosť, ale za to je tam krajšie prostredie).
2. feb 2013 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katka8855 (27 r.)
13
Registrovala sa 2. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov a 2 albumy. Má 28 priateľov. Senec.
  • Svadba bola 31. augusta 2013
    Námestovo, okres Námestovo
fotoportrét
fotoportrét
katka8855 (27 r.)
13
Registrovala sa 2. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov a 2 albumy. Má 28 priateľov. Senec.
  • Svadba bola 31. augusta 2013
    Námestovo, okres Námestovo
 A čo tak Lux? resp kamaratka mala na telekomunikaciach, ale tam je to dost stare...
2. feb 2013 o 15:04  •  Svadba bola v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to