Kde sta mali svadbu v Bratislave pre 100 ľudí?

Kde sta mali svadbu v bratislave pre 100 ludi hladam vhodne miestečko
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste pozrieť Maranello ristorante :)
Odpovedať
Profilova fotka
@matinka666 ja som mala v Hoteli Agatka, mozem len odporucat. mali sme sice len 65 ludi, ale myslim, ze aj 100 by sa tam zmestilo.
Odpovedať
Maranello je fajn len nemate naš termin a čakam Agatku na ponuku a hladam stačil by aj priestor už neviem kde hladat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, kolega mal v KD v Záhorskej Bystrici.
Odpovedať
Ahoj neviem najst telefonne čislo na ten kulturak a bolo to pekne a kolko ludi sa tam vojde mi mame 100 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@matinka666 ahoj, viem, že stoly mali okrúhle - dali si ich priviesť od nejakej firmy, tak isto aj kvety. Bolo to tam pekné podľa mňa, hostí mali okolo 90 až 100, keď rátam kapelu a dodávateľov. Skús zavolať na miestny úrad, tam by ti číslo mohli dať podľa mňa
Odpovedať
Profilova fotka
https://www.citylife.sk/miesto/spoloc... tu si pozerala??
Odpovedať
Ahoj ano len ine cislo som nasla toto zvoni :-) zajtra tam cinknem nemozes mi prosim zistit kolko stal prenajom?
Odpovedať
Profilova fotka
@matinka666 môžem sa spýtať, ale bolo to pred 4 rokmi, keď to dohadovali, radšej by som sa spýtala na všetko teraz, aby si mala aktuálne informácie, lebo už to bolo predsalen dávnejšie a viem, že ceny sa menia rok čo rok pri takýchto veciach.
Odpovedať
jasne dakujem zajtra tam zavolam
Odpovedať
Skus aj hotel Bratislava, my smeboli v menšej sale sice, ale ta väčšia vyzerala dobre.. a všetko spokojnosť s nimi
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?