Menu Forum

Miesto v okolí BN a TN na leto 2016

8. nov 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
fiorela1988
Registrovala sa 28. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
fiorela1988
Registrovala sa 28. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov. Má 2 priateľov.
 Ahojte,
hľadáme miesto na svadbu v okolí BN a TN, ideálne nejaký penzión s kapacitou do 60 - 70ľudí a z toho pre 20tich potrebujeme ubytovanie.
Rozmýšľali sme aj o kultúrnom dome a nejakom blízkom penzióne, ale najideálnejšia voľba je na to istom mieste svadba aj ubytovanie pre hostí.

Ďakujem za všetky odpovede.
19. okt 2015 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
monikq (42 r.)
Registrovala sa 4. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov a 6 inzerátov. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 15. septembra 2006
    okres Partizánske
fotoportrét
fotoportrét
monikq (42 r.)
Registrovala sa 4. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov a 6 inzerátov. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 15. septembra 2006
    okres Partizánske
 ahoj, my sme mali v penzione dalas v banovciach. je tam aj ubytko a super tam varia emoticon len su dost dopredu obsadeny, my sme rezervovali skoro rok dopredu.
19. okt 2015 o 13:54  •  Svadba bola v septembri 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Trenčín
PRO Shop: 40 inzerátov
17

“Máte svadbu a veľa otázok ako postupovať? Ste hosť a neviete ako sa správne zachovať počas svadby? Do pozornosti dávame jeden super článok o Etikete počas svadby. http://www.svadobna-fotografka.sk/…/25/etikete-na-svadba-ii/”
(Pred 3 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

17

“Máte svadbu a veľa otázok ako postupovať? Ste hosť a neviete ako sa správne zachovať počas svadby? Do pozornosti dávame jeden super článok o Etikete počas svadby. http://www.svadobna-fotografka.sk/…/25/etikete-na-svadba-ii/”
(Pred 3 týždnami)

@fiorela1988 Dobrý deň, jedna varianta je sála a penzión v blízkosti, ako sama píšete, my máme skúsenosti s krásnymi miestami v blízkosti Trenčína, nachádzajúce sa v prírode, so súkromým a ubytovaním. Lovecký zámok Antonstál (Trenčianska Závada), tento malý zámoček je ukrytý v horách, nenachádza sa tam signál, je tam neskutočný kľud, súkromie a hlavne aj ubytovanie. Ďalším miesto v blízkosti Trenčína je Horský Hotel belušské Slatiny, podobne ako zámoček v Antonstále, ale tu sa nachádza aj signál emoticon
Ďalším miestom, je novšia budova, Penzión Kingo v Nemšovej.
A takýchto miest je veľa, záleží ako ďaleko chcete až ísť a čo všetko si želáte mať. Pravdaže vieme, že aj cena rozhoduje ;) Pokiaľ by ste mali záujem, vieme Vám poskytnúť viac info aj priame kontakty.
Pekný deň
19. okt 2015 o 17:06  •  www.luxdecor.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daniela.ho (29 r.)
70
Registrovala sa 3. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 193 príspevkov, 1 album a 2 inzeráty. Má 33 priateľov. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 23. septembra 2016
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
daniela.ho (29 r.)
70
Registrovala sa 3. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 193 príspevkov, 1 album a 2 inzeráty. Má 33 priateľov. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 23. septembra 2016
    okres Trenčín
 Pozri resort oliwa v trenčianskej teplej, je tam aj ubytovanie
19. okt 2015 o 18:40  •  Svadba bola v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fiorela1988
fotoportrét
fotoportrét
fiorela1988
 Ďakujem za tipy, Dallas v BN má malú kapacitu a Oliwa v letných mesiacoch organizuje tábory....@luxdecor Ďakujem za tipy., musím sa tam ísť niekedy pozrieť.
19. okt 2015 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
masaryba
Registrovala sa 8. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 44 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 8. apríla 2017
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
masaryba
Registrovala sa 8. septembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 44 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 8. apríla 2017
    okres Bratislava
 ved v Trencine je vela penzionov, skus si vygooglit, pozri si stranky a budes mat aj lepsi prehlad, skor si vyberies. na nete si vies pozriet aj fotky
20. okt 2015 o 11:11  •  Svadba bola v apríli 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fiorela1988
fotoportrét
fotoportrét
fiorela1988
 @masaryba penzióny sú, ale nie je kapacita akú by sme chceli alebo zas neposkytujú niektorí ubytovanie alebo majú plno....je ťažko zosúladiť....stále ešte hľadáme.
26. okt 2015 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzankaaa1983
Registrovala sa 9. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 43 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zuzankaaa1983
Registrovala sa 9. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 43 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj.. skús ešte Penzión Harmónia v Ostraticiach. Pristavili tam veľkú presklenú terasu, čiže kapacita bude väčšia. Majú tam aj izby pre hostí.
26. okt 2015 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
2kika2
10
Registrovala sa 30. augusta 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 32 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 27. augusta 2016
    Piešťany, okres Piešťany
fotoportrét
fotoportrét
2kika2
10
Registrovala sa 30. augusta 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 32 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 27. augusta 2016
    Piešťany, okres Piešťany
 Ahoj, skus Penzion Žakovic v Trečianskych Bohuslaviciach. Je to tam veľmi pekne a poskytujú aj ubytovanie.
26. okt 2015 o 20:59  •  Svadba bola v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sheryll
Reštauračný komplex Fatima, Trenčín
Monika Janíčková PRO

