Menu Forum

Prosba: Vizáž+vlasy, okolie Šamorína,DS -kto chodí domov? Súrne na ráno 22.9.2018 /Nevesta+mama/

14. jún 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
simikav
Registrovala sa 17. februára 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 20 príspevkov. Okres Dunajská Streda.
fotoportrét
fotoportrét
simikav
Registrovala sa 17. februára 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 20 príspevkov. Okres Dunajská Streda.
 Zdravím všetkých!

Mám na Vás prosbu,nepoznáte niekto naozaj kvalitnú vizážistku a kaderníčku v jednom?Najlepšie s fotkami prác?
Okolie Šamorína,Dunajskej Stredy,ktorá by bola ochotná prísť k nám domov?
Svadba bude 22.9.2018 v Lehniciach,potrebovala by som ja + mamina nalíčíť a aj vlasy upraviť..
Ďakujem
14. jún o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
nikola9
2
Registrovala sa 18. mája 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Má 6 priateľov. Okres Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
nikola9
2
Registrovala sa 18. mája 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok. Má 6 priateľov. Okres Trenčín.
 Ahoj, skús Miriamka Make-Up & Hair Artist je z DS, možno ešte bude mať volné emoticon
14. jún o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simikav
fotoportrét
fotoportrét
simikav
 Ahojky,ďakujem,volala som jej,má už všetko obsadené :(
14. jún o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andyvajda
1
Registrovala sa 16. marca 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Veľké Úľany, okres Galanta.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
andyvajda
1
Registrovala sa 16. marca 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 9 príspevkov. Veľké Úľany, okres Galanta.
  • Nevie kedy bude svadba
 Mate spravu
14. jún o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to