Menu Forum

Odporučte miesto na svadbu pre 100 ľudí v Krompachoch

14. sep 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
13simka07
Registrovala sa 13. septembra 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Spišská Nová Ves.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
13simka07
Registrovala sa 13. septembra 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Spišská Nová Ves.
  • Nevie kedy bude svadba
 Neviete niejake pekne miesto kde by sa to dalo okrem SEZ a ake mate skusenosti emoticon cc 100 ľudí emoticon
14. sep o 00:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
evala777
1
Registrovala sa 24. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1 príspevok. Má 2 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
evala777
1
Registrovala sa 24. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1 príspevok. Má 2 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
  • Nevie kedy bude svadba
 ja osobne som bola na dvoch svadbách Hotel Plejsy....síce je pravda že to už bolo dávnejšie.... emoticon takže neviem aké je to tam teraz, ale vtedy bolo fajn emoticon
14. sep o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pompi1
Registrovala sa 9. januára 2015 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 25 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
pompi1
Registrovala sa 9. januára 2015 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 25 príspevkov.
 ahoj, tak v Krompachoch sú tieto možnosti : Hotel Plejsy, krásne prostredie, terasa. Potom reštaurácia Centrum, len neviem či sa tam zmestí 100 ľudí. Ďalej reštaurácia Melódia a je tam aj kaštieľ, ale tam je málo miesta. Viac možností nie je emoticon
14. sep o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to