Obrad a hostina - Okres Trenčín
11

“Navštívte našu facebook stránku: www.facebook.com/fatimarestaurant/, kde uvidíte množstvo ďalších fotiek z našich krásnych priestorov a služieb, ktoré Vám ponúkame. ;)”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
sheryll
Reštauračný komplex Fatima, Trenčín
Monika Janíčková PRO

Obrad a hostina - Okres Trenčín
11

“Navštívte našu facebook stránku: www.facebook.com/fatimarestaurant/, kde uvidíte množstvo ďalších fotiek z našich krásnych priestorov a služieb, ktoré Vám ponúkame. ;)”
(Pred 9 mesiacmi)

Dobrý večer slečny,

dovoľujem si Vám predstaviť,

Čarovné priestory reštaurácie Fatima priamo pod bralom Trenčianskeho hradu s výhľadom na panorámu mesta Trenčín Vám umožnia stráviť svadobný deň priamo vo vnútri, alebo i na romantickej terase.

Zrealizujeme Vaše predstavy do najmenších detailov, vyjdeme v ústrety Vašim finančným možnostiam a pomôžeme Vám urobiť z Vášho svadobného dňa nezabudnuteľnú udalosť.
Svadobná agentúra Vám ponúka akékoľvek služby súvisiace s organizáciou svadby.

Reštauračný komplex Fatima Vám ponúka:

Jedáleň s kapacitou do 90 miest
Zimná záhrada s kapacitou do 50 miest
Kaviareň Fatima
Letná terasa s kapacitou do 150 miest

A aby som nezabudla, 100 krokov od našich brán sa nachádza príjemný hotel, kde Vám vieme zabezpečiť ubytovanie za zvýhodnenú cenu. emoticon

Dúfame, že sme vzbudili Vašu zvedavosť a tešíme sa na Vašu návštevu!
5. nov 2015 o 21:35  •  Svadba bola v júni 1992  •  www.restaurantfatima.sk www.facebook.com/fatimarestaurant/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

17

(Pred 3 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
luxdecor
RM LuxDecor
Radka Hudecová PRO

17

(Pred 3 týždnami)

@fiorela1988 Tento týždeň som navštívila kultúrny dom v Banovciach, krajší kulturák som ešte nikdy nevidela, hneď vedla je aj penzión. emoticon
8. nov 2015 o 19:25  •  www.luxdecor.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to