Hľadám vizážitu a kaderníka na 10.10.2020 Bratislava

Profilova fotka
Dobrý deň, hľadám vizážistu a kaderníka v jednej osobe. Budem potrebovať make up a účes na svadbu. 10.10.2020 v Petržalke u mňa doma. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ako svadobná vizážistka pôsobím 8 rokov. Vyrazím z Bratislavy. Tento deň mám ešte voľný. Zabezpečím účes aj líčenie nielen neveste, ale aj svadobčanom, dokonca so zľavou, keďže pre moje nevesty poskytujem svadobné balíčky a tak Vás povedzme cesta vyjde zdarma ☺️ Mám akreditované vzdelanie a bohaté skusenosti, vytvorím dobrú atmosféru a budem šťastná, keď budem s vami v tento deň. Kontaktujte ma ideálne telefonicky, alebo cez online formulár na mojej webovej stránke, ktorým si môžete záväzne zajednať čím skôr termín a ja sa Vám následne ozvem a dohodneme detaily. Odporúčania na mňa , kontakty, aj fotky práce nájdete všade. (TU, FB, IG, GOOGLE...) Budem sa tešiť. Mari
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@mariavisage Dobrý deň, môžem Vás poprosiť o cenník. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzka1806 tu na mojej webovej adrese (pod každým mojim prispevkom je úplne všetko podrobne rozpísané, len tu nemôžem pridávať link, zmazali by mi príspevok ... musíte na to kliknúť vy sama. Vpravo hore na mojej stránke je menu a po rozkliknutí home, blog, galéria aj podrobný cenník, zlavove balíčky a dole dokonca podrobný rozpis čo všetko je zahrnuté v cene. Na mojej stránke je rozpísané úplne všetko, čo sa ma všetky nevesty pýtajú 8r. 😁 som proste pedant...
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzka1806 tu na mojej webovej adrese (pod každým mojim prispevkom je úplne všetko podrobne rozpísané, len tu nemôžem pridávať link, zmazali by mi príspevok ... musíte na to kliknúť vy sama. Vpravo hore na mojej stránke je menu a po rozkliknutí home, blog, galéria aj podrobný cenník, zlavove balíčky a dole dokonca podrobný rozpis čo všetko je zahrnuté v cene aj makeupu (základne kozmetické ošetrenie pleti) a ucesu (že cena je finálna aj s materiálom a stylingom a všetkými procedúram i 😄) Na to pozor pri lacných kadernickach- či sa niečo ešte na konci neprirata... všetky to poznáme. Na mojej stránke je rozpísané úplne všetko, čo sa ma všetky nevesty pýtajú 8r. 😁 som proste pedant...
Odpovedať
Profilova fotka
@mariavisage Ďakujem idem nato :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Zuzka :) Som make-up artist z Bratislavy - robím makeup aj vlasy a taktiež chodím v deň svadby za klientkami domov :) Ak vás moja práca zaujala, napíšte mi a rada s vami preberiem detaily :) Pekný deň, Paula :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?