Miesto na svadbu v okolí Marianky asi pre 100 ľudí

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Nemate niekto skusenosti s vacsou svadbou 100 ludi okolie Marianky. Mal niekto svadbu v marianke Putnicky mlyn, nieje tam velmi draho? a kostol ako a kde ste riesili kostol , my teray len yaciname s pripravami. Ja by som radsej aj nejaky kulturny dom ale je take nieco Marianka, Stupava...... Dakujem ya akukolvek radu a prispevok Klara
Odpovedať
1
2
@tina992017 úha, to budete mať lepšie, keď si zabezpečíte niečo vlastné - avšak pochybujem, že v týchto priestoroch sa to dá :-| niekde som potom čítala, že to korkovné 400 eur vlastne neplatilo na víno, víno asi vôbec nedovolia priniesť, lebo dobre sa na tom ryžuje. Veď nám narátali asi pol litra na osobu akože sa "vypilo" (nevylučujem to... ale je to veľa.)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
No po navsteve putnickeho mlyna mam dost..manazerka ci majitelka otrasna arogantna ak neciti peniaze z Vas tak to pociti clovek..jedlo uplne onicom co sme tam jedli casnicky zplantane 2veci zo 4roch posrali ked sme boli na obede.ponuka?platite za obrusy? :-D alkohol vlastny 400e..vino len od nich :-N a nejake trencianske neviem co flasa za 19e :-N a podobne no mal som dost.pekne tam je ale to je tak vsetko.takze skoda.snad keby to zmenilo majitela a ludi co tam su atd..
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?