Miesto pre 200 hostí v okolí Spišskej Novej Vsi

Profilova fotka
|-| |-| |-| |-| |-| |-| ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( prosim poradte ja uz fakt kde mame tu svadbu robit mame 200 hosti a ja stale nemam miestnost ja som zo Spišskej Novej Vsi a mily s Krompach vsetko co sa nam paci ma maximalnu kapacitu do 150 ludi je tu este belvue v tatrach ale ceny maju prilis vysoke fakt uz neviem kam sa pohnut a kosice neprichadzaju do uvahy zevraj je to daleko a kym sa hostia presunu bude vela hodin .... tak ja uz neviem prosim poradte :-(
Odpovedať
Profilova fotka
zredukovat hosti ak sa nemestite nikam...alebo pod holym nebom :)
Odpovedať
suhlas s nely.....neverim, ze sa pocet hosti neda zredukovat.....alebo potom improvizacia - nejaka jedalen v skole/tovarni....kazda svadba obmedzena rozpoctom je o kompromisoch ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to uz sme poskrtani :-| a pod holym nebom ja by som suhlasila ale nasi nie :-| uz sme na jednej takej svadbee boli ... a vsetko sa im topilo ... zakusky torty s jedlami bol problem tak neviem ci to male zle zorganizovane alebo ... neviem no
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som tiež škrtala zoznam hostí... presne takto by som dopadla ja keby sme nerobili malú svadbu. Mamina je z ôsmich súrodencov, ocino zo štyroch keby mám volať každého uja, tetu, bratranca, sestrnicu s rodinou tak je nás len z mojej strany dobrých 200 ľudí a to nehovorím o drahého rodine. Robíme svadbu s 35 ľudmi nášmu srdcu najbližšími a hotovo ;-)
Odpovedať
Skúšali ste sálu v Studenci, Granč Petrovciach alebo s Spišskom Hrhove? sú to pomerne veľke priestory, Studenenc a Granč Petrovce sú obnovené...
Odpovedať
Profilova fotka
@bajana dik ;)
Odpovedať
Profilova fotka
co tak rozdelit to na dva vikendy? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem idem pozriet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ja nechcem nic obycajne chcem kastiel zamok alebo luxusny hotel .....
Odpovedať
Profilova fotka
a Redutu si skúšala? to by malo byť dosť veľké, či?
Odpovedať
@gardulamou, do Reduty sa vraj vojde az 350 ludi, ale cim viac ludi, tym menej miesta na tancovanie.
Odpovedať
Profilova fotka
Reduta je obsadena na 3 roky dopredu :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Stale sa da najst termin, my mame svadbu buduci september a redutu sme rezervovali pred 3 mesiacmi. Treba tam ist a porozpravat sa s pani veducou, mozno volny termin je.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?