Výrazný tmavočervený rúž pre nevestu

Ahojte. Zaujímal by ma váš názor. Hodí sa podľa vás k neveste výrazný a sýty tmavočervený rúž? V bežné dni ho nosievam rada a myslím si, že mi pristane, mám čokoládovo hnedé vlasy a dosť svetlú pleť, myslím, že to spolu pekne ladí. Tak mi napadlo, že by som si ho vzala aj v deň D :) Čo si o tom myslíte? Šaty mám snehovobiele, princeznovské s obrovskou sukňou, celé z mikáda a beriem si k nim rozpustené vlasy a polodlhý španielsky závoj.
Odpovedať
Mohlo by to byť fajn, len aby sa ti pri novomanželskom bozku nerozmazal a pán manžel nevyzeral ako čerstvo nakŕmený upír :))
Odpovedať
To budes skoro ako Snehulienka 🙂 Potom by som vsak nedavala nejake vyrazne licenie co sa oci tyka aby sa to nejako moc nebilo.
Odpovedať
Za mna niee, som zastancom jemnosti a neznosti na svadbe, toto mi pride too much.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jarmila_jarka:

Ahojte. Zaujímal by ma váš názor. Hodí sa podľa v…
@jarmila_jarka Myslím si, že ak nosíš výrazný rúž počas bežných dní, pristane ti a všetci blízki ťa tak poznajú, nie je dôvod, aby si si ho nemohla dať aj na svadbu. Zrejme pôjdeš pred svadbou na skúšku líčenia, tam si môžeš vyskúšať aj jemnejší odtieň, uvidíš ako ti pristane, ako sa s ním budeš cítiť a sama sebe sa páčiť. Ak to nebude ono, kľudne sa vráť k svojmu overenému tmavočervenému 🙂 Má to vyhovovať tebe a páčiť sa snúbencovi 😉
Odpovedať
tak aby sa to pacilo tebe a tvojmu buducemu manzelovi, ved preco nie 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Keď sa v ňom cítiš dobre a si zvyknutá nosiť ho aj bežne, tak za mňa áno. Je to iné, než keby kozmetička nalíčila niekoho, kto jakživ rúž na perách nemal a teraz ho má mať ešte v svadobný deň, to by bol nekomfort, toto je práve opačný prípad 🙂
Odpovedať
Ďakujem vám pekne za názory :) Zrejme si ho vezmem, samozrejme, žiadne výrazné líčenie očí ani nič podobné k tomu neplánujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ozaj skutocne zalezi len na tom, co chces ty. Ja osobne by som takyto vyrazny ruz na svadbu nezvolila, ale tak je to tvoj den, spravila by som si ho podla seba a nie podla toho, co sa paci inym :-) Tiez som sa nepytala na nazory ostatnych. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Pripájam sa k @didaa13, pokiaľ Ste naň zvyknutá a cítite sa tak dobre, smelo do toho :) Možno jemnejšiu variantu, hlavne nech je dlhotrvácny a určite si zoberte rovnaký pre prípadné doupravenie so sebou, na fotkách to bude isto kráasne. Za svoju prax som mala asi 5 neviest s červeným rúžom a boli spokojné :), je to o človeku, kto to vie nosiť.
Odpovedať
Profilova fotka
Samozrejme, uplne v pohode, kazda sa ale s takym vyraznym ruzom neciti, mne by to taktiez nevadilo :) Ide o tvoj vlastny pocit.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